Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kamilos1214 To pomyśl sobie co będzie jak druga nieśmiertelna osoba odejdzie z tego świata, mam na myśli naszą rodaczkę Marylę Rodowicz
0
@barcelonaLM Na tym samym korcie grają nie? Jak to jest że po jakim czasie od końca meczu wchodzą następni, pół godziny?
0
@kuz Fleszskor to gówno z tymi godzinami, szkoda bo też używam tej apki
1
@SkilledHydra16 Jak wygramy teraz to 3 drużyny z rzędu osiągną po takich trzech wygranych z rzędu :D
1
@patrix211 Powinien jej powiedzieć nara
0
@okiemtypera_lucaxx95
Świątek - Sabalenka, liczba podwójnych błędów under 11.5 (kurs 1.4)
1
@Rewolucja123 Jak nie jesteś chory na coś i lekarz Ci tego nie zalecił to bym nie kombinował, taka moda się bardziej na to robi, a nie daje żadnego specjalnego pożytku. Prosta zbilansowana dieta ponad wszystko
0
Jestem zielony w siatkówę, kto jest największym faworytem do wygrania MŚ?
1
@masq W każdej grupie jakiej bym nie był na fejsie to się ludzie dopi**dalają o byle co, eksperci od siedmiu boleści, którzy muszą ulżyć sobie na innych po ciężkim dniu
0
@arasz1819 Ani nie wtopiłem, ani agresywny, za dużo tych emocji araszu :P
3
@arasz1819 Wujek arasz do ostatniej sekundy palce obgryzał w obawie przed jaskinią
0
@Image Wypierdzielaj pan do siebie na górę
6
Komentarz usunięty
4
@Kgorecki2500 10% szans na krytyczne nawrócenie niewiernego
0
@Danqoo To niezłe tylko
0
@Herato Jak rak będzie chory to do weterynarza
5
@dniel Kto nie przeczytał tego głosem Borasa nie wie nic o futbolu
0
@michal26 Gruba jest bardzo skuteczna ostatnio i na pewno łatwo nie będzie, pozostaje tylko kibicować
1
@michal26 Flopukanu top
0
@wasacz Nie było aż tak źle przecież dzisiaj. Nie jest to Iga z wiosny, ale po za serwisem to całkiem przyzwoicie, dużo niewymuszonych jak w ostatnim czasie, ale też dużo winnerów
0
@wasacz Z tym cudem to trochę poleciałeś byczq, Sabalenka jest do zrobienia na miękko
3
@Peciak Parodia serwisu jak już, tenis grały bardzo fajny ogółem
0
@wasacz Match point :P
3
Co tam Robercik, myślałeś że zgarniesz cały fejm
2
Ojojoj jaka świnia xD
1
Ale piłkę wyebała w kosmos, psycha is sitting
1
Czy ja widziałem Hoppera ze Stranger Things na trybunach?
2
No szok, do piątego gema elegancka gra, tutaj przełamanko i nagle przegrany set po samych niewymuszonych xD Psycha ludzka to jednak ciekawa rzecz
1
No miło ze strony Dżesiki taki prezent
1
Igulec powoli wraca do formy, dawać mnie te Sabaljenki i Garsije już