0

@Sau_Ron Składam wniosek o publikowanie przynajmniej raz w miesiącu aktualnego rankingu załóżmy do top 5, fajnie jest rzucić okiem gdzie się kto znajduje :D

1

Proszę państwa Yrling Haaland klasyczny hattriczek, jest moc

0

@Klaudiaa8 Pepe pan dziobak

0

@Rust_Cohle Widzisz trza było im dalej kibicować a nie jakiejś barcelonie

1

Wilk syty i Manchester syty

2

@Sulimo Czy ja wiem czy patologia, mandaty dają debilom co na postojach taxi parkują, żula śmierdzącego obejsranego często taki musi zbierać i się użerać z nim, u mnie w Zako jeszcze straż miejska jelenie łapie jak do centrum zajdą z lasu xD Mogliby pomóc w sumie z kotem jeśli rzeczywiście cierpiał tak jak opisujesz

1

@clyde Szopipi było fajne akurat, ale jak widzę mordę Sławka to pilot leci w telewizor

1

@konrad1661 Ja pytałem

1

@Nazio87 Patusy ciekawsze niż jakiś pseudo sport lol

0

@Zorrocule To powiedz im to z pewnością posłuchają zrozpaczonych Tolkienowców xD

0

@Medium No troszku mało sam cienko to widzę

2

@Emhyr Na Etihad Campus

2

@Medium Kahn, Salijhamidzić i Hoeness też mówili że nie ma szans na transfer Lewego ;)

0

@Kgorecki2500 Oraz mięsożerny więc tymbardziej

0

@Zorrocule Ale to Ty właśnie zwróciłeś uwagę na ilość czarnuchów czy homosiów i to jeszcze przed obejrzeniem serialu xD Normalny człowiek ma na to wyebane. A wielcy fani Tolkiena? Radzę wam potraktować ten serial jako zupełnie inny świat po za kanonem bo porównując wszystko do książki tylko się będziecie niepotrzebnie nakręcać

1

@Bobo25 Wędka na psychofanów widzę działa jak należy xD Też uważam że będzie to całkiem dobra produkcja

0

@Jarema2000 Tak właśnie harego portfela oglądam i mam przerwę na popcorn

2

@FC1899Barca A rzeczywiście, to przez ten Raków pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@FC1899Barca Zwłaszcza ta Slavia

1

@szaryjor Na notatniku spróbuj też

1

Pozdro dla typów co kupili bilety na Szachtar w nadziei na Barcę xD

27

@PatrychoO Guwniara z mikrofonem i dredami

0

@Emhyr To jasne że nie powinni do tego zmuszać, ale z drugiej strony zaszczepiłby się i miał z głowy czy się to podoba czy też nie

0

@MesQueUnClub96 No i moim zdaniem robi cyrk zarówno on jak i Amerykanie, koniec dyskusji

0

@Emhyr @MesQueUnClub96 No robi cyrk bo wszyscy się zaszczepili co tam grają, a ten struga kozaka, a potem płakać będzie że mu szlemy uciekają xD

0

@mekston Nie wiem kto robi większy cyrk On czy osoby odpowiedzialne za dopuszczenie go do rozgrywek

2

@Muszynianka Ale w praktyce zawsze jakieś pół godziny później, bo przez ten czas muszą pierdzielić farmazony jeszcze

0

@Luciano99 Jak to nie? A Twój Stary xD

0

@Criss18Barca 5 i jest to zdecydowanie mój maks

7

@macio_944 Harnaś daje radę, ale wywołać wymioty tylko.. Žatecky i kasztelan są za to naprawdę dobrymi piwkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?