Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Hubsao Efekt Roberta proste
2
@Sulimo Dlatego trzeba częściej wychodzić na zewnątrz, przyzwyczaisz się
0
@Rust_Cohle Wydało się, postarajcie się być wyrozumiali dla staruszka bo cierpi na bufonizm i wysokie ego
0
@tristan87 Kurła Boras jest tak stary jak mój Stary, ale jajca dałbym mu z 4 dychy
1
@FC1899Barca
City, Barca, Bayern, Psg, Inter, Ajax, Porto
5
@draxidox Jaka to jest tępa dzida to nie do pomyślenia.. Pewnie jej się nie obiło o tą pustą łepetynę ile było przypadków najmu gdzie nie płacili czynszu i ciężko było się wyzbyć lokatorów z mieszkania, takie praktyki mają być zabezpieczeniem
4
@Janiama Janiamus się skończył
34
Ciekawostka: Robert Lewandowski rok temu w presezonie w czterech meczach nie strzelił ani jednego gola
1
@Comfortable_ Ale najpierw trzeba strzelić gola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Image Palca se lewego do dupy wsadził chyba
0
@Janas11224 Nie oglądam na co dzień F1, ale tamten wyścig był przepiękny, fajnie że akurat puściłem za namową rambli :D
1
@Rust_Cohle Magii Roberta ciężko się oprzeć, pomyśleć że człowiek nawet tym szwabom czasami kibicował, shame on me
19
@Kluivert_P Podróżowanie na tęczy to akurat z mitologii Nordyckiej xD
1
@Rust_Cohle Dochodzi do finału ligi mistrzów w następnym sezonie pomiędzy Barceloną a Liverpoolem, komu panicz kibicuje?
2
@AlexMQUC Spieprzyłeś kolego trza było się utargować o więcej, próbuj go namówić jak jest szansa xD
2
@Kondziubarca To fajne BarcaUniversel
4
@Emhyr I mamy szybkie dementi od pana Mateusza. Klasa sama w sobie. Jakość. Prawdziwy dziennikarz.
16
@Pawel13sz Tyle ile piramid zbudował kosmiczny majster ze szwagrem
0
@MessiTheBesst Albo "Cristiano come to Besiktas!!" xD
2
@MessiTheBesst
Best player in the world:
Like - Ronaldo
Super - Messi
Wow - Lewandowski
Angry - Benzema
Sad - Mbappe
Haha - Haaland
4
@damianex10 Mi najbardziej się podoba Karakan w odniesieniu do Messiego, niby takie obraźliwe trochu ale śmieszy xD
0
@LukaszJ To najpierw przeskocz poziom wyżej i przestań pisać głupoty
0
@Falownik123 Gwizdek może połknąłeś czy coś
1
@shahman *Z kajora* jedyne słuszne określenie
4
@tristan87 Chciałbym oglądnąć to do końca, ale te cringowe wstawki dla przedszkolaków uniemożliwiają mi to
0
@Cule1234 A ja myślałem że przez łokieć, no teraz wszystko jasne
0
@FCB_dimiC @Nano22 przeklnął ale to by mu komentarz usunęli tylko, natomiast cała dyskusja padła tak po prostu :D @wpwelement Wyjaśni pan władza zagadkę czy to tajemnica zawodowa?
0
Komentarz usunięty
0
@xVENUMx Przyjechał to trochę za dużo powiedziane xD
7
@TheNekro94 A doktor Dre wstał i zaczął klaskać