Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Niech się z Nadalem obściskuje madryciak, a nie naszego Roberta tymi brudnymi łapami
1
@Janas11224 Też bym chętnie widział taką zmianę, 2x30 powinno być okej
0
@sonek Akurat na karcie nic nie miałem :(
6
@Abominacja Tęczowy najlepiej
6
Czy tylko u mnie w każdej Żabce jest przynajmniej jedna taka stereotypowa karyna na kasie co to łaskę Ci robi że w ogóle chce Cię obsłużyć? xD Wchodzisz witasz się, ta nieodpowie bo albo zajęta telefonem albo z psiapsiułeczką rozmawia, jak podchodzisz do kasy to wzdycha że się ją oderwało od zajęcia xD
0
@SkN Czej tu masz dłuższą wersję xD
2
@SkN
2
@Jakchcesz
- Ferran usiądź mi na mordzie
- Okej
1
@macio_944 Ja se wstanę na drugą połowę, ale no trzeba rodaka zobaczyć
0
@Sulimo A zwłaszcza ta w kłębkach czyli pismanyie :D
1
@TSWKRK To nie skarb tylko wrzód na tyłku Roberta, w dodatku chce ukraść tytuł sportowca roku w Polsce
0
@ranger3120 Pomarańczki, a zwłaszcza sok z nich też jest topem
1
@Worny La kukaracza
2
@Rust_Cohle xD
11
@Hubsao Chłop chyba przyszedł w roli nowego trenera personalnego
2
@Comfortable_ @robertlewandowski
7
@Comfortable_ Powiedz to Robertowi
8
@abram3k Mi też, boję się że Alba mu piłką w czerep zadupi
5
@Kgorecki2500 W przypadku Robercika? Nie, w końcu nie każda drużyna ma ten wielki zaszczyt
1
@TheNekro94 Może to jakaś nazwa zawodu nie wiem, że pierz do poduszek uzupełniał czy coś
1
@macio_944 @ranger3120 Jak mogłeś mnie pomylić z tym Robertofobem :/
0
@Danny Gaucho Tak, w skali PH jest 4 bo lekko kwaskowate było
0
@sebqPL Tak, zrobiłem se dzięki niemu parówę i jajka
1
@Transu96 Jesteśmy już tak starzy że widzimy jak ktoś Tomasza i Jerzego nazywa bohaterami kreskówek, smutne :/
0
Komentarz usunięty
1
@Luciano99 Ważne żeby Twój Stary wpadł na prezentację i pozdrowił Ramblę
2
@MrPGG W pół do pierwszej w nocy
1
@MesQueUnClub96 Znalazłem dzięks, o 00:30 powinien wylądować
0
Ktoś ma namiar na ten samolot Roberta żeby na Flyradarze śledzić? xD
0
@Sisitoro Do Madrytu już jakiś czas temu, teraz zapie**ala ekonomiczną do Miami