Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG W sumie ma rację, Real i Chelsea to nie są wielkie kluby
0
@okiemtypera_lucaxx95
Man City - Borussia, City strzeli gola w obu połowach (kurs 1.65)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jedyny plus tego meczu to że przegoniłem Cię w zabawie z typowaniem
0
Ale se madryciaki dzisiaj żniwa na fangolach i innych z*ebanych portalach pozbierają
0
Komar tylko udziela lekcji robienia salta do przodu
7
Z perspektywy boiska xD Opowiedz Tomek jakby to wyglądało z perspektywy kierowcy
3
Jedno jest chyba pewne, Albę żegnamy po sezonie
0
Dobrze śmiejcie się tam z hajciora
1
Przez kibiców Barcelony
3
Ziomeczku który pisał parę dni temu że nie zdziwi się jak Xavi wypuści Alonso w podstawie upomnij się o herba
1
@BialutkiFCB I że angole posysają
6
@Kuuba77 Wróg mego wroga jest mym przyjacielem
0
@HarveySpecter Dobrze że tylko we śnie heh
1
@HarveySpecter To spoko, trzymajcie się w tej okręgówce
0
@PawkoFCB Te wnioski często potrafią być zgubne, a tak jak wspomniałem wcześniej na ich podstawie bukmacher ustawia kursy i dodatkowo je zaniża. Jeśli chcesz zarobić na obstawianiu na dłuższą metę i zminimalizować czynnik losowy to musisz być naprawdę dużo mądrzejszy od bukmachera, a nie jest to łatwe.
0
@Evrile Tak tylko bukmacher też bierze to pod uwagę i na tej podstawie ustawia kursy które są zaniżone, nie wspominając o chorym obecnie podatku. O ile nie masz jakiejś wiedzy, do której bukmacher nie ma dostępu typu ustawiane mecze to raczej na nic Ci się te analizy nie zdadzą, ale większość typerow żyje w takiej złudnej nadziei właśnie :D
0
@kuz No bukmacher za to nie polega na losowości xD
0
@Sawik_10 No co Ty, to nawet golf jest bardziej popularny a zajmuje z tego co pamiętam 10 miejsce
0
@P33ck Rób formę Joshua, pora klepać schabowe
18
@MesQueUnClub08 To ty masz kompleks chyba i chcesz żeby wszyscy Ci zazdrościli, bo już któryś dzień piszesz o zakładzie za 5 stów xD
0
@okiemtypera_lucaxx95
Bayern - Barca, liczba goli w drugiej połowie +1.5 (kurs 1.6)
2
@MrPGG Bardzo kontrowersyjnie, bo jeszcze istnieje szansa zawieszenia meczu i wynik nie będzie rozstrzygnięty jutro
0
@MESSIah16 Iguś raczej będzie miała mniejszą konkurencję, 10k punktów w rankingu mówi samo za siebie
0
@Sulimo Komandore Bombardiero
0
@TheNekro94 Nie no śmieję się, po prostu średnio za nim przepadam do oglądania, co innego samemu grając
2
@D10SLEO Jakby świat brał na poważnie ten pseudosport to pewnie też byśmy dostawali częściej oklep xD
1
@LS @Kamilos84
Znalazłem już chyba sensowną odpowiedź, obczajcie panowie ten filmik
Gość tłumaczy że sposób rozwiązywania który daje 1 jest przestarzały i obecnie się go nie używa
1
@LS I komu teraz ufać xD
0
@Kamilos84 Przy równych sobie działaniach czyli np dzielenie i mnożenie rozwiązujemy od lewej do prawej, więc wydaje mi się że ta kreska ułamkowa to cziterstwo xD Alee nie jestem pewien, może są różne metody, skończyłem edukację na zawodówie więc uja tam wiem tak naprawdę. A ten nawias no to (2+1) daje (3), a 3 samo w nawiasie być nie może i przechodzi swobodnie do równania
0
@Kamilos84 Dlaczego tak uważasz panie kolego