Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zhang - Gauff - stawiam na Cori przy 1.3
48
Ja tylko napomnę że Polak rodak katolik strzelił gola o 21:37
1
Oo Haalanda wpuszcza Lopetegui
0
@ranger3120 CSI kryminalne zagadki Miami. Nie no tak naprawdę Gra o Tron, ale chciałem dać coś czego nie było, Stranger Things też spoko ma, Wikingowie..
29
@FCB24 Zależy jakie się ma cele, może Ferran chce zostać ulicznym zabijaką
1
@Sulimo Mi się tam Wiesiek podobał, ale tylko dlatego że potraktowałem go jako alternatywę dla kanonu Sapkowskiego. Moim zdaniem ciekawie połączyli pewne wątki, tu coś zmienili, tu dodali jeszcze wątek z tą panią lasu, nie wiem czemu ludziom się tak nie podobał, na imdb normalnie opinia 8
0
@PatrykBarca Prawda, sam tak robię nawet z marginesem do 0.02 czy 0.03
0
@jakub1906 Od jutra, czyli że dzisiaj nie strzeli jeszcze?
2
@bartas97 Chodzi o to że Mbappe spotyka się z transpłciową kobietą, kolega zażartował że można ten fakt wykorzystać przeciwko hejterom Mbappe nazywając ich transfobami, poproszę herba
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mam jeszcze jeden pomysł a nawet dwa, co by startowy kurs ustawić na 1.15 zamiast 1.14, będa fajnie wyglądać te pełne liczby jak będziemy skakać co 0.05 :D A drugi pomysł to ustawić checkpoint na punkt startowy dla danego gracza po osiągnięciu jakiegoś progu, załóżmy pierwszy po osiągnięciu 1.5 później 2.0 i tak co 0.5. Ewentualnie pierwszy dopiero od 2.00 i później nawet o 1.0 przeskakiwać, pisz pan co o tym sądzisz :D
2
@okiemtypera_lucaxx95
Sevilla - Barcelona : X lub 2 kurs 1.25
0
@Herato Ja schaboszczaka jadłem z frytami i był kozak
1
@Sau_Ron lobster
3
@Walker To pa na to, cztery jest: Subbookkeeper
1
@LionelM95 Alkohol zaburza regenerację organizmu, mało tego nie powinno się pić zimnych czy gorących napojów przez parę dni i kopcić szlugów, bo jest ryzyko wystąpienia suchodołu. Miałem łącznie cztery zęby usuwane, więc coś tam interesowałem się tematem, jak nie musisz to bym się wstrzymał na te dwa dni chociaż, ale jak Cię skręca bez picia to wal
1
@okiemtypera_lucaxx95 Hurkacz - Ivashka under 48.5 gemów kurs 1.2
5
@Worny Naje*ane tyle reklam że wstyd jakby nie działała
6
Dobra to jest ten czas kiedy trzeba zmienić palec odpowiedzialny za odświeżanie i scrollowanie
0
@Marcelinho99 Szkoda że miało nie być żadnych transferów, a było historyczne okienko pod tym względem, zamiast pisać farmazony że nikt nie przyjdzie lepiej jest poczekać
0
@KmN Wiecie że ani Raphinha ani Lewy ani Kounde ani Bernardo nie przyjdą? You do know it?
7
Ta bomba to twerkująca do hymnu Realu Madryt @sidzej
0
@Vebrol Z naciskiem na TRANSfer if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@davvidek Dawno temu kliknąłeś enter żeby wysłało tego posta?
1
@Zorrocule Miejmy nadzieję że to była ostatnia taka promocyjna wyprzedaż, z nową drabinką płac będzie trochę wygodniej
5
@Transu96 20 za Coutinho 6 za wypożyczenie Trynkiewicza i Oskara, a reszta pozbycie się szrotu i zwolnienie pensji. Nie jest to biznes życia, ale z takimi płacami co niektórzy mieli to i tak dobrze
11
@Firestone Pamiętam jaki był płacz że tylko kupujemy a sprzedawać nie ma komu
1
@NsKi Dodałbym jeszcze że duplikuje powiadomienia, a czasem nawet potraja plus lubią nie znikać nawet jak się je przeczyta
0
@Kessie Co to kurła za człowiek kciuk
0
@bartekvisca Tylko który upoś ją uważa za faworytkę xD
7
@Peciak Masz dowód że wszyscy?