7

@TheNekro94 A doktor Dre wstał i zaczął klaskać

23

@AduŚ07 Czyli nie wiesz kim są, ale pajace.. Miluśki chłopak

1

@mrboom Na końcu Moka niedaleko odejścia na Mnicha w tych kosodrzewinach pieprzonych musiałem szukać miejsca żeby papieżaka postawić bo nie miałem stoperanu, a nie chciało mi się do schroniska wracać, mega głupie uczucie, bo bałem się cały czas że ktoś zejdzie ze szlaku i będzie konfrontacja xD Dlatego stoperan podstawa

1

@Kidd Rysy w sumie kondycyjnie bardziej, technicznie nie ma jakiejś tragedii, a Orla Perć oczywiście nie dla każdego, polecam w kasku chodzić bo lubią kamyczki spadać na głowę

0

@sonek W samym Zakopanem warto sobie wjechać kolejką na Gubałówkę, piękna panorama Tatr, jest tam co zjeść i można kupić jakieś pamiątki. Można też kolejką wjechać na Kasprowy Wierch, i stamtąd zrobić sobie spacerek na Czarny Staw Gąsienicowy z powrotem do Kuźnic, Morskie Oko również podstawa tylko trzeba wcześniej zarezerwować parking w okolicy Łysej Polany albo dojechać busem. Tak to z knajpek warto się przejść na Krupówki i obczaić Góralski Browar, Watra, Gazdowo Kuźnia, pełnego tego jest każda ma tam coś od siebie, jak chcesz tanio to do baru na obiady domowe, polecam U Słonia, Grota albo Zakopiański bar

0

@sonek Te trasy co wyżej podałem są całkiem długie i piękne, ale bez trudności technicznych, polecam dla każdego. Na początek warto sobie jednak zrobić krótkie rozgrzewki typu wyjście na Nosal albo na Sarnią skałę czy Wielki Kopieniec, później wybrać sobie którąś z tras powyżej, a jak chcecie trochę zasmakować "wspinaczki" to Giewont (wyjść bardzo wcześnie rano żeby uniknąć ogromnych kolejek), Świnica, Szpiglasowy Wierch, a dla bardziej wprawionych Kościelec, Rysy, Orla Perć

2

@bartekvisca Kilka propozycji Ci zapodam:

1. Z Kuźnic na Kasprowy Wierch i granią na Kopę Kondracką po czym zejście przez halę Kondratową i Kalatówki
https://zapodaj.net/143c516f677ce.jpg.html


2. Z Siwej polany doliną Chochołowską na Grzesia, Rakoń i Wołowiec
https://zapodaj.net/2a9aa208d5b7d.jpg.html

3. Z Kir (dolina Kościeliska) przez dol. Tomanową na Czerwone Wierchy
https://zapodaj.net/48ba048b76e99.jpg.html

4. Z Palenicy do dol. Pięciu Stawów i przez Świstówkę na Morskie Oko oraz nad Czarny Staw pod Rysami
https://zapodaj.net/6ed725e5ab725.jpg.html

0

@doc To jest bezczelna kopiarka dopiero xD Barcainfo to przynajmniej źródła podaje, a ten to złodziej zwyczajny

4

@Suzu Jak tam tylko Cavani się zgadza i ewentualnie Rashford i to też nie do końca xD

3

@Gibbon_FCB *Gibbon has been banned forever*

5

@Pawel13sz Kurde współczuję Ćwiąkiemu, bo w tych okularach rzeczywiście wygląda jak lesba xD

8

@Pawel13sz Faktem że Polak rodak gra w kochanej Barcelonie

0

@Janas11224 Zgłaszam się do loterii, poproszę kebsa

0

Na jakim kanale te Maksipuszki lecą bo nie mam co robić w sumie

4

@MesQueUnClub96 Maksipuszka

0

@Transu96 I tak do usranej śmierci albo wybuchu serwera

0

@Transu96 Oi ! Kakashi !!

5

0

@MesQueUnClub96 Nie ważne ile, ważne że tego już nie uleczysz

2

Ludzie którzy zmieniają nałogowo avatary są niestabilni psychicznie i nie potrafią znaleźć swojego miejsca na ziemi, change my mind

15

@HansFCB Myślę że w najbliższej przyszłości Gavi ze swoim temperamentem :P

1

@KanwikBlancos Jadu? xD Halo pobudka kolego to strona Barcelony, liczyłeś że będziemy głaskać tutaj Madryt po główkach i nie wbijać żadnych szpilek w naszego odwiecznego rywala?

0

@Robert1603 Słyszeliście kurła? Spokój ma być

0

@!34RC3!_0N4 Podobne będę właśnie robił tylko że jako tosty, do środka pomiędzy zajajkowane kromeki pakujemy ser, szynkę może być jakiś pomidor, ogórek konserwowy i na patelnię z rozgrzanym masełkiem :D

0

Siema jak zagrał nasz Lewus, skończył się czy było całkiem dobrze jak na bez gola?

0

@Felippe96
1. W zajebistym
2. W ch**owym
3. 2-1 dla Nas
4. Jedną brameczkę

1

@VamosRakieta Nie no kocham Barcelonę i Robercika, ale jeszcze bardziej kocham pospać sobie w niedzielę xD

0

@Janas11224 To niech wciśnie te zużyte kondomy marki Umtiti czy Puig jakimś klubom

1

@MesQueUnClub96 Pff co to jest dziewiątkę zrobić, spróbowałby złotego seta ugrać w tenisie gówniarz z lotkom

2

@Rust_Cohle Nie no byczku za ciężki kaliber, tym to cukrownie można podbijać, na biedrę wystarczy mi mój mały flet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?