Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Botanik
Tak, Hohland strzeli bramę
1. Bayern Monachium 4:0 Pilzno
2. Marsylia 1:1 Sporting
3. Ajax 2:2 Napoli
4. Club Brugge 1:2 Atl. Madryt
5. Eintracht Frankfurt 1:2 Tottenham
6. FC Porto 1:1 Bayer Leverkusen
7. Inter 1:2 Barcelona
8. Liverpool 3:1 Rangers
9. RB Lipsk 2:1 Celtic
10. Salzburg 1:1 Dinamo Zagrzeb
11. Benfica 1:3 PSG
12. Chelsea 2:1 AC Milan
13. Juventus 3:0 M. Haifa
14. Manchester City 4:0 FC Kopenhaga
15. Real Madryt 2:1 Szachtar
16. Sevilla 1:1 Borussia Dortmund
12
@Comfortable_ Uśmiechnął się chłop kulturalnie
2
@Emhyr Taa podsyła, pewnie sam na rambli siedzi i wyciąga takie kwiatki
4
@Kluivert_P Na papierze wygląda to fajnie, ale będziemy grać na trawie(albo na piasku), a nie na papierze.
3
@Deviler Zależy czy się wyrobi
1
@Adi123456789
Polska no to wiadomix bo Robercik nasz gracz najlepszy to trza mu kibicować, później Leosiowi żeby w końcu wygrał Mundial i na końcu nasze Barcelońskie młokosy w drużynie La Roja
0
@Criss18Barca No w Tatrach teraz tydzień będzie śniegiem sypać, gdzie normalnie o tej porze raz, może dwa sypnie i resztę jesień
3
@Bobo25 Może jak postać się za bardzo spoci to karta graficzna będzie się przypalać i powodować smród, dopracowanie szczegółów przez rockstar poziom ekspert
3
@jeyx77x A niech se tańczą małpy
1
@okiemtypera_lucaxx95
Los Angeles - Houston, Cristian Arango strzeli gola (kurs 1.8)
1
@Adran360 Ja tak samo, szkoda tylko tej drabinki płacowej, ale z drugiej strony nie ma co też żydzić wieczność
0
@Volk Ciekawe czy Robcio dogoni Mullera, musiałby utrzymać formę strzelecką przez te kilka lat, chociaż nawet jak osłabnie to pewnie będzie grał do tej czterdziestki
3
@darek60 Ale on nie chce spać
38
@HypeR Amfetamina
2
@Danny Gaucho Chłop ominął punkt regulaminu ze spoilerowaniem zmieniając inicjały kobitki, sprytne
4
Komentarz usunięty
0
@Transu96 Lol xD
2
Union Berlin fajnie w tej lidze ciśnie, ale pewnie się zejsra gdzieś po drodze, w pucharach już wychodzi brak doświadczenia
0
@Transu96 Raz mi się udało tak riba komuś podwędzić, potem się nie nabierali i odrazu banem za speedhacki grozili
0
@Transu96 A sklonował ktoś panu fmsa + 9
1
@Peszko07 Trza się schaboszczaków i steków nażreć na zapas
1
@Sysia11 Zima fajna, ale niech się nie śpieszy bo jesienna aura w górach to mega klimat @Transu96 Ja już nie palę somsiad, nawet papierosków
0
@Transu96 Prędzej na minusie
1
@MesQueUnClub96 Muszę panie kolego, that's my destiny
0
Wypierdzielać mnie z tym śniegiem w górach, dawać złotą jesień
1
@macio_944 No ja jestem przekonany że kiedyś nastanie ten rimejk i cierpliwie czekam, bo chętnie poznałabym tę lukę w historii, a obecnej wersji gry przechodzić nie zamierzam, raz próbowałem i nie dałem rady
1
@thorin 84 kilo, przeliczasz lbs na kg, kalkulator znajdziesz w googlu
1
@okiemtypera_lucaxx95
Betis - Girona, Betis win (kurs 1.75)
0
@masq Kurde tak teraz czytam że ta część zrobiła strasznie lipne wyniki i następne mogą już nie powstać, szkoda trochę że z*ebali taki potencjał :(
0
@masq Aa sorry ten młody był przecież siostrzeńcem Albusa, a nie jego synem, już mi się poebało