4

@kamilos1214 To pomyśl sobie co będzie jak druga nieśmiertelna osoba odejdzie z tego świata, mam na myśli naszą rodaczkę Marylę Rodowicz

0

@barcelonaLM Na tym samym korcie grają nie? Jak to jest że po jakim czasie od końca meczu wchodzą następni, pół godziny?

0

@kuz Fleszskor to gówno z tymi godzinami, szkoda bo też używam tej apki

1

@SkilledHydra16 Jak wygramy teraz to 3 drużyny z rzędu osiągną po takich trzech wygranych z rzędu :D

1

@patrix211 Powinien jej powiedzieć nara

0

@okiemtypera_lucaxx95
Świątek - Sabalenka, liczba podwójnych błędów under 11.5 (kurs 1.4)

1

@Rewolucja123 Jak nie jesteś chory na coś i lekarz Ci tego nie zalecił to bym nie kombinował, taka moda się bardziej na to robi, a nie daje żadnego specjalnego pożytku. Prosta zbilansowana dieta ponad wszystko

0

Jestem zielony w siatkówę, kto jest największym faworytem do wygrania MŚ?

1

@masq W każdej grupie jakiej bym nie był na fejsie to się ludzie dopi**dalają o byle co, eksperci od siedmiu boleści, którzy muszą ulżyć sobie na innych po ciężkim dniu

0

@arasz1819 Ani nie wtopiłem, ani agresywny, za dużo tych emocji araszu :P

3

@arasz1819 Wujek arasz do ostatniej sekundy palce obgryzał w obawie przed jaskinią

0

@Image Wypierdzielaj pan do siebie na górę

6

Komentarz usunięty

4

@Kgorecki2500 10% szans na krytyczne nawrócenie niewiernego

0

@Danqoo To niezłe tylko

0

@Herato Jak rak będzie chory to do weterynarza

5

@dniel Kto nie przeczytał tego głosem Borasa nie wie nic o futbolu

0

@michal26 Gruba jest bardzo skuteczna ostatnio i na pewno łatwo nie będzie, pozostaje tylko kibicować

1

@michal26 Flopukanu top

0

@wasacz Nie było aż tak źle przecież dzisiaj. Nie jest to Iga z wiosny, ale po za serwisem to całkiem przyzwoicie, dużo niewymuszonych jak w ostatnim czasie, ale też dużo winnerów

0

@wasacz Z tym cudem to trochę poleciałeś byczq, Sabalenka jest do zrobienia na miękko

3

@Peciak Parodia serwisu jak już, tenis grały bardzo fajny ogółem

0

@wasacz Match point :P

3

Co tam Robercik, myślałeś że zgarniesz cały fejm

2

Ojojoj jaka świnia xD

1

Ale piłkę wyebała w kosmos, psycha is sitting

1

Czy ja widziałem Hoppera ze Stranger Things na trybunach?

2

No szok, do piątego gema elegancka gra, tutaj przełamanko i nagle przegrany set po samych niewymuszonych xD Psycha ludzka to jednak ciekawa rzecz

1

No miło ze strony Dżesiki taki prezent

1

Igulec powoli wraca do formy, dawać mnie te Sabaljenki i Garsije już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?