0

@Kgorecki2500 Jak zamulasz świeżaku to się nie dziw że wyprzedzają :P

1

@mindbender84 ehh :(

0

@Sau_Ron Breakthrough

0

@ranger3120 @Criss18Barca "Przyjaźń to gówno" *paf* *paf* *paf*

0

@against_modern_football Ja sporo po mieście jeżdżę i na niskich obrotach więc się tam zbiera trochę tego, być może jest już do wymiany, ale chciałem uprzednio właśnie to dopalanie przetestować czy coś pomoże, ale do serwisu pasuje jechać tak czy inaczej

0

Dopalał ktoś DPFa w trasie? Pomogło to coś czy uja i jak najlepiej to zrobić, doradź ktoś proszę. Może nawet nie być w trasie, ale ponoć na postoju jest zwiększone ryzyko uszkodzenia podzespołów

3

@Luciano99 Uja tam, dopiero jak Twój Stary przyjdzie to nabierze prestiżu

1

@taris Nawet kilka, ta najlepsza należy do sir Kohla

2

@MesQueUnClub96 A ile Ibra miał

1

@gumaz Tak będę im machał zimnym browarkiem

0

@Transu96 Kurła powodzi się somsiad, cena tej naprawy to prawie wartość mojego złoma

0

@Janas11224 Ja od niego nic nie pożyczałem

2

@Encore Taka pół legenda, mini legenda bym rzekł

0

@bartekvisca Lewus z babinktoniarom o tytuł sportowca roku

1

@MesQueUnClub96 Maksipuszka jest Goatem

0

@Sau_Ron Prowadzisz ranking? Ile mam punktów xD

3

@Sau_Ron stable

10

@HansFCB Julia Kounde

0

@jakubkuba07 Pierwiastek z 676 minus 2 miesiące

3

@masq Najlepsza jest @Muszynianka

4

@MesQueUnClub96 Świeżo wyciskany sok z pomarańczy z dodatkiem świeżo wyciskanego soku z cytryny, świeże to słowo klucz

0

@Rust_Cohle Odpalasz ten Upadek Królestwa w końcu czy ni?

0

@VegetaPolska Barceloniaki lepiej brzmi imo

4

@AlwaysBlaugrana Nie no to było zamierzone podanie do swojego tylko za pomocą słupka, celność idealna

11

@michal26 Chyba Frenkiemu na szyję dźwignia jak będzie dalej się upierał żeby zostać xD

0

@Masny To fajnie że się porozumieli, jeszcze tylko znaleźć klub chętny na Frenkiego, zmusić go żeby tam poszedł i można negocjować z City

0

@The_Man No takie Camp Nou z Lego 1300 złotych najtaniej, ale kuzyn kupuje bo się napalił po przyjściu Roberta xD

1

Tak se myślałem że komuś trzeba kibicować w tym F1 skoro się to tak często pojawia na Rambli. No więc mam Audi, a wcześniej jeździłem Becią, więc Merol wydaje się naturalnym wrogiem. Lubię Redbulla pić, wybór chyba oczywisty, Maksipuszko do boju !!!

0

@Rust_Cohle W sumie i tak wygra Lotr w finale z Harym Pota

0

@Rust_Cohle Kolega zróbże z filmami drugą część

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?