Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Składam wniosek o publikowanie przynajmniej raz w miesiącu aktualnego rankingu załóżmy do top 5, fajnie jest rzucić okiem gdzie się kto znajduje :D
1
Proszę państwa Yrling Haaland klasyczny hattriczek, jest moc
0
@Klaudiaa8 Pepe pan dziobak
0
@Rust_Cohle Widzisz trza było im dalej kibicować a nie jakiejś barcelonie
1
Wilk syty i Manchester syty
2
@Sulimo Czy ja wiem czy patologia, mandaty dają debilom co na postojach taxi parkują, żula śmierdzącego obejsranego często taki musi zbierać i się użerać z nim, u mnie w Zako jeszcze straż miejska jelenie łapie jak do centrum zajdą z lasu xD Mogliby pomóc w sumie z kotem jeśli rzeczywiście cierpiał tak jak opisujesz
1
@clyde Szopipi było fajne akurat, ale jak widzę mordę Sławka to pilot leci w telewizor
1
@konrad1661 Ja pytałem
1
@Nazio87 Patusy ciekawsze niż jakiś pseudo sport lol
0
@Zorrocule To powiedz im to z pewnością posłuchają zrozpaczonych Tolkienowców xD
0
@Medium No troszku mało sam cienko to widzę
2
@Emhyr Na Etihad Campus
2
@Medium Kahn, Salijhamidzić i Hoeness też mówili że nie ma szans na transfer Lewego ;)
0
@Kgorecki2500 Oraz mięsożerny więc tymbardziej
0
@Zorrocule Ale to Ty właśnie zwróciłeś uwagę na ilość czarnuchów czy homosiów i to jeszcze przed obejrzeniem serialu xD Normalny człowiek ma na to wyebane. A wielcy fani Tolkiena? Radzę wam potraktować ten serial jako zupełnie inny świat po za kanonem bo porównując wszystko do książki tylko się będziecie niepotrzebnie nakręcać
1
@Bobo25 Wędka na psychofanów widzę działa jak należy xD Też uważam że będzie to całkiem dobra produkcja
0
@Jarema2000 Tak właśnie harego portfela oglądam i mam przerwę na popcorn
2
@FC1899Barca A rzeczywiście, to przez ten Raków pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@FC1899Barca Zwłaszcza ta Slavia
1
@szaryjor Na notatniku spróbuj też
1
Pozdro dla typów co kupili bilety na Szachtar w nadziei na Barcę xD
27
@PatrychoO Guwniara z mikrofonem i dredami
0
@Emhyr To jasne że nie powinni do tego zmuszać, ale z drugiej strony zaszczepiłby się i miał z głowy czy się to podoba czy też nie
0
@MesQueUnClub96 No i moim zdaniem robi cyrk zarówno on jak i Amerykanie, koniec dyskusji
0
@Emhyr @MesQueUnClub96 No robi cyrk bo wszyscy się zaszczepili co tam grają, a ten struga kozaka, a potem płakać będzie że mu szlemy uciekają xD
0
@mekston Nie wiem kto robi większy cyrk On czy osoby odpowiedzialne za dopuszczenie go do rozgrywek
2
@Muszynianka Ale w praktyce zawsze jakieś pół godziny później, bo przez ten czas muszą pierdzielić farmazony jeszcze
0
@Luciano99 Jak to nie? A Twój Stary xD
0
@Criss18Barca 5 i jest to zdecydowanie mój maks
7
@macio_944 Harnaś daje radę, ale wywołać wymioty tylko.. Žatecky i kasztelan są za to naprawdę dobrymi piwkami