Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Jakchcesz Alemany Alemanym, ale to była chyba bardziej wola Raphini że chce tu grać, a nie w Czelsi
12
@Kondziubarca Szwabiak chyba za ostrego kebsa zjadł wczora
3
@Cule1234 Co to za paź jakiś tier 3 nie wklejajcie tu takich
1
@Sulimo O tak, z masełkiem i koperkiem gotowany najlepszy
2
Fangol jednogłośnie xD
https://zapodaj.net/c6943718c6a46.jpg.html
68
Lewus się skończył, nie strzelił gola
5
Obóz koncentracyjny Saebener Strasse przejdzie do historii
1
@Rust_Cohle Salah, Mane i ktoś tam jeszcze, nie żebym był kibicem Liwerpurzu tylko wydają się to takie skromne, pokorne spoko ziomki
0
@Nano22 Śmieję się, no jest to mocno uciążliwe z tymi reklamami, a nie każdy chce bulić dodatkowe 2 dychy zwłaszcza jak subskrybuje już całkiem sporo usług
4
@AlexDark00 Można, tylko trzeba wcześnie wstawać
1
@LionelM95 To takie YT Premium dla biedaków
1
@Deviler Wypie**alaj z tym fejkiem ziomek
0
@IronSanHybrid Where Pischinger
3
@masq Zdrówka dla żony panie redaktorze, z pewnością lekarze zrobią co w ich mocy więc bądźmy dobrej myśli
0
@MysticCat Ktoś musiał być tym kozłem ofiarnym :/
1
@Vebrol Każdy medal ma dwie strony, pamiętam jak 10 lat temu wszyscy Nas szanowali za piękną grę, ale jednocześnie szydzili z naszych teatrzyków, pamiętna symulka Busiego albo Alvesa jak sprowokował czerwoną kartkę dla Pepe po wejściu nietrafioną nakładką, chociaż tej mendzie się należało jak nikomu hah
2
@Kapitan hawk To pora się do roboty wziąć, a nie tylko charytatywne szpiegowanie kafejki :P
2
@!34RC3!_0N4 Myślę że to nie o kompleks walca chodzi tylko przez dość długi czas Barca była synonimem aktorstwa (czasy Guardioli), później mieliśmy w składzie parę wkur*iających osobowości jak Neymar, Suarez, Alba i włala, przepis na nienawiść gotowy
3
@chavez Ciekawostka druga: Federer od tyłu to Reredef, natomiast Ulrich Hoeness od tyłu jest napastowany
6
@Uukasz_93 Jakie to są chwasty lol
0
@Barca1922 Narazie tak, pozostaje mieć nadzieję że z czasem będzie tego wart
1
@Dironixu To jakaś wersja demo chyba
0
Warto z tej okazji obejrzeć sobie Raphina goals and skills welcome to Barcelona
0
@arasz1819 Dzięki tatko
4
@arasz1819 Wytykasz ludziom nie łapanie ironii, a sam się pod tym postem na nią nabiłeś i jeszcze spłakałeś jak mała dziewczynka, Araszu dość komputera na dziś może
0
@taris A kielo kosztuje to Barca tv
1
@Krystian1588 Nie chodzi tylko o sam głęboki oddech żeby się uspokoić, ale o naukę prawidłowego oddychania na co dzień, przynosi to wiele pozytywnych efektów dla organizmu. Masz internet to znajdziesz na YT czy na jakichś blogach podstawy
3
@Gacek5 W wannie ją trzyma z solą zboczeniec
2
@Krystian1588 Głęboki oddech przeponą przez nos jest chyba najlepszym uspokajaczem, masa ludzi niedocenia jak prawidłowe oddychanie wpływa na kontrolę emocji, myślisz joga masz przed oczami jakieś wygibasy i kamasutry, a to piękna rzecz jest panie kolego
2
@Deviler Nie, to tylko mieszanina mąki z wodą