2

@bartas97 Chodzi o to że Mbappe spotyka się z transpłciową kobietą, kolega zażartował że można ten fakt wykorzystać przeciwko hejterom Mbappe nazywając ich transfobami, poproszę herba

0

@okiemtypera_lucaxx95 Mam jeszcze jeden pomysł a nawet dwa, co by startowy kurs ustawić na 1.15 zamiast 1.14, będa fajnie wyglądać te pełne liczby jak będziemy skakać co 0.05 :D A drugi pomysł to ustawić checkpoint na punkt startowy dla danego gracza po osiągnięciu jakiegoś progu, załóżmy pierwszy po osiągnięciu 1.5 później 2.0 i tak co 0.5. Ewentualnie pierwszy dopiero od 2.00 i później nawet o 1.0 przeskakiwać, pisz pan co o tym sądzisz :D

2

@okiemtypera_lucaxx95
Sevilla - Barcelona : X lub 2 kurs 1.25

0

@Herato Ja schaboszczaka jadłem z frytami i był kozak

1

@Sau_Ron lobster

3

@Walker To pa na to, cztery jest: Subbookkeeper

1

@LionelM95 Alkohol zaburza regenerację organizmu, mało tego nie powinno się pić zimnych czy gorących napojów przez parę dni i kopcić szlugów, bo jest ryzyko wystąpienia suchodołu. Miałem łącznie cztery zęby usuwane, więc coś tam interesowałem się tematem, jak nie musisz to bym się wstrzymał na te dwa dni chociaż, ale jak Cię skręca bez picia to wal

1

@okiemtypera_lucaxx95 Hurkacz - Ivashka under 48.5 gemów kurs 1.2

5

@Worny Naje*ane tyle reklam że wstyd jakby nie działała

6

Dobra to jest ten czas kiedy trzeba zmienić palec odpowiedzialny za odświeżanie i scrollowanie

0

@Marcelinho99 Szkoda że miało nie być żadnych transferów, a było historyczne okienko pod tym względem, zamiast pisać farmazony że nikt nie przyjdzie lepiej jest poczekać

0

@KmN Wiecie że ani Raphinha ani Lewy ani Kounde ani Bernardo nie przyjdą? You do know it?

7

Ta bomba to twerkująca do hymnu Realu Madryt @sidzej

0

@Vebrol Z naciskiem na TRANSfer if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@davvidek Dawno temu kliknąłeś enter żeby wysłało tego posta?

1

@Zorrocule Miejmy nadzieję że to była ostatnia taka promocyjna wyprzedaż, z nową drabinką płac będzie trochę wygodniej

5

@Transu96 20 za Coutinho 6 za wypożyczenie Trynkiewicza i Oskara, a reszta pozbycie się szrotu i zwolnienie pensji. Nie jest to biznes życia, ale z takimi płacami co niektórzy mieli to i tak dobrze

11

@Firestone Pamiętam jaki był płacz że tylko kupujemy a sprzedawać nie ma komu

1

@NsKi Dodałbym jeszcze że duplikuje powiadomienia, a czasem nawet potraja plus lubią nie znikać nawet jak się je przeczyta

0

@Kessie Co to kurła za człowiek kciuk

0

@bartekvisca Tylko który upoś ją uważa za faworytkę xD

7

@Peciak Masz dowód że wszyscy?

3

1

@Bobo25 Arthur Melo, a w drugim znaczeniu melanż

0

@damianex10 Jej to chyba na wyglądzie nie zależy, wystarczy że by se rzęsy dorobiła i już dużo ładniejsza mordka

0

@mientusek1407 Bober, Filipek czy Koro to mega wysoki poziom, ale niedoceniasz kolego starej gwardii, jak zauważyłeś hiphop się zmienia, freestyle się zmienia, widownia się zmienia i to samo ze stylem, kiedyś doceniało się mniej agresji, a przekminiomych nawijek i followupów też było sporo, ale widocznie masz krótką pamięć albo Cię nudził ten klimat.

0

@mientusek1407 Tak, Eminema by jeszcze ścisnął na deser xD

0

@mientusek1407 Kuurła kiedyś to były fristajlowce, Pan duże Pe, Tetris, Muflon, Flint nie to co teraz jakieś filipiki cipki i ciśnięcie po niuniach

0

@kamyk_23 Uczę się od najlepszych :P Trzymaj się tam w Jułesej

3

@QuaReL Nie zwracaj na niego uwagi, dziadek nie pierwszy raz pisze głupoty po nocach jak popije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?