1

@Botanik
Tak, Hohland strzeli bramę

1. Bayern Monachium 4:0 Pilzno
2. Marsylia 1:1 Sporting
3. Ajax 2:2 Napoli
4. Club Brugge 1:2 Atl. Madryt
5. Eintracht Frankfurt 1:2 Tottenham
6. FC Porto 1:1 Bayer Leverkusen
7. Inter 1:2 Barcelona
8. Liverpool 3:1 Rangers
9. RB Lipsk 2:1 Celtic
10. Salzburg 1:1 Dinamo Zagrzeb
11. Benfica 1:3 PSG
12. Chelsea 2:1 AC Milan
13. Juventus 3:0 M. Haifa
14. Manchester City 4:0 FC Kopenhaga
15. Real Madryt 2:1 Szachtar
16. Sevilla 1:1 Borussia Dortmund

12

@Comfortable_ Uśmiechnął się chłop kulturalnie

2

@Emhyr Taa podsyła, pewnie sam na rambli siedzi i wyciąga takie kwiatki

4

@Kluivert_P Na papierze wygląda to fajnie, ale będziemy grać na trawie(albo na piasku), a nie na papierze.

3

@Deviler Zależy czy się wyrobi

1

@Adi123456789
Polska no to wiadomix bo Robercik nasz gracz najlepszy to trza mu kibicować, później Leosiowi żeby w końcu wygrał Mundial i na końcu nasze Barcelońskie młokosy w drużynie La Roja

0

@Criss18Barca No w Tatrach teraz tydzień będzie śniegiem sypać, gdzie normalnie o tej porze raz, może dwa sypnie i resztę jesień

3

@Bobo25 Może jak postać się za bardzo spoci to karta graficzna będzie się przypalać i powodować smród, dopracowanie szczegółów przez rockstar poziom ekspert

3

@jeyx77x A niech se tańczą małpy

1

@okiemtypera_lucaxx95
Los Angeles - Houston, Cristian Arango strzeli gola (kurs 1.8)

1

@Adran360 Ja tak samo, szkoda tylko tej drabinki płacowej, ale z drugiej strony nie ma co też żydzić wieczność

0

@Volk Ciekawe czy Robcio dogoni Mullera, musiałby utrzymać formę strzelecką przez te kilka lat, chociaż nawet jak osłabnie to pewnie będzie grał do tej czterdziestki

3

@darek60 Ale on nie chce spać

38

@HypeR Amfetamina

2

@Danny Gaucho Chłop ominął punkt regulaminu ze spoilerowaniem zmieniając inicjały kobitki, sprytne

4

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Lol xD

2

Union Berlin fajnie w tej lidze ciśnie, ale pewnie się zejsra gdzieś po drodze, w pucharach już wychodzi brak doświadczenia

0

@Transu96 Raz mi się udało tak riba komuś podwędzić, potem się nie nabierali i odrazu banem za speedhacki grozili

0

@Transu96 A sklonował ktoś panu fmsa + 9

1

@Peszko07 Trza się schaboszczaków i steków nażreć na zapas

1

@Sysia11 Zima fajna, ale niech się nie śpieszy bo jesienna aura w górach to mega klimat @Transu96 Ja już nie palę somsiad, nawet papierosków

0

@Transu96 Prędzej na minusie

1

@MesQueUnClub96 Muszę panie kolego, that's my destiny

0

Wypierdzielać mnie z tym śniegiem w górach, dawać złotą jesień

1

@macio_944 No ja jestem przekonany że kiedyś nastanie ten rimejk i cierpliwie czekam, bo chętnie poznałabym tę lukę w historii, a obecnej wersji gry przechodzić nie zamierzam, raz próbowałem i nie dałem rady

1

@thorin 84 kilo, przeliczasz lbs na kg, kalkulator znajdziesz w googlu

1

@okiemtypera_lucaxx95
Betis - Girona, Betis win (kurs 1.75)

0

@masq Kurde tak teraz czytam że ta część zrobiła strasznie lipne wyniki i następne mogą już nie powstać, szkoda trochę że z*ebali taki potencjał :(

0

@masq Aa sorry ten młody był przecież siostrzeńcem Albusa, a nie jego synem, już mi się poebało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?