Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Carangids
2
@Rust_Cohle Stary zaczyna z handicapem 5 piwerek
2
@Rust_Cohle Hubert Siurkacz - Karynobasta czy jak mu tam
4
No tak, nowy sezon więc i nowi i starzy malkotenci płaczący przez tydzień po każdym meczu.. Trza się przestawić do tej wersji rambli
4
Musiało się coś zepsuć
https://zapodaj.net/07ae4ea35a208.png.html
2
@PanAgenda2030 O miło powitać nowych ekspertów od Barcelony xD
0
Barcelona Barceloną, Lewus Lewusem, ale Hurkacz odjebał kombek i ciśnie rudego hueh meldując się zaraz w finale
0
@Janiama Czy ja wiem czy tak Nas taktycznie pokonali, bardziej pokonała nas nasza impotencja strzelecka bo trochę tych całkiem fajnych okazji tworzyliśmy, gdzie Rayo miało ich jak na lekarstwo
7
Lol sędzia co przekręcił teraz xD
4
@mateusz1989VeB I wisiałby 2 minuty jeszcze w powietrzu
1
@Sau_Ron 15-20
0
@Sau_Ron Sail
1
@Janiama 3 0 dla Nas
1
Ja *ebie aż mi ich szkoda :/
2
@ToWinaSedziego fanbojom lewusa to nawet pomorze nie pomoże
1
@IronSanHybrid Oraz "Lewus się skończył" bądź "Lewus się zaczął"
0
@afe5834 Sport Corner na środku Krupówek lubi puszczać mecze, może Polaka rodaka puszczą akurat
2
Arteta sobie śpiewa: "Reach out touch faith, Your own, personal, Jesus"
1
@Emhyr
Messi
Kurek
Jordan
Nie kojarzy
Małysz
Nie kojarzy
Higgins
Maksipuszka
Nie kojarzy
Jędrzejczak
Kowalczyk
Nie kojarzy
3
@Deviler Chłop pucuje lewarek Hoenessowi
1
@koksik2700 Buka jest kozakiem, płytka z Rahimem jedna z moich ulubionych
1
Ale jakby kurgius miał trenera i grał na poważnie to by wygrał wszystkie szlemy i jeszcze olimpiadę
0
@Sulimo Energetyk i niegazowany to nie ma sensu imo
1
@MesQueUnClub_87 Aa no to wszystko wyjaśnia
0
@MesQueUnClub_87 A oglądasz w ogóle BCS na bieżąco? :P
2
@adi7adi8 Pamiętam jak jeszcze niedawno w Dubaju odpadła w drugiej rundzie, reszta jest historią
0
igus się skończył
0
@CrazyHorseLakota Dios bo nie takie oczywiste
2
babinktoniara znowu w dupke, niech wraca do munsien
3
@MatBac1991 Žatecky, mistrzowski chmiel, wiborne pywo