8

@tomek8756 Dla mnie to nie do zniesienia, brzmi tak upośledzenie jakoś xD

2

@tomek8756 *Silvą

0

Co tam madryt, skąd to zwątpienie

2

@Janiama Pazie ramblowe już go chciały sprzedawać, tak jakby nie dało się wrócić do optymalnej formy

0

No i Iga znów zacznie pić z Olisadebe i lipa z formą na US Open

0

@Sau_Ron clutch

7

@Borneo Pisz jak człowiek bo oczy mi wypaliło

0

@Sau_Ron Podziękował

0

@Sau_Ron Składam wniosek o publikowanie przynajmniej raz w miesiącu aktualnego rankingu załóżmy do top 5, fajnie jest rzucić okiem gdzie się kto znajduje :D

1

Proszę państwa Yrling Haaland klasyczny hattriczek, jest moc

0

@Klaudiaa8 Pepe pan dziobak

0

@Rust_Cohle Widzisz trza było im dalej kibicować a nie jakiejś barcelonie

1

Wilk syty i Manchester syty

2

@Sulimo Czy ja wiem czy patologia, mandaty dają debilom co na postojach taxi parkują, żula śmierdzącego obejsranego często taki musi zbierać i się użerać z nim, u mnie w Zako jeszcze straż miejska jelenie łapie jak do centrum zajdą z lasu xD Mogliby pomóc w sumie z kotem jeśli rzeczywiście cierpiał tak jak opisujesz

1

@clyde Szopipi było fajne akurat, ale jak widzę mordę Sławka to pilot leci w telewizor

1

@konrad1661 Ja pytałem

1

@Nazio87 Patusy ciekawsze niż jakiś pseudo sport lol

0

@Zorrocule To powiedz im to z pewnością posłuchają zrozpaczonych Tolkienowców xD

0

@Medium No troszku mało sam cienko to widzę

2

@Emhyr Na Etihad Campus

2

@Medium Kahn, Salijhamidzić i Hoeness też mówili że nie ma szans na transfer Lewego ;)

0

@Kgorecki2500 Oraz mięsożerny więc tymbardziej

0

@Zorrocule Ale to Ty właśnie zwróciłeś uwagę na ilość czarnuchów czy homosiów i to jeszcze przed obejrzeniem serialu xD Normalny człowiek ma na to wyebane. A wielcy fani Tolkiena? Radzę wam potraktować ten serial jako zupełnie inny świat po za kanonem bo porównując wszystko do książki tylko się będziecie niepotrzebnie nakręcać

1

@Bobo25 Wędka na psychofanów widzę działa jak należy xD Też uważam że będzie to całkiem dobra produkcja

0

@Jarema2000 Tak właśnie harego portfela oglądam i mam przerwę na popcorn

2

@FC1899Barca A rzeczywiście, to przez ten Raków pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@FC1899Barca Zwłaszcza ta Slavia

1

@szaryjor Na notatniku spróbuj też

1

Pozdro dla typów co kupili bilety na Szachtar w nadziei na Barcę xD

27

@PatrychoO Guwniara z mikrofonem i dredami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?