0

Ale Iga maraton chlańska ma, wczoraj szlem, dzisiaj sportowiec roku

0

@takisobiektos @Arczinho7 No to zklaunił się trochu xD

1

Co uczynił Milik?

0

@Hosh Prędzej Iga chleje bo Robert ni mo szans w tym roku

0

Dawać Włosi jeszcze tylko 2 punkty

0

@adi7adi8 Niby ta, ale liczyłem że więcej Włochów przyjedzie

4

@bartas97 Robcio z Igą to muszą niezłą bekę z tego mieć xD

0

Tam w ogóle są jacyś Włosi na trybunach? Niby gramy u siebie ale wrażenie takie jakby nikt po za nami się tym sportem nie interesował, a jest to top 6 sport na świecie xD

2

@Tasde Jak wspomniałem wszystko zależy od kontekstu, bo co innego jak pędzisz autostradą i tam awaryjne są używane przeważnie do zasygnalizowania hamowania, a co innego jazda po zatłoczonym mieście, wątpię czy jak ktoś mnie wpuści z podporządkowanej i mu szybko podziękuję to zaburzy to cały ruch drogowy i każdy kierowca wokół, ba nawet pieszy poczuje skonfudowanie moimi światełkami, ale to trzeba mieć trochę wyobraźni żeby to zrozumieć

3

@Tasde Ktoś wystarczająco świadomy potrafi odróżnić podziękowanie od sygnalizowania zagrożenia, wynika to przeważnie z kontekstu, ale niech Ci będzie postaram się mniej mrugać może kogoś uratuję przed zamieszaniem w jego głowie, bo jeszcze biedny pomyśli że jakiś wypadek się uczynił

0

Czy jak czytacie książki Harrego Pottera to puszczacie sobie do tego Hedwig's Theme?

2

@Tasde Twoje nowe auto pewnie samo włącza kierunkowskazy żebyś czasem nie zapomniał przepisu nie złamać

2

@Tasde Używam i koniec

0

@lucas/catalan Złota to może być piłka, bierz granat

7

@Tasde Głupoty gadasz kolego, dwa razy jak mrugniesz awaryjnym to nie spowodujesz żadnej tragedii tylko okazujesz szacunek, jak chcesz zasygnalizować niebezpieczeństwo to zostawiasz włączone awaryjne na dłużej. Też zazwyczaj macham ręką, ale po ciemku albo w deszczu raczej ciężko dostrzec gest

1

@RomanHoffer Mrugasz ze dwa razy awaryjnymi, w ten sam sposób dziękujesz jak Cię ktoś wpuści

0

@MesQueUnClub08 Nie będziesz, szkoda Ci będzie kaski mimo wszystko, no chyba że w milionach zarabiasz

4

@messicocacola
Robercik: No jeszcze ten k*tas z klawiaturą

2

@Pawlak1992 Rafał Wolski i Tomek Ćwiąkała

1

@VegetaPolska Wegeta nie prowokuj rambli w takim momencie

1

@patrickk103 Oni to specjalnie robią żeby wkurwić nas barceloniarzy

0

@MrPGG Jak to wygląda kozacko w ogóle wow

0

@AdiKingu96 Union fajny start zaliczył, ale jak widzę jak dali dupy w pucharach z jakimś paziem z Belgii to trochę nie napawa optymizmem

3

@GeneralXavi odbijacze zasrani

0

@Janiama Maćku kto jak kto, ale Ty chyba wiesz że suche staty nie grają

1

@HypeR Dac Majorka !

0

@Kitek1640 Zwracam honor Kitek, wyłącz i włącz jeszcze raz xD

3

@RobiS Ja dałem wygraną drugiej połowy przy 1.5 xD

8

@Kitek1640 Zostaw kurła tego pilota

1

@Kgorecki2500 Ale lipton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?