Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Kolejnego na oddział szpitalny bierzemy? Wystarczy już
1
@Quarhodron Zanikniętej czwórki nie da się uniknąć bo nie ruszasz tą nogą praktycznie, o nią też zadbaj i rób sobie takie spięcia chociaż izometryczne, na pewno Ci to zalecili . Bać się nie bój bo o ile nie skaczesz i nie biegasz to wszystko będzie się tam fajnie goiło, ale jak Cię boli mocno to daruj sobie dłuższe spacery
0
@Quarhodron Wiem o czym mowa bo też na dupie usiedzieć nie mogłem, z czasem będzie to ustępować tylko nie szarżuj za mocno i tak jak wspomniałem ćwiczenia na stabilizację i mobilność, ja trochę olałem temat i powrót do sprawności zajął mi bardzo długo, a jak się postarasz to w pół roku będziesz już całkiem sprawny i zabezpieczony na przyszłe kontuzje. Kur*a jak se przypomnę to wyciąganie wody z kolana xD
1
@Quarhodron Ziomuś, kłuć to Cię jeszcze będzie w tym miejscu przez parę ładnych lat, nierzadko na zmianę pogody. Nie jakoś mocno oczywiście, ale kolanko będzie pamiętało że było szyte. Nie zapominaj robić na bieżąco ćwiczeń stabilizujących staw, aktywacja odwodzicieli i pośladków, poszukaj na YT ćwiczenia albo podpytaj fizjo jak chodzisz na rehabilitację
1
@Kondziubarca Nie ma opcji żeby ta saga przed 12 lipca się skończyła
1
@MesQueUnClub96 Djoko dostanie w czoko
0
@mesi8191 Ziomuś okienko się ledwo zaczęło, a Ty już w panikę jakąś wpadasz bo się nachapałeś parę twittów xD
2
@tristan87 No fakt za ciężkie te bloki jedzenia i jeszcze ociosać trzeba
5
@hayek @Bykunn @tristan87 Dzięki panowie, przez chwilę jeszcze się wahałem nad Egipcjanami, ale rozwialiście moje wątpliwości
10
Wiecie może kto jest odpowiedzialny za budowę piramidy żywieniowej?
0
@Krtg Z góralskich karczm mogę polecić Gazdowo Kuźnia, Watra, Góralska Tradycja, z włoskich Casa Mia, per Amore czy Cristina, jest jeszcze taki dość drogi ekskluzyw o nazwie Giewont w Kościelisku robiony coś na wzór Amaro, ale jeszcze nie byłem więc ciężko polecić ^^ Na jakiej ulicy siedzisz to polecę coś dobrego w pobliżu też
0
@Encore Ale lipa :/
2
@FC1899Barca Nie doceniasz siły sebixów kolego, na sterydach od kosmitów uporali by się w parę tygodni
3
@FC1899Barca Powinni ich wyebać do Egiptu budować piramidy
0
@Fizzy Womack Fajny serial opinie na IMDb mówią same za siebie, Polaki tylko mają ból dupy bo się z książką nie zgadza xD
1
@FC1899Barca Piramidy na marsie
0
@colossus Przeniósł swoją działalność na Twittera, tutaj czasem coś napisze tylko @BarcaInfo
2
@macio_944 Dodałbym jeszcze Ulrich Hoeness
5
@Kondziubarca Na tym świecie dzieją się takie rzeczy co się fizjonomom nie śniły
1
@FC1899Barca Wyebałbym go w kosmos, tego gościa w sensie nie kota
12
Ciśniecie bekę, a kto wie, może faraonowie potrafili nawiązywać kontakt z poza ziemskimi cywilizacjami i byli w stanie zamówić jakiegoś majstra na umowę o dzieło co przylatywał, stawiał ze szwagrem piramidę i dowidzenia
1
@macio_944 To ja też się wpierdzielę w kolejkę jak można
0
@MesQueUnClub96 US Open wygrywa Hurkacz oraz Świątek
3
@Shadow23FCB Nie wiem nie piłem tylko reklamę widziałem, najlepszy z ogólnodostępnych to moim zdaniem Žatecky, no kur*a wiborne pywo
2
@Emhyr Biedny mu dupę trują, a ten chce już jechać xD
4
@Shadow23FCB Zimna łomżunia, grrill skwierczy
2
@misiek12319 Źródło: mózg jakiegoś ułomnego redaktora
1
@VegetaPolska Dragonball to typowa naparzanka, natomiast Naruto wyróżnia się podstępem i ciekawym wykorzystaniem różnych technik podczas walki. Fabuła i historia postaci na najwyższym poziomie, ale to byś musiał oglądać a nie pasować po paru odcinkach, daj se kiedyś jeszcze szansę polecam
0
@msmsms Nie no Djoko robi go w czoko i to bierze lekko
2
@VegetaPolska Naruto z małej litery vegeciarz jeden, szacunku trochę dla pana Hokage