Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
@HypeR Toś przepadł
9
@czółkovsky Kto by pomyślał że mu się tak włoski zaczną kręcić
0
@d0r089 Pozwolę sobie odpowiedzieć screenshotem z fejsbucza
https://zapodaj.net/4e04ebc126fb5.jpg.html
0
@LonelyVEB Można to oglądać bez przerwy
0
@wojopancer Przez całe życie
2
@Deviler Czelsiokom możesz na maść pożyczyć
0
@Janas11224 No to jedynie margarynki, które mają stosunkowo dużą ilość wody w sobie i nie dają tyle kalorii co masło. Z tym że są niezdrowe to też nie do końca, musisz tylko szukać żeby nie miały nawalone tłuszczów trans i innych szkodliwych gówien, w poleceniu konkretnych produktów nie pomogę bo sam napierdzielam tylko masło :P
2
@TheNekro94 Ale fajny zapychacz trzeba przyznać :D
0
@Nazio87 Kundy*
2
@Kgorecki2500 Panie kolego, na to ile inwestujemy jako kraj siana w piłkę nożną to jako kibice chcielibyśmy mieć chociaż jedną drużynę w głupiej fazie grupowej w lidze Europy, o LM można zapomnieć, ale no jakieś oczekiwania są
5
@Kgorecki2500 Nie jest źle bo jest tragicznie, ale mogło być gorzej
1
@Jakchcesz Jeszcze tylko Bernardo(ciężka rzecz) i Freixa chowa się do jaskini na zawsze
0
@Bobo25 W drugim sezonie już się zaczyna spoko robić, będą dochodzić ciekawe akcje z Mikiem i Gustavo
0
@Bobo25 Panie.. oglądaj pan zaufaj mi
0
@Bobo25 Chyba każdy miał w pierwszym sezonie takie wrażenie, natomiast zapewniam Cię że z sezonu na sezon coraz więcej się dzieje, a poziom się tylko podnosi. Na ten moment stwierdzam że to nawet lepsza zabawa niż w BB, skup się na razie na prawniczych akcjach i cierpliwości trochu
0
Dejcie więcej tweetów bo za mało
0
@MesQueUnClub_87 To Laporta też musi być upośledzony w takim razie
3
@Ojciec5tkidzieci KSI akurat spoko ziomek
0
@Lionel_Messi10 Jak tylko Xavi se go upatrzy to niech przychodzi
0
Jeszcze tylko Azpi i Alonso i twitt tamtego śmieszka Czelsioka przejdzie do historii xD Już zresztą przeszedł
0
@MesQueUnClub_87 Z niego taki abstynent jak kibic Liverpoolu
0
@LS Nie wiem egipscy bogowie potrafili się wcielać w barany czy inne kozy to może stąd
3
@Nano22 Kojarzysz kim byli tytani? Jakiś grecki bóg przeleciał randomową kobitę przechadzając się po Atenach i tak powstał Alemany
1
@LS A może nikt nie transportował tych wielkich bloków tylko robili formę i na miejscu lali wylewkę i cyk gotowe
3
@Cule1234 Jules come to Barcaktas
0
@Rl9k1nG Teeeeniiiim un nom el sap tothom..
0
@kuz Alba widział hehe
0
@Sulimo No dziwi krytyka bo adaptacje powinno się chwalić właśnie za przerabianie fabuły i jakieś własne inwencje, a nie krytykować że nie zgadza się z książką, podczas gdy nie ma prawa się zgadzać xD Opowieść ma się trzymać kupy fabularnie, ale jako w tym nowym alternatywnym świecie, a nie w uniwersum Tolkienowym, więc nie rozumiem jak możesz pisać że to fabularny gniot jak nawet tego nie obejrzałeś :/
4
@Mow_mi_Douglas xD Wyobrażasz sobie jakby wyglądał serial gdyby każden każdemu mówił prawdę? Hej Sky zacząłem robić metę bo mam raka, a chcę zdążyć syna wyprawić na studia, powiedz szwagrowi że może mnie aresztować jak będzie miał chwilę
0
@Sulimo No ale oni nie mają praw żeby zrobić ekranizację i muszą pozmieniać masę rzeczy żeby w ogóle to wydać, stąd te cyrki właśnie