0

@alone49 Klimy rzadko kiedy używam, preferuję otwarte łokna :D

0

@Joe_Pesci Będę dopiero za jakiś czas u mechanika, możliwe że to coś z dpfem?

0

Drodzy samochodziarze, czy to możliwe żeby mój 12 letni złom o nazwie Audi A4 B8 2.0 TDI palił 9l/100 w trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe? Silnik 140 konny, ale zczipowany na 170. Wydaje mi się to trochę za dużo i ciekaw jestem co może być przyczyną, jak macie podobne autko to dajcie znać ile wam pali

1

@pikass14 Dokładnie tak, maksymalnie może wynieść chyba 200%, ale nie znam tajnik tego precyzyjnego wzoru

1

Transfermarkt odkrył własną skalę prawdopodobieństwa
https://zapodaj.net/151aaf5fdce60.jpg.html

4

@MesQueUnClub96 Musi ci czasem dać spokój żebyś zatęsknił, normalna sprawa

6

@Rust_Cohle Tak powinna wyglądać relacja ojca z synem

3

@19CULEADAM89 Efekt Roberta

5

@Encore Same ulane dupska, ale Ronaldinho bym szarpał

1

I cyk Mane pierwszy gol, na co komu Robercig

5

@MrPGG Spam Robercikiem to nie spam

3

@tomek8756 well

5

@Culer_1906 Oliver czy to naprawdę Ty?

0

@Gwyn To mniej

1

@Sau_Ron Fakt te fałszywe literki można wyrzucić, tak to zabawa fajna, można by pomyśleć nawet jakiś ranking zrobić miesięczny dla użytkowników :D

0

@Sau_Ron Stealer

0

@Kitek1640 Kiedyś co roku, teraz co 3, 4 lata

0

@nieprzysiadalnosc Triple kill !!!!!

1

@Sulimo Trzeba jakiegoś hattricka upolować nie wiem, aborcja, Jan papież drugi i Tusk

1

@LionelM95 zepsuć się nie zepsuje, chyba że zmieszałeś produkty gdzieś na skraju terminu przydatności

2

@Cvzx Chłop myślał że te skompiradła mu coś sypną, pozdro xD

6

@Kondziubarca Biedne czelsioki jakiś mały klub z Barcelony im podbiera zawodników

0

@reloaded *krykot świerszczy*

1

@macio_944 Ja właśnie bób wjebałem xD

2

60 melonów za takiego średniaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@macio_944 Myślę że ze wzoru hajciora jakieś 99% z Nas tak ma :D Piękny sen

4

@PatrychoO I cyk ban na tydzień xD

12

@tristan87 Człowiek całe oglądnął żeby zobaczyć przez chwilę Lewusa, nie żałuję ani sekundy

4

@Eto'o9 R10 Piękny post, wchodzę w profil i daję 5 herbów

0

Kurde myślałem że Stanoski zaś coś od*ebał, a tu jakiś guwniarz z lotkom se rzuca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?