0

@derlysy1979 Ja tam byłem ale z 15 lat temu za dzieciaka to już nie pamiętam ani jednej atrakcji, a podejrzewam że sporo się zmieniło :D

0

@derlysy1979 Jesteś pewien że jest tam skocznia do wody a nie zwykłe zjeżdżalnie?

1

Kojarzycie może czy w Polsce są takie parki wodne ze zjeżdżalnią na której wyskakujesz na dobre parę metrów i lecisz do wody? Najlepiej w pobliżu Małopolski, może być Słowacja nawet, albo gdziekolwiek najbliżej Małopolski

1

@Botanik O kurde myślałem że wczoraj mi słabo poszło a tu cyk awans na drugie miejsce, łoby tak dalej

1

@BartqRKO No to te niezgłoszone znikają w odmętach Rambli, ja wczoraj napisałem taki koment że byłem pewny że się obudzę z banikiem ale się upiekło :P

2

@BartqRKO Ta na pewno przegląda wszystkie, jak już to te zgłoszone przez konfitury

2

@mrboom Głównie tylko Barcę, ale jak są jakieś ciekawe starcia to odpalam jak akurat mam czas, dzisiaj na przykład City z Borussią mam ochotę zobaczyć

0

@MesQueUnClub08 Mecz z Chelsea był dwa lata temu, nie przypominam sobie żeby strzelający trzy bramki w dwumeczu Lewy zniknął, mecz z Realem podałem tylko dla podkreslenia że na przestrzeni całej kariery Lewy strzela wielkim klubom, wypieranie tego to jakaś bzdura xD

0

@MrPGG W sumie ma rację, Real i Chelsea to nie są wielkie kluby

0

@okiemtypera_lucaxx95
Man City - Borussia, City strzeli gola w obu połowach (kurs 1.65)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jedyny plus tego meczu to że przegoniłem Cię w zabawie z typowaniem

0

Ale se madryciaki dzisiaj żniwa na fangolach i innych z*ebanych portalach pozbierają

0

Komar tylko udziela lekcji robienia salta do przodu

7

Z perspektywy boiska xD Opowiedz Tomek jakby to wyglądało z perspektywy kierowcy

3

Jedno jest chyba pewne, Albę żegnamy po sezonie

0

Dobrze śmiejcie się tam z hajciora

1

Przez kibiców Barcelony

3

Ziomeczku który pisał parę dni temu że nie zdziwi się jak Xavi wypuści Alonso w podstawie upomnij się o herba

1

@BialutkiFCB I że angole posysają

6

@Kuuba77 Wróg mego wroga jest mym przyjacielem

0

@HarveySpecter Dobrze że tylko we śnie heh

1

@HarveySpecter To spoko, trzymajcie się w tej okręgówce

0

@PawkoFCB Te wnioski często potrafią być zgubne, a tak jak wspomniałem wcześniej na ich podstawie bukmacher ustawia kursy i dodatkowo je zaniża. Jeśli chcesz zarobić na obstawianiu na dłuższą metę i zminimalizować czynnik losowy to musisz być naprawdę dużo mądrzejszy od bukmachera, a nie jest to łatwe.

0

@Evrile Tak tylko bukmacher też bierze to pod uwagę i na tej podstawie ustawia kursy które są zaniżone, nie wspominając o chorym obecnie podatku. O ile nie masz jakiejś wiedzy, do której bukmacher nie ma dostępu typu ustawiane mecze to raczej na nic Ci się te analizy nie zdadzą, ale większość typerow żyje w takiej złudnej nadziei właśnie :D

0

@kuz No bukmacher za to nie polega na losowości xD

0

@Sawik_10 No co Ty, to nawet golf jest bardziej popularny a zajmuje z tego co pamiętam 10 miejsce

0

@P33ck Rób formę Joshua, pora klepać schabowe

18

@MesQueUnClub08 To ty masz kompleks chyba i chcesz żeby wszyscy Ci zazdrościli, bo już któryś dzień piszesz o zakładzie za 5 stów xD

0

@okiemtypera_lucaxx95
Bayern - Barca, liczba goli w drugiej połowie +1.5 (kurs 1.6)

2

@MrPGG Bardzo kontrowersyjnie, bo jeszcze istnieje szansa zawieszenia meczu i wynik nie będzie rozstrzygnięty jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?