1

@Rust_Cohle Jeszcze wymarzemy całkowicie z Ciebie to never łolk elon

0

@Sulimo Chciałbym żeby to była prawda heh

0

@Sulimo Proszę Cię, @Rust_Cohle to niby normalny jest? xD A tak na poważnie to każden klub ma mniej więcej po równo wporzo kibiców jak i oszołomów, my nie jesteśmy jakimś wyjątkiem i też jesteśmy znani z Viscałebków

4

@Sulimo Premierligowcy i Madryciaki z jednej miski jedzą

1

@macio_944 Warto napomnieć że 12 sierpnia ma się wstawić na treningu w Ciutat Esportiva

0

@tristan87 jak on kurwa pięknie w tym wygląda

0

@Schoogs Ścieraj to kurła

6

@Striker

8

@MrPGG Bardzo realistyczna gra w takim razie

5

@MarioVeB! Oryginalne "bredzisz" ma podwójną moc, dałbym dwa herby nawet

10

@TheNekro94 Stożek, walec, środkowy palec

1

@Culer_1906 Robercika też chcieli

3

@Sau_Ron Nie no za łatwe panie dej coś z literkami w większości w środku :P

2

@mysqlav Ale wstępna prezentacja razem z podpisaniem kontraktu ma się odbyć w USA

2

@Rust_Cohle Potem kolejne 40 druga młodość

0

Wiadomo coś kiedy Robercik ma podpis złożyć i na trening drużynowy się wybrać?

2

@taris Walić wynik ważne żeby Robert hattricka wpakował

1

@tristan87 ty się dobrze czujesz? Fanboyom z polszy zaś coś nie pasuje

1

@tristan87 No i znowu bezczelnie kłamiesz

6

lewus się skończył zanim się zaczął

0

Robcio się wstydzi, trza było się uczyć hiszpańskiego jak należy

0

Robert pewnie na Saebener Strasse z przyzwyczajenia trenuje

15

@Janas11224 Najlepsze było jak tam ktoś pisał że Kaczyńskiego nam niebo zesłało, a Jędrula: "chyba wysrało" xD

6

@SelloutCrowd Od tego że Iga była na pierwszych stronach po kolejnych wygranych turniejach z rzędu, wygraniu Garrossa i pobiciu ciężkiego rekordu który należał do Williams, więc postanowiono porobić memy że Robert zazdrosny że sportowca roku nie zgarnie :P

1

@PatrychoO Robercik nieeeee

3

@joloskyy Chłop tylko rodzinę pozdrowił czepiasz się

7

@Lionel_Messi10 Jędrula xD

7

@sonek Ale Lewy na mączce już nie zagra, a dlaczego? Bo mąka ma gluten

17

@Deviler Matteo Moravietti? Top

7

@Comentateiro Mi czasami głupio że się z takich głupich rzeczy śmieję jak czub jakiś, ale śmiech to zdrowie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?