Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego fanbojom lewusa to nawet pomorze nie pomoże
1
@IronSanHybrid Oraz "Lewus się skończył" bądź "Lewus się zaczął"
0
@afe5834 Sport Corner na środku Krupówek lubi puszczać mecze, może Polaka rodaka puszczą akurat
2
Arteta sobie śpiewa: "Reach out touch faith, Your own, personal, Jesus"
1
@Emhyr
Messi
Kurek
Jordan
Nie kojarzy
Małysz
Nie kojarzy
Higgins
Maksipuszka
Nie kojarzy
Jędrzejczak
Kowalczyk
Nie kojarzy
3
@Deviler Chłop pucuje lewarek Hoenessowi
1
@koksik2700 Buka jest kozakiem, płytka z Rahimem jedna z moich ulubionych
1
Ale jakby kurgius miał trenera i grał na poważnie to by wygrał wszystkie szlemy i jeszcze olimpiadę
0
@Sulimo Energetyk i niegazowany to nie ma sensu imo
1
@MesQueUnClub_87 Aa no to wszystko wyjaśnia
0
@MesQueUnClub_87 A oglądasz w ogóle BCS na bieżąco? :P
2
@adi7adi8 Pamiętam jak jeszcze niedawno w Dubaju odpadła w drugiej rundzie, reszta jest historią
0
igus się skończył
0
@CrazyHorseLakota Dios bo nie takie oczywiste
2
babinktoniara znowu w dupke, niech wraca do munsien
3
@MatBac1991 Žatecky, mistrzowski chmiel, wiborne pywo
3
@FCB24 Gra o Tron
1
@Rust_Cohle To był mocny winner
1
@messi95 Jak na każdą z rąk to dobre
1
@Bocheno1 Alba za de Jonga i 4 3 3 i można śmigać
0
@covidout Cieszy mnie to, jednego konkurenta do rankingu mniej ^^
1
@covidout Nawet jak korzystasz z takich ułatwień to kolega o przeróżnych godzinach wstawia te posty i tylko po jednym dziennie, więc przeważnie jest tak że trafisz na post a odpowiedź wisi już udzielona, nie taka prosta zabawa :P
1
@Sau_Ron wedding
0
@covidout Ty cziterze
2
@HighestInTheRoom Element po którymś browarze już to omyłkowo kliknął pewnie usuń, dobrze że Ciebie nie usunął
0
@Emhyr Kurde boras zczaił że cisną z niego bekę z tymi kropkami i pisze normalnie :(
0
@paweldunajecfcb To Ty Nam powiedz panie Alemanusie Chrystusie
0
@Sulimo Gorzkie*. Jak znajdę to kupię, a co mi tam
14
@Miszak https://zapodaj.net/6f2a70e59a394.jpg.html
3
@GadulkiGembulki_FCB Jak to zaginiony brat Lengleta