Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derlysy1979 Ja tam byłem ale z 15 lat temu za dzieciaka to już nie pamiętam ani jednej atrakcji, a podejrzewam że sporo się zmieniło :D
0
@derlysy1979 Jesteś pewien że jest tam skocznia do wody a nie zwykłe zjeżdżalnie?
1
Kojarzycie może czy w Polsce są takie parki wodne ze zjeżdżalnią na której wyskakujesz na dobre parę metrów i lecisz do wody? Najlepiej w pobliżu Małopolski, może być Słowacja nawet, albo gdziekolwiek najbliżej Małopolski
1
@Botanik O kurde myślałem że wczoraj mi słabo poszło a tu cyk awans na drugie miejsce, łoby tak dalej
1
@BartqRKO No to te niezgłoszone znikają w odmętach Rambli, ja wczoraj napisałem taki koment że byłem pewny że się obudzę z banikiem ale się upiekło :P
2
@BartqRKO Ta na pewno przegląda wszystkie, jak już to te zgłoszone przez konfitury
2
@mrboom Głównie tylko Barcę, ale jak są jakieś ciekawe starcia to odpalam jak akurat mam czas, dzisiaj na przykład City z Borussią mam ochotę zobaczyć
0
@MesQueUnClub08 Mecz z Chelsea był dwa lata temu, nie przypominam sobie żeby strzelający trzy bramki w dwumeczu Lewy zniknął, mecz z Realem podałem tylko dla podkreslenia że na przestrzeni całej kariery Lewy strzela wielkim klubom, wypieranie tego to jakaś bzdura xD
0
@MrPGG W sumie ma rację, Real i Chelsea to nie są wielkie kluby
0
@okiemtypera_lucaxx95
Man City - Borussia, City strzeli gola w obu połowach (kurs 1.65)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jedyny plus tego meczu to że przegoniłem Cię w zabawie z typowaniem
0
Ale se madryciaki dzisiaj żniwa na fangolach i innych z*ebanych portalach pozbierają
0
Komar tylko udziela lekcji robienia salta do przodu
7
Z perspektywy boiska xD Opowiedz Tomek jakby to wyglądało z perspektywy kierowcy
3
Jedno jest chyba pewne, Albę żegnamy po sezonie
0
Dobrze śmiejcie się tam z hajciora
1
Przez kibiców Barcelony
3
Ziomeczku który pisał parę dni temu że nie zdziwi się jak Xavi wypuści Alonso w podstawie upomnij się o herba
1
@BialutkiFCB I że angole posysają
6
@Kuuba77 Wróg mego wroga jest mym przyjacielem
0
@HarveySpecter Dobrze że tylko we śnie heh
1
@HarveySpecter To spoko, trzymajcie się w tej okręgówce
0
@PawkoFCB Te wnioski często potrafią być zgubne, a tak jak wspomniałem wcześniej na ich podstawie bukmacher ustawia kursy i dodatkowo je zaniża. Jeśli chcesz zarobić na obstawianiu na dłuższą metę i zminimalizować czynnik losowy to musisz być naprawdę dużo mądrzejszy od bukmachera, a nie jest to łatwe.
0
@Evrile Tak tylko bukmacher też bierze to pod uwagę i na tej podstawie ustawia kursy które są zaniżone, nie wspominając o chorym obecnie podatku. O ile nie masz jakiejś wiedzy, do której bukmacher nie ma dostępu typu ustawiane mecze to raczej na nic Ci się te analizy nie zdadzą, ale większość typerow żyje w takiej złudnej nadziei właśnie :D
0
@kuz No bukmacher za to nie polega na losowości xD
0
@Sawik_10 No co Ty, to nawet golf jest bardziej popularny a zajmuje z tego co pamiętam 10 miejsce
0
@P33ck Rób formę Joshua, pora klepać schabowe
18
@MesQueUnClub08 To ty masz kompleks chyba i chcesz żeby wszyscy Ci zazdrościli, bo już któryś dzień piszesz o zakładzie za 5 stów xD
0
@okiemtypera_lucaxx95
Bayern - Barca, liczba goli w drugiej połowie +1.5 (kurs 1.6)
2
@MrPGG Bardzo kontrowersyjnie, bo jeszcze istnieje szansa zawieszenia meczu i wynik nie będzie rozstrzygnięty jutro