Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Podsport*
0
@RomanHoffer Jedyne co mnie boli to bark bo coś źle spałem, a w sumie wpłacę dychę Halince nie zbiednieję od tego a przynajmniej będzie miała na winiacza
3
@RomanHoffer Weź się Romek zajmij sobą a nie patrz innym po kieszeniach, a w pośredniaku byłeś?
5
@Lola120 Jaką siłę, masz piękną okazję podnieść ciśnienie koleżankom i zostać samej na sali ^^ Parę czułych słówek o Tusku powinno załatwić sprawę @Gappeq Uprzedził o 20 sekund ^^
1
Obey your master! Master! Master of puppets I'm pulling your striiiings
0
@Sulimo Śródziemie ^^
1
@Sulimo Jeszcze jedną edycję daj bo przeoczyłeś istotny szczegół :P
0
@Kondziubarca nie bredzisz
1
@daniel32778 Tego nie wiemy czy błąd, nie zagrała bo potrzebowała dać organizmowi odpocząć, równie dobrze mogłaby skreczować w pierwszej rundzie
0
@bartekvisca Na hardzie też potrafi cisnąć doskonale, ale przydałby się chociaż jeden Wimbledon w karierze :D
6
Brawo Igunia 37 meczy z rzędu wygrać w wieku 21 lat to jest coś pięknego, a jej prime prawdopodobnie dopiero nadejdzie ^^
0
No to chyba kuniec
0
@Adamski69 Jak Ona już dawno się skończyła lol tak samo siurkacz
4
Ale co dzisiaj Cornet w defensywie gra to szacun
1
Let's go Iga let's go !!!!!
0
@Uukasz_93 @Nano22 @ViscaelBarca2007 A wydawałoby się że chłop jednak więcej zarabia jak na takiego zawodnika
0
@Uukasz_93 No myślę że netto jednak
0
@Cule1234 Wystarczy? To Lewy sam od siebie dorzuci jeszcze :P
1
Powiem wam że jak lubię/toleruję gorąc tak ten jeden dzień ochłodzenia miodzio
0
@MSN30 Ale nie powinni przeciągać i za tydzień maks dwa już będzie w zależności od pogody, no bo co tam jest do zrobienia wymiana sztucznych ułatwień tylko, stopni żadnych nima
1
@MSN30 W planach niedługo, podobnie Orla ale im się remontów teraz zachciało
1
@dafik85 od bezdomnego dostaniemy
0
@Essos No jest moc, aż się boję drugiej części
1
@Pitinho Zgadza się prawie setka, wciąż jak dla Ciebie mocno wysoki wynik
1
@Messibestplayerintheworld Lewy 90, Rafa 95 kuurła jeszcze tylko Kounde i można śmigać
3
@hayek Bez kitu xD
16
@Pitinho Niektórzy powinni przechodzić testy IQ przed pisaniem komentarzy xD
4
Na szopi pi pi pi pi masz darmowe dostawy
1
@taris Nie obchodzi mnie ten placek, dawać Roberta
4
@Kgorecki2500 Alemany wśród zup