Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Jeszcze wymarzemy całkowicie z Ciebie to never łolk elon
0
@Sulimo Chciałbym żeby to była prawda heh
0
@Sulimo Proszę Cię, @Rust_Cohle to niby normalny jest? xD A tak na poważnie to każden klub ma mniej więcej po równo wporzo kibiców jak i oszołomów, my nie jesteśmy jakimś wyjątkiem i też jesteśmy znani z Viscałebków
4
@Sulimo Premierligowcy i Madryciaki z jednej miski jedzą
1
@macio_944 Warto napomnieć że 12 sierpnia ma się wstawić na treningu w Ciutat Esportiva
0
@tristan87 jak on kurwa pięknie w tym wygląda
0
@Schoogs Ścieraj to kurła
6
@Striker
8
@MrPGG Bardzo realistyczna gra w takim razie
5
@MarioVeB! Oryginalne "bredzisz" ma podwójną moc, dałbym dwa herby nawet
10
@TheNekro94 Stożek, walec, środkowy palec
1
@Culer_1906 Robercika też chcieli
3
@Sau_Ron Nie no za łatwe panie dej coś z literkami w większości w środku :P
2
@mysqlav Ale wstępna prezentacja razem z podpisaniem kontraktu ma się odbyć w USA
2
@Rust_Cohle Potem kolejne 40 druga młodość
0
Wiadomo coś kiedy Robercik ma podpis złożyć i na trening drużynowy się wybrać?
2
@taris Walić wynik ważne żeby Robert hattricka wpakował
1
@tristan87 ty się dobrze czujesz? Fanboyom z polszy zaś coś nie pasuje
1
@tristan87 No i znowu bezczelnie kłamiesz
6
lewus się skończył zanim się zaczął
0
Robcio się wstydzi, trza było się uczyć hiszpańskiego jak należy
0
Robert pewnie na Saebener Strasse z przyzwyczajenia trenuje
15
@Janas11224 Najlepsze było jak tam ktoś pisał że Kaczyńskiego nam niebo zesłało, a Jędrula: "chyba wysrało" xD
6
@SelloutCrowd Od tego że Iga była na pierwszych stronach po kolejnych wygranych turniejach z rzędu, wygraniu Garrossa i pobiciu ciężkiego rekordu który należał do Williams, więc postanowiono porobić memy że Robert zazdrosny że sportowca roku nie zgarnie :P
1
@PatrychoO Robercik nieeeee
3
@joloskyy Chłop tylko rodzinę pozdrowił czepiasz się
7
@Lionel_Messi10 Jędrula xD
7
@sonek Ale Lewy na mączce już nie zagra, a dlaczego? Bo mąka ma gluten
17
@Deviler Matteo Moravietti? Top
7
@Comentateiro Mi czasami głupio że się z takich głupich rzeczy śmieję jak czub jakiś, ale śmiech to zdrowie xD