Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alone49 Klimy rzadko kiedy używam, preferuję otwarte łokna :D
0
@Joe_Pesci Będę dopiero za jakiś czas u mechanika, możliwe że to coś z dpfem?
0
Drodzy samochodziarze, czy to możliwe żeby mój 12 letni złom o nazwie Audi A4 B8 2.0 TDI palił 9l/100 w trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe? Silnik 140 konny, ale zczipowany na 170. Wydaje mi się to trochę za dużo i ciekaw jestem co może być przyczyną, jak macie podobne autko to dajcie znać ile wam pali
1
@pikass14 Dokładnie tak, maksymalnie może wynieść chyba 200%, ale nie znam tajnik tego precyzyjnego wzoru
1
Transfermarkt odkrył własną skalę prawdopodobieństwa
https://zapodaj.net/151aaf5fdce60.jpg.html
4
@MesQueUnClub96 Musi ci czasem dać spokój żebyś zatęsknił, normalna sprawa
6
@Rust_Cohle Tak powinna wyglądać relacja ojca z synem
3
@19CULEADAM89 Efekt Roberta
5
@Encore Same ulane dupska, ale Ronaldinho bym szarpał
1
I cyk Mane pierwszy gol, na co komu Robercig
5
@MrPGG Spam Robercikiem to nie spam
3
@tomek8756 well
5
@Culer_1906 Oliver czy to naprawdę Ty?
0
@Gwyn To mniej
1
@Sau_Ron Fakt te fałszywe literki można wyrzucić, tak to zabawa fajna, można by pomyśleć nawet jakiś ranking zrobić miesięczny dla użytkowników :D
0
@Sau_Ron Stealer
0
@Kitek1640 Kiedyś co roku, teraz co 3, 4 lata
0
@nieprzysiadalnosc Triple kill !!!!!
1
@Sulimo Trzeba jakiegoś hattricka upolować nie wiem, aborcja, Jan papież drugi i Tusk
1
@LionelM95 zepsuć się nie zepsuje, chyba że zmieszałeś produkty gdzieś na skraju terminu przydatności
2
@Cvzx Chłop myślał że te skompiradła mu coś sypną, pozdro xD
6
@Kondziubarca Biedne czelsioki jakiś mały klub z Barcelony im podbiera zawodników
0
@reloaded *krykot świerszczy*
1
@macio_944 Ja właśnie bób wjebałem xD
2
60 melonów za takiego średniaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@macio_944 Myślę że ze wzoru hajciora jakieś 99% z Nas tak ma :D Piękny sen
4
@PatrychoO I cyk ban na tydzień xD
12
@tristan87 Człowiek całe oglądnął żeby zobaczyć przez chwilę Lewusa, nie żałuję ani sekundy
4
@Eto'o9 R10 Piękny post, wchodzę w profil i daję 5 herbów
0
Kurde myślałem że Stanoski zaś coś od*ebał, a tu jakiś guwniarz z lotkom se rzuca xD