Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Iga fajnie tymi nogami zawsze telepie xD
0
@bartekvisca Każdy mecz jest inny, to stawianie faworytek jest bardzo, bardzo zgubne
1
Jezu ale fajnie to się stanie będzie szlemik xD
1
Żabka ale do końca gramy to finał jest
0
No nie zapowiada się na trzy sety, ale pamiętacie jaki Iga zrobiła comeback po jeszcze gorszym z Sabalenką :D
1
Fajnie póki co mało wymuszonych, winnery wchodzą jak należy, oby tak do końca
0
Co żaba celownik teraz ustawiła
0
Jak tam Sabalenka czy Garcia już zjadły Ige?
0
@kamiVeB Iga pewnie igulca stawia co by lżejsza wyszła na kort
2
@AlphaNumeric Już raz prawie pykło za Valverde gdyby nie to wścibskie, zafajdane Levante o ile dobrze pamiętam
1
@Botanik
Czy Neymar będzie miał asystę w drugiej kolejce?
Tak
1. Pilzno 0:2 Inter
2. Sporting 1:1 Tottenham
3. Bayer Leverkusen 1:1 Atl. Madryt
4. Bayern Monachium 2:2 Barcelona
5. FC Porto 2:1 Club Brugge
6. Liverpool 2:1 Ajax
7. Marsylia 1:1 Eintracht Frankfurt
8. Rangers 0:1 Napoli
9. AC Milan 2:0 Dinamo Zagrzeb
10. Szachtar 1:1 Celtic
11. Chelsea 2:1 Salzburg
12. FC Kopenhaga 0:1 Sevilla
13. Juventus 1:1 Benfica
14. M. Haifa 0:3 PSG
15. Manchester City 2:0 Borussia Dortmund
16. Real Madryt 2:0 RB Lipsk
2
@NaFazieHitman To Łoś czy Orłoś w końcu czy sam Orzeł
3
@MesQueUnClub96 A w praktyce jeszcze kluczowe podania wpadały fajne
0
Naciesz się Robercik bo dzisiaj Guwniara zgarnia cały fejm
3
@michal26 Ale jesteś nieempatyczny Michał, zobaczymy jak CIeBie tO sPotkA
2
@daniel32778 To jest miejsce na memy, pozdrawiam
1
@Sau_Ron Nie mów :O
0
@Kos111 Cadiz medicala wziął
5
Araujo używa szamaństwa leczniczego, oby pomogło
0
@koziar 6 sytuacji bramkowych z ostatnim w tabeli paziem nie jest spoko xD
0
@Survier Oh, come on LaPusso
2
@Criss18Barca Faworytką xD Tak samo jak Sabalenka
0
@okiemtypera_lucaxx95
Cadiz - Barcelona, Barca wygra drugą połowę meczu (kurs 1.45)
1
@MAGNETO Dzięki mmmm dzięki
0
@Janas11224 Właśnie pierwszy odcinek szóstego obejrzałem, jak dla mnie dalej trzyma poziom
0
@Janas11224 Najlepsza to Rick n Morty ale Brickle jest topem oczywiście
0
Gra ktoś w Albion Online?
7
@MesQueUnClub96 Na pół z Hurkaczem
0
@DonAndrzejos Mecz będzie trudny co najmniej jak z Sabalenką, ale Iga to bierze moim zdaniem
1
@Sau_Ron moveless