Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Okay
3
@MesQueUnClub96 Jak nie jak Avatar macie ten sam przyznaj się pan bo muszę wiedzieć czy bronić kolegę z rambli w dyskusjach
2
@MesQueUnClub96 Ej na dieroten ty masz nick FanGraczyBayern?
5
@MesQueUnClub96 Tak jak Hubert kiedy wyłączyłeś telewizor
0
maja się skończyła
0
@LS No rosną do pewnego momentu, organizm wie kiedy są ogolone bo nie pobierają wtedy tylu minerałów na ich utrzymanie, skąd wiem? Bredzę.
0
@Comentateiro Bonnie to anonimowa celebrytka, niby wywiad dla redakcji dała, ale bez twarzy
1
@VegetaPolska Badosa też pikna
0
@talizmo Jabeur bierze turniej
2
@Fenyx Nie odpoczną bo będziemy se powtórki odpalać
5
@MesQueUnClub96 Może to ich córka
0
@szymon6847 Myślę że w związku z Igą i Hubertem tenis wskoczył na to miejsce, chociaż nie wiem jak wcześniej było ale raczej skoki i siatka były bardziej hajpowane
0
@Sau_Ron Myślę że większość tak podchodzi z dystansem mając nauczkę po ostatnich okienkach, bardziej tu bym bekę z Romero zauważył niż podpalanie się :D
2
@gumaz Szkoła mu się skończyła dopiero, a na kobitki ma jeszcze sporo czasu
0
@Sau_Ron Ciebie też porobił tylko twoja trauma próbuje to wyprzeć i naśmiewać się z kolegów
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem w co gra ta Camila, ale na pewno nie w konkursy piękności @daniel32778 Dokładnie ta sama
1
Boli Was najpiękniejsza zawodniczka w turze czyli Emma
1
@dawidor9 Z tego co pamiętam to @MontelQ
0
Romero: JP ale na 50% bo się trochę cykam
2
@Kusco15 Tymczasem Romero, który nie ma już nikogo w rodzinie
1
@adi7adi8 No formę ma straszną
0
@KrwawiaceoczyVEB Messi come to Besiktas
20
@Medium Pamiętam jak w czitosach kiedyś znalazłem z 10 saszetek kolorowych keczupów xD Albo kasę w laysach się wygrywało, o krążkach z pokemonami nie wspomnę, kuuurła kiedyś to było
0
Ciekawe czy Lille puściłoby Jonathana Davida za jakieś 45 melonów
0
@KrystianR Kurła z kotami to tragedia mieszkać nie dałbym rady, raz do znajomych wszedłem jak akurat zwierzak zrobił kupsztala do kuwety, masakra smród
0
@Medium Gnabry nie zostaje w munsien?
0
@GeneralXavi No jak inne ligi czegoś nie wymyślą, to Premierka będzie po prostu ligą wyższej kategorii i tylko tam będą chcieli grać najlepsi xD
9
@KrystianR To że nie oszcza drugiego
1
@TR3YWAY Chciałem to dodać, ale myślę se za dużo chamstwa w jednym komentarzu
1
Komentarz usunięty