Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Aha przez chwilę myślałem że jakiś bug bo chłop napisał głupotę i dostał 7 lajków, albo ja czegoś nie rozumiem xD
2
@AmigoBlancos Ty to edytowałeś? Bo nie widać obok historii edycji
1
@Medium Wolę przepłacić, dlaczego? To proste, stać mnie
0
@guetta256 Na Fortunie, tylko widzę że na razie wstrzymali grupy które grały wczoraj
1
@RoberDzik No ciężko nie wyjść jak Pilzno ma 0 punktów ^^
0
@bartekvisca Prawda to
0
@Kgorecki2500 No ale jak się zepną to coś tam grają, w 11 w polu karnym ale grają
5
Skąd to zwątpienie, przedupiliśmy na wyjazdach z mistrzem Niemiec i wicemistrzem Włoch, to nie byle pazie tylko konkretne drużyny. Nie zmienia to faktu że w trzech następnych kolejkach notujemy remis z munsienem, spuszczamy wbierdol makaronom i czechom i mając na koncie 10 punktów przechodzimy z drugiego miejsca do fazy pucharowej LM
1
@Luciano99 Będę zaszczycony jak mistrz Lucjan dostrzeże mój potencjał, postaram się szybko rozprawić z memedem
0
Ale szambo wyjebało na rambli, odpocznijcie se niektórzy od telewizora xD
4
Coś trzeba robić żeby się nie zanudzić, zszedłem pogadać z rodziną, całkiem fajni ludzie to są
6
@AmigoBlancos Ale co to za życie
9
Oddajcie ramble złodzieje, to nie jakieś dieroten żeby w artykułach pisać
2
@Comentateiro A weź porównaj zachowanie Winisjusza do @ to dopiero się dowiesz jakim jesteś rasistą
0
@goldensun Niemożliwe, jak do tego doszłeś xD Swoją drogą ciekawą masz definicję linczu
2
@Comfortable_ @Adran360
Massugu jibun no kotoba wa magenee. Ore no nindou da!
4
@Kuba_1 Jak przegramy to się zacznę bać, póki co jedziemy makaronom zabrać 3 punkty
50
@DonMatteo901 Jak chcesz skład pod niego przerobić to wrzuć mu casemiro na ławkę i bedzie
1
@AmigoBlancos starym plastusia
3
Myślicie że 12 goli w 9 meczach w wieku 34 lat to dużo?
1
@MESSIah16 No to zapewne nie podoba Ci się zachowanie Viniego na boisku, tutaj się zgadzamy ^^
2
@MESSIah16 Wybacz nie pomyślałem że Vini czyta polskie forum Barcelony, nie chciałem go urazić :/ Na siłę próbujesz być tutaj Jezusem kolego, ale odpowiadając na Twoje pytanie nauczę młodego trochę więcej dystansu do życia i śmiania się z samego siebie. Dużo przydatniejsza umiejętność niż marudzenie
2
@MESSIah16 Ale budowa twarzy Vinicjusza nie jest cechą wspólną dla jakiejś rasy, ot ma po prostu brzydką w opinii "paru" osób facjatę, pisanie że jest podobny do małpy miało żartobliwie podkreślić jego tańce i owe podobieństwo, niewinne prześmiewcze porównania. Czemu ma to służyć? Zapewne żartom z osoby za którą się nie przepada
1
Komentarz usunięty
1
@MESSIah16 "Każdy normalny człowiek o tym wie" no i tutaj bym polemizował, każdy przewrażliwiony na punkcie rasizmu człowiek bardziej pasuje :P Vinicjusz i małpa kilka podobnych cech przez które się ich porównuje, a kolor to ostatnie co by mi przyszło do głowy biorąc pod uwagę fakt jaką ludzie mają obsesję na tym punkcie, jesteś kolego tego świetnym przykładem ;)
5
@MESSIah16 Rasizm odnosi się do koloru skóry, pisząc że ktoś ma twarz jak małpa pierwsze co mi przychodzi na myśl to że ktoś ma brzydką facjatę, ale przewrażliwione osoby uznają taki wpis jako rasizm i cyk spirala poprawności się kręci :D
3
@MESSIah16 Ciekaw jestem tylko ile tych porównań do małp jest ze względu na kolor skóry, widzę że posiadasz jakiś algorytm, problem w tym że jest trochę zawodny :P
21
@MESSIah16 Płacz o wyimaginowany rasizm widzę dalej w modzie :P
0
@Bobo25 Zdążyłem się przekonać że ludzie lubią to tak odbierać :P Natomiast osobiście porównałem osobę pana Winicjusza do małpy ze względu na jego zachowanie i tańce, oskarżenia o rasizm są tutaj strasznym ograniczeniem
1
@pluszek Jesteś zwykłym ignorantem twierdząc że nazwanie kogoś małpą ogranicza się do rasizmu. Post usunąłem bo szkoda mi trochę konta za którym się stęskniłem :P