6

@Jakchcesz Alemany Alemanym, ale to była chyba bardziej wola Raphini że chce tu grać, a nie w Czelsi

12

@Kondziubarca Szwabiak chyba za ostrego kebsa zjadł wczora

3

@Cule1234 Co to za paź jakiś tier 3 nie wklejajcie tu takich

1

@Sulimo O tak, z masełkiem i koperkiem gotowany najlepszy

2

68

Lewus się skończył, nie strzelił gola

5

Obóz koncentracyjny Saebener Strasse przejdzie do historii

1

@Rust_Cohle Salah, Mane i ktoś tam jeszcze, nie żebym był kibicem Liwerpurzu tylko wydają się to takie skromne, pokorne spoko ziomki

0

@Nano22 Śmieję się, no jest to mocno uciążliwe z tymi reklamami, a nie każdy chce bulić dodatkowe 2 dychy zwłaszcza jak subskrybuje już całkiem sporo usług

4

@AlexDark00 Można, tylko trzeba wcześnie wstawać

1

@LionelM95 To takie YT Premium dla biedaków

1

@Deviler Wypie**alaj z tym fejkiem ziomek

0

@IronSanHybrid Where Pischinger

3

@masq Zdrówka dla żony panie redaktorze, z pewnością lekarze zrobią co w ich mocy więc bądźmy dobrej myśli

0

@MysticCat Ktoś musiał być tym kozłem ofiarnym :/

1

@Vebrol Każdy medal ma dwie strony, pamiętam jak 10 lat temu wszyscy Nas szanowali za piękną grę, ale jednocześnie szydzili z naszych teatrzyków, pamiętna symulka Busiego albo Alvesa jak sprowokował czerwoną kartkę dla Pepe po wejściu nietrafioną nakładką, chociaż tej mendzie się należało jak nikomu hah

2

@Kapitan hawk To pora się do roboty wziąć, a nie tylko charytatywne szpiegowanie kafejki :P

2

@!34RC3!_0N4 Myślę że to nie o kompleks walca chodzi tylko przez dość długi czas Barca była synonimem aktorstwa (czasy Guardioli), później mieliśmy w składzie parę wkur*iających osobowości jak Neymar, Suarez, Alba i włala, przepis na nienawiść gotowy

3

@chavez Ciekawostka druga: Federer od tyłu to Reredef, natomiast Ulrich Hoeness od tyłu jest napastowany

6

@Uukasz_93 Jakie to są chwasty lol

0

@Barca1922 Narazie tak, pozostaje mieć nadzieję że z czasem będzie tego wart

1

@Dironixu To jakaś wersja demo chyba

0

Warto z tej okazji obejrzeć sobie Raphina goals and skills welcome to Barcelona


0

@arasz1819 Dzięki tatko

4

@arasz1819 Wytykasz ludziom nie łapanie ironii, a sam się pod tym postem na nią nabiłeś i jeszcze spłakałeś jak mała dziewczynka, Araszu dość komputera na dziś może

0

@taris A kielo kosztuje to Barca tv

1

@Krystian1588 Nie chodzi tylko o sam głęboki oddech żeby się uspokoić, ale o naukę prawidłowego oddychania na co dzień, przynosi to wiele pozytywnych efektów dla organizmu. Masz internet to znajdziesz na YT czy na jakichś blogach podstawy

3

@Gacek5 W wannie ją trzyma z solą zboczeniec

2

@Krystian1588 Głęboki oddech przeponą przez nos jest chyba najlepszym uspokajaczem, masa ludzi niedocenia jak prawidłowe oddychanie wpływa na kontrolę emocji, myślisz joga masz przed oczami jakieś wygibasy i kamasutry, a to piękna rzecz jest panie kolego

2

@Deviler Nie, to tylko mieszanina mąki z wodą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?