Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Alba widział hehe
0
@Sulimo No dziwi krytyka bo adaptacje powinno się chwalić właśnie za przerabianie fabuły i jakieś własne inwencje, a nie krytykować że nie zgadza się z książką, podczas gdy nie ma prawa się zgadzać xD Opowieść ma się trzymać kupy fabularnie, ale jako w tym nowym alternatywnym świecie, a nie w uniwersum Tolkienowym, więc nie rozumiem jak możesz pisać że to fabularny gniot jak nawet tego nie obejrzałeś :/
4
@Mow_mi_Douglas xD Wyobrażasz sobie jakby wyglądał serial gdyby każden każdemu mówił prawdę? Hej Sky zacząłem robić metę bo mam raka, a chcę zdążyć syna wyprawić na studia, powiedz szwagrowi że może mnie aresztować jak będzie miał chwilę
0
@Sulimo No ale oni nie mają praw żeby zrobić ekranizację i muszą pozmieniać masę rzeczy żeby w ogóle to wydać, stąd te cyrki właśnie
2
@Sulimo Stary przestań to coś porównywać do książki, ile jeszcze będziesz o tym nawijał, potraktuj to jako jakiś osobny byt bo tak się podchodzi do adaptacji filmowych, a nie szukać na każdym kroku co się zgadza a co się nie zgadza z książką.
0
@Culer_1906 There, where referee robi afere
1
@Bobo25 21 wiek, a ludzie dalej nie czają różnicy między ekranizacją a adaptacją, psychofani uniwersum dalej nie potrafią potraktować jakiegoś dzieła jako alternatywnej historii xD To samo było z wiedźminem Netflixa, który jakimś dziwnym trafem na IMDb zebrał dobre oceny, tylko Polaczki się zesrali że nic tam nie pasuje
5
@norbi77 Z czego się śmiejesz, po takim buffie to przez rok na myjnie nie będzie musiał jeździć
0
@msmsms A co to za serial z Twojego avka?
1
@Rust_Cohle Jak Wikingów pokochałeś to Upadek Królestwa jest podstawą, momentami nawet lepszy, z tym że akcja dzieje się głównie w Anglii, ale na Twoim miejscu odrazu bym odpalał
2
@FC1899Barca Moim zdaniem wniosek jest prosty panie kolego, Egiptolodzy nieźle polecieli z tym że wybudowano te piramidy w 20 lat, ciekaw jestem skąd im się to wzięło, ale musi to być gruba pomyłka
1
@AlexDark00 No jego post o piramidach i kosmitach znalazł się w gorących dyskusjach, widzę że kolega się za nimi stęsknił chyba xD
2
Kmińcie jaką akcję dziś miałem, wyjeżdżam sobie z podporządkowanej, chłop zwalnia ewidentnie żeby mnie puścić jeszcze mruga no to wyjeżdżam, a ten rura i musiał w pobocze wjechać żeby nie było dzwona. Lecę do niego wkurłiony z lewarkiem zrugać typa, ale patrzę za szybą kartka dla inwalidów to głupio mi było i tylko przeprosiłem gościa mówię ciężki dzień dzisiaj, a wam jak minął dzionek?
2
@karol130197 No wyniki asyst
0
@Mario96w I w obronie nie będzie dziury
0
Razem z nami Kounde bury
0
@ranger3120 WPC 80 od KFD, polecam smak biała czekolada-malina
4
@Clue *odchyla się na fotelu i łapie Smokowskiego za ramię kontynuując* LAJONEL MESSI proszę państwa. Tu nic nie trzeba dodawać. Legenda.
1
@Pawel13sz Jak pani Lubnauer znaczy się Ćwiąkała tak mówi to tak musi być
1
@Pawel13sz @Clue Rabini jak zwykle są rabinami
4
@barteq Od dawna wiadomo że zdrowy Dembuś to kozak, ale no żeby był zdrowy to będzie fajno
0
@TylkoBarca7273 To się czyta Arałho czy Arałczo bo różne wersje słyszałem xD
0
@Sulimo Powiem Ci mnie już jakoś nie rusza ten skwar, jako taxi driver pracuję więc siedzę całkiem długo w ciągu dnia na postoju w pieprzonym czarnym, rozgrzanym aucie, klimy nie odpalisz bo szkoda paliwa, jedynie co to wiatraczek taki mały na baterie, ale za to jak kurs siądzie i wleci klima, albo przy szybszej jeździe wiaterek z okien to jest miodzio :D
8
@Hubsao Efekt Roberta proste
2
@Sulimo Dlatego trzeba częściej wychodzić na zewnątrz, przyzwyczaisz się
0
@Rust_Cohle Wydało się, postarajcie się być wyrozumiali dla staruszka bo cierpi na bufonizm i wysokie ego
0
@tristan87 Kurła Boras jest tak stary jak mój Stary, ale jajca dałbym mu z 4 dychy
1
@FC1899Barca
City, Barca, Bayern, Psg, Inter, Ajax, Porto
5
@draxidox Jaka to jest tępa dzida to nie do pomyślenia.. Pewnie jej się nie obiło o tą pustą łepetynę ile było przypadków najmu gdzie nie płacili czynszu i ciężko było się wyzbyć lokatorów z mieszkania, takie praktyki mają być zabezpieczeniem
4
@Janiama Janiamus się skończył