36

@HypeR Toś przepadł

9

@czółkovsky Kto by pomyślał że mu się tak włoski zaczną kręcić

0

@d0r089 Pozwolę sobie odpowiedzieć screenshotem z fejsbucza
https://zapodaj.net/4e04ebc126fb5.jpg.html

0

@LonelyVEB Można to oglądać bez przerwy

0

@wojopancer Przez całe życie

2

@Deviler Czelsiokom możesz na maść pożyczyć

0

@Janas11224 No to jedynie margarynki, które mają stosunkowo dużą ilość wody w sobie i nie dają tyle kalorii co masło. Z tym że są niezdrowe to też nie do końca, musisz tylko szukać żeby nie miały nawalone tłuszczów trans i innych szkodliwych gówien, w poleceniu konkretnych produktów nie pomogę bo sam napierdzielam tylko masło :P

2

@TheNekro94 Ale fajny zapychacz trzeba przyznać :D

0

@Nazio87 Kundy*

2

@Kgorecki2500 Panie kolego, na to ile inwestujemy jako kraj siana w piłkę nożną to jako kibice chcielibyśmy mieć chociaż jedną drużynę w głupiej fazie grupowej w lidze Europy, o LM można zapomnieć, ale no jakieś oczekiwania są

5

@Kgorecki2500 Nie jest źle bo jest tragicznie, ale mogło być gorzej

1

@Jakchcesz Jeszcze tylko Bernardo(ciężka rzecz) i Freixa chowa się do jaskini na zawsze

0

@Bobo25 W drugim sezonie już się zaczyna spoko robić, będą dochodzić ciekawe akcje z Mikiem i Gustavo

0

@Bobo25 Panie.. oglądaj pan zaufaj mi

0

@Bobo25 Chyba każdy miał w pierwszym sezonie takie wrażenie, natomiast zapewniam Cię że z sezonu na sezon coraz więcej się dzieje, a poziom się tylko podnosi. Na ten moment stwierdzam że to nawet lepsza zabawa niż w BB, skup się na razie na prawniczych akcjach i cierpliwości trochu

0

Dejcie więcej tweetów bo za mało

0

@MesQueUnClub_87 To Laporta też musi być upośledzony w takim razie

3

@Ojciec5tkidzieci KSI akurat spoko ziomek

0

@Lionel_Messi10 Jak tylko Xavi se go upatrzy to niech przychodzi

0

Jeszcze tylko Azpi i Alonso i twitt tamtego śmieszka Czelsioka przejdzie do historii xD Już zresztą przeszedł

0

@MesQueUnClub_87 Z niego taki abstynent jak kibic Liverpoolu

0

@LS Nie wiem egipscy bogowie potrafili się wcielać w barany czy inne kozy to może stąd

3

@Nano22 Kojarzysz kim byli tytani? Jakiś grecki bóg przeleciał randomową kobitę przechadzając się po Atenach i tak powstał Alemany

1

@LS A może nikt nie transportował tych wielkich bloków tylko robili formę i na miejscu lali wylewkę i cyk gotowe

3

@Cule1234 Jules come to Barcaktas

0

@Rl9k1nG Teeeeniiiim un nom el sap tothom..

0

@kuz Alba widział hehe

0

@Sulimo No dziwi krytyka bo adaptacje powinno się chwalić właśnie za przerabianie fabuły i jakieś własne inwencje, a nie krytykować że nie zgadza się z książką, podczas gdy nie ma prawa się zgadzać xD Opowieść ma się trzymać kupy fabularnie, ale jako w tym nowym alternatywnym świecie, a nie w uniwersum Tolkienowym, więc nie rozumiem jak możesz pisać że to fabularny gniot jak nawet tego nie obejrzałeś :/

4

@Mow_mi_Douglas xD Wyobrażasz sobie jakby wyglądał serial gdyby każden każdemu mówił prawdę? Hej Sky zacząłem robić metę bo mam raka, a chcę zdążyć syna wyprawić na studia, powiedz szwagrowi że może mnie aresztować jak będzie miał chwilę

0

@Sulimo No ale oni nie mają praw żeby zrobić ekranizację i muszą pozmieniać masę rzeczy żeby w ogóle to wydać, stąd te cyrki właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?