2

@daniel32778 To jest miejsce na memy, pozdrawiam

1

@Sau_Ron Nie mów :O

0

@Kos111 Cadiz medicala wziął

5

Araujo używa szamaństwa leczniczego, oby pomogło

0

@koziar 6 sytuacji bramkowych z ostatnim w tabeli paziem nie jest spoko xD

0

@Survier Oh, come on LaPusso

2

@Criss18Barca Faworytką xD Tak samo jak Sabalenka

0

@okiemtypera_lucaxx95
Cadiz - Barcelona, Barca wygra drugą połowę meczu (kurs 1.45)

1

@MAGNETO Dzięki mmmm dzięki

0

@Janas11224 Właśnie pierwszy odcinek szóstego obejrzałem, jak dla mnie dalej trzyma poziom

0

@Janas11224 Najlepsza to Rick n Morty ale Brickle jest topem oczywiście

0

Gra ktoś w Albion Online?

7

@MesQueUnClub96 Na pół z Hurkaczem

0

@DonAndrzejos Mecz będzie trudny co najmniej jak z Sabalenką, ale Iga to bierze moim zdaniem

1

@Sau_Ron moveless

1

@Medium Zawiodła mnie i tyle, jestem na nią zły

0

@Medium Karierę modelki owszem, tenisową nie za bardzo

3

Heh dzisiaj premiera Cobra Kai ale fajno

57

Kiedy @Luciano99 pyta Starego co dopisać do listy z zakupami:

https://zapodaj.net/c5700abace240.png.html

0

@Danny Gaucho Zacząłem kibicować pod koniec sezonu 2010/11, cała szkoła żyła wtedy Barceloną, Messim i wielkim finałem z United. Człowiek w następnym sezonie jarał się Messim, ale nie doceniał jeszcze tego wyczynu nie znając się na piłce, Karakan na zawsze w serduszku :/

21

Iga się będzie śnić Sabalence już do usranej śmierci

1

Chętnie bym tajbreka zobaczył, ale pasuje się wyspać Iguś kończ tą putiniare

1

Trzeba teraz zdobyć breaka bo będzie lipa

No i zajebiście

3

Kozacki mecz, a nie zapowiadało się po pierwszym secie

1

Ale wchodzą te forehandy teraz

2

Iga? Top, ale teraz się zacznie zabawa

3

Tak to się kręci w tym tenisie, pierwszy set totalna amatorszczyzna, drugi jak na jedynkę przystało xD

2

Ale piękna wymiana

0

No no budzi się coś Igulec

0

Iga nie istnieje obecnie, ale nie takie comebacki świat widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?