3

Iga fajnie tymi nogami zawsze telepie xD

0

@bartekvisca Każdy mecz jest inny, to stawianie faworytek jest bardzo, bardzo zgubne

1

Jezu ale fajnie to się stanie będzie szlemik xD

1

Żabka ale do końca gramy to finał jest

0

No nie zapowiada się na trzy sety, ale pamiętacie jaki Iga zrobiła comeback po jeszcze gorszym z Sabalenką :D

1

Fajnie póki co mało wymuszonych, winnery wchodzą jak należy, oby tak do końca

0

Co żaba celownik teraz ustawiła

0

Jak tam Sabalenka czy Garcia już zjadły Ige?

0

@kamiVeB Iga pewnie igulca stawia co by lżejsza wyszła na kort

2

@AlphaNumeric Już raz prawie pykło za Valverde gdyby nie to wścibskie, zafajdane Levante o ile dobrze pamiętam

1

@Botanik
Czy Neymar będzie miał asystę w drugiej kolejce?
Tak

1. Pilzno 0:2 Inter
2. Sporting 1:1 Tottenham
3. Bayer Leverkusen 1:1 Atl. Madryt
4. Bayern Monachium 2:2 Barcelona
5. FC Porto 2:1 Club Brugge
6. Liverpool 2:1 Ajax
7. Marsylia 1:1 Eintracht Frankfurt
8. Rangers 0:1 Napoli
9. AC Milan 2:0 Dinamo Zagrzeb
10. Szachtar 1:1 Celtic
11. Chelsea 2:1 Salzburg
12. FC Kopenhaga 0:1 Sevilla
13. Juventus 1:1 Benfica
14. M. Haifa 0:3 PSG
15. Manchester City 2:0 Borussia Dortmund
16. Real Madryt 2:0 RB Lipsk

2

@NaFazieHitman To Łoś czy Orłoś w końcu czy sam Orzeł

3

@MesQueUnClub96 A w praktyce jeszcze kluczowe podania wpadały fajne

0

Naciesz się Robercik bo dzisiaj Guwniara zgarnia cały fejm

3

@michal26 Ale jesteś nieempatyczny Michał, zobaczymy jak CIeBie tO sPotkA

2

@daniel32778 To jest miejsce na memy, pozdrawiam

1

@Sau_Ron Nie mów :O

0

@Kos111 Cadiz medicala wziął

5

Araujo używa szamaństwa leczniczego, oby pomogło

0

@koziar 6 sytuacji bramkowych z ostatnim w tabeli paziem nie jest spoko xD

0

@Survier Oh, come on LaPusso

2

@Criss18Barca Faworytką xD Tak samo jak Sabalenka

0

@okiemtypera_lucaxx95
Cadiz - Barcelona, Barca wygra drugą połowę meczu (kurs 1.45)

1

@MAGNETO Dzięki mmmm dzięki

0

@Janas11224 Właśnie pierwszy odcinek szóstego obejrzałem, jak dla mnie dalej trzyma poziom

0

@Janas11224 Najlepsza to Rick n Morty ale Brickle jest topem oczywiście

0

Gra ktoś w Albion Online?

7

@MesQueUnClub96 Na pół z Hurkaczem

0

@DonAndrzejos Mecz będzie trudny co najmniej jak z Sabalenką, ale Iga to bierze moim zdaniem

1

@Sau_Ron moveless

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?