Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Enkor od kiedy chcesz zostać Hokage
1
@MesQueUnClub96 No to mówię
8
@MesQueUnClub96 Za młody jesteś Dodi żeby pamiętać takie reklamy
7
How was Spain? They go crazy for football, and You know what? It's totally contagious. When you watch a match, You become one of them. That can't be football, that's got to be something else
0
@Janas11224 Gdyby tylko Onet był tak upośledzony w tych nagłówkach
1
@dafik85 Jest zajebisty tyko kohel pierdzieli głupoty, albo ocenia w skali niemieckiej
0
@Rust_Cohle Faka mi pokazał i mnie sprowokował
0
@Rust_Cohle Możesz wszystkich ale musisz kupić patronajta, chociaż ty płacisz elementowi za gnębienie Dodiego
0
@arasz1819 Kradniesz emotki od Dannego myśląc że będziesz zajebistszy, a tymczasem dalej jesteś zwykłym araszem
0
@Encore A teraz wykreuje prawego i czarnego
1
Potężne baja munsien jak walec, a lewus już dwa mecze bez gola
0
Komentarz usunięty
0
@domin682 Nie chłopa tylko szlachty bo to milionerzy są
1
@Sau_Ron Unbearable
6
@RonnieVEB Bo są upośledzeni
0
@Medium Lewis się skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid Jaki upoś xD
6
@Bobo25 Też coś tam ostatnio pisali że Lewis coś tam, a ja myślałem że to błąd i chodzi o naszego Lewusa
5
@Encore Może i bym się przejął, ale nawet nie wiem kim jest ten paździerz więc wyebane
0
@Kessie Maksipuszka to jedyny słuszny wybór
0
@AnnaMarianna Piszesz książkę o Ramblowiczach?
0
@Sysia11 Życzę im majstra ale cienko to widzę
2
@Sysia11 Co roku taka śpiewka a potem i tak top4 xD Klątwa Arsenalu będzie trwała wieki
1
@bartas97 181, El perfecto
0
@Armandi https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/d7rsqq
1
@Criss18Barca Samo przejście wszystkich szlaków to jedno, ale on to zrobił kur*a w miesiąc :D To jest kosmos jakiś
1
@Clue Najpierw musisz przez pośrednika w tym przypadku mnie, później zdecyduję czy należy się mu herb
3
@patryk355 Co ciekawe to i tak mają dobre okienko, Koulibaly, Sterling
1
@MesQueUnClub96 Jaki rocznik, to pozycja na odwróconą łyżeczkę świadczącą o tym że jestem słaby w łóżku
1
@LS Chciałbyś, też mam 96 w nicku więc mam pierwszeństwo