Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Obstawiam że teraz wleci kask z ochraniaczem na szczene, a dla żony pilot co by nie musiała biec włączyć alarm
3
@kamilop Nie no lepiej zgrywać bohatera i narażać życie i zdrowie (również psychiczne) rodziny bo szkoda kasy na ochronę w dzielnicy która od dawien znana z takich incydentów. Przypominam że to nie byle Janusz na minimalnej tylko dobrze zarabiający piłkarz
0
To niezła głowa rodziny, zamiast ochronę zatrudnić to ciosy na szczenę zbiera, bokser się znalazł
1
@okiemtypera_lucaxx95 Liverpool - Newcastle over 1.5 gola kurs 1.14
1
@PatrychoO Po 63, jest dobrze jak na Polaka
0
@pluszek A co Ci w ciapatym nie pasuje, ciapek to ciapek
9
@Donowitz Ale wiesz że ani Lewy, ani Raphinha, ani Kounde, ani Bernardo nie przyjdą? Wiesz to?
0
Niestety nie mogłem oglądać, jak zagrała dziś guwniara? Dużo niewymuszonych czy wchodziło wszystko jak należy?
2
Komentarz usunięty
4
@Survier Ma nie palić
5
To by było piękne gdyby udało się w ostatnie dni okienka ostatecznie zezłomować Toniego Freixe
1
@barczyk Jakby przyszedł parę lat temu to może jakimś cudem by się załapał
1
@kuz Z doświadczenia powiedziałbym że te tabsy to w mocnym naciągnięciu z 10% sukcesu, tak jak mówisz silna wolna i przedewszystkim mocna chęć rzucenia. Mi się udało, ale pięć lat próbowałem xD
1
@Mixtape Nie palę już, ale kopciłem ponad 10 lat Camele niebieskie i Marlboro goldy
2
@Lionel_Messi10 Xavineta i Valverdzi styl to może być ciekawe dziecko xD
0
@Emhyr Taktycznie powinien zjeść Xaviego, ale czy wystarczy mu jakości w składzie to się zobaczy
0
@MesQueUnClub96 Wiesz może na jakich kanałach leci Iguś i Hubert? Na fleszskorze nie ma a na google jestem zbyt leniwy
0
@qbuteq Dziękujemy
0
Za ciebie kolego ja mam kogoś lepszego, dzięki mmmm dzięki mmm
1
@jeyx77x Zbić to se możesz kunia, dowiedz się najpierw jaka jest tego przyczyna
5
@Cochise Mało tego gole strzelone w eleganckim stylu, a nie jakieś zwyczajne tapiny czy karniaczki, ale kto by się spodziewał że Robert tak umi przecie :O
3
@MesQueUnClub96 Stawiam że dwa gole plus asystę której mu nie zaliczą
1
@ranger3120 Niedobór herbów
8
@ranger3120 Też się czuję jak gówno, ale słońce nie ma z tym wiele wspólnego
0
@betonito Się okaże, nasz Raphinha według ekspertów też nie był warty 60, a póki co chłop się zwraca
1
@Kimirionum Najlepsze jak Mbappe sam zacznie w to wierzyć i się zablokuje xD
10
@Pedri16Future Musisz ubłagać moderację
0
@arasz1819 Świeżaki co przyszły za Lewym i oglądają Madryt pierwszy raz pewnie tak
1
@koziar Albo z madrytu, czyli w sumie to samo
8
@tomek8756 Dla mnie to nie do zniesienia, brzmi tak upośledzenie jakoś xD