1

@PatrychoO Podsport*

0

@RomanHoffer Jedyne co mnie boli to bark bo coś źle spałem, a w sumie wpłacę dychę Halince nie zbiednieję od tego a przynajmniej będzie miała na winiacza

3

@RomanHoffer Weź się Romek zajmij sobą a nie patrz innym po kieszeniach, a w pośredniaku byłeś?

5

@Lola120 Jaką siłę, masz piękną okazję podnieść ciśnienie koleżankom i zostać samej na sali ^^ Parę czułych słówek o Tusku powinno załatwić sprawę @Gappeq Uprzedził o 20 sekund ^^

1

Obey your master! Master! Master of puppets I'm pulling your striiiings

0

@Sulimo Śródziemie ^^

1

@Sulimo Jeszcze jedną edycję daj bo przeoczyłeś istotny szczegół :P

0

@Kondziubarca nie bredzisz

1

@daniel32778 Tego nie wiemy czy błąd, nie zagrała bo potrzebowała dać organizmowi odpocząć, równie dobrze mogłaby skreczować w pierwszej rundzie

0

@bartekvisca Na hardzie też potrafi cisnąć doskonale, ale przydałby się chociaż jeden Wimbledon w karierze :D

6

Brawo Igunia 37 meczy z rzędu wygrać w wieku 21 lat to jest coś pięknego, a jej prime prawdopodobnie dopiero nadejdzie ^^

0

No to chyba kuniec

0

@Adamski69 Jak Ona już dawno się skończyła lol tak samo siurkacz

4

Ale co dzisiaj Cornet w defensywie gra to szacun

1

Let's go Iga let's go !!!!!

0

@Uukasz_93 @Nano22 @ViscaelBarca2007 A wydawałoby się że chłop jednak więcej zarabia jak na takiego zawodnika

0

@Uukasz_93 No myślę że netto jednak

0

@Cule1234 Wystarczy? To Lewy sam od siebie dorzuci jeszcze :P

1

Powiem wam że jak lubię/toleruję gorąc tak ten jeden dzień ochłodzenia miodzio

0

@MSN30 Ale nie powinni przeciągać i za tydzień maks dwa już będzie w zależności od pogody, no bo co tam jest do zrobienia wymiana sztucznych ułatwień tylko, stopni żadnych nima

1

@MSN30 W planach niedługo, podobnie Orla ale im się remontów teraz zachciało

1

@dafik85 od bezdomnego dostaniemy

0

@Essos No jest moc, aż się boję drugiej części

1

@Pitinho Zgadza się prawie setka, wciąż jak dla Ciebie mocno wysoki wynik

1

@Messibestplayerintheworld Lewy 90, Rafa 95 kuurła jeszcze tylko Kounde i można śmigać

3

@hayek Bez kitu xD

16

@Pitinho Niektórzy powinni przechodzić testy IQ przed pisaniem komentarzy xD

4

Na szopi pi pi pi pi masz darmowe dostawy

1

@taris Nie obchodzi mnie ten placek, dawać Roberta

4

@Kgorecki2500 Alemany wśród zup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?