1

3

@MesQueUnClub96 Jak nie jak Avatar macie ten sam przyznaj się pan bo muszę wiedzieć czy bronić kolegę z rambli w dyskusjach

2

@MesQueUnClub96 Ej na dieroten ty masz nick FanGraczyBayern?

5

@MesQueUnClub96 Tak jak Hubert kiedy wyłączyłeś telewizor

0

maja się skończyła

0

@LS No rosną do pewnego momentu, organizm wie kiedy są ogolone bo nie pobierają wtedy tylu minerałów na ich utrzymanie, skąd wiem? Bredzę.

0

@Comentateiro Bonnie to anonimowa celebrytka, niby wywiad dla redakcji dała, ale bez twarzy

1

@VegetaPolska Badosa też pikna

0

@talizmo Jabeur bierze turniej

2

@Fenyx Nie odpoczną bo będziemy se powtórki odpalać

5

@MesQueUnClub96 Może to ich córka

0

@szymon6847 Myślę że w związku z Igą i Hubertem tenis wskoczył na to miejsce, chociaż nie wiem jak wcześniej było ale raczej skoki i siatka były bardziej hajpowane

0

@Sau_Ron Myślę że większość tak podchodzi z dystansem mając nauczkę po ostatnich okienkach, bardziej tu bym bekę z Romero zauważył niż podpalanie się :D

2

@gumaz Szkoła mu się skończyła dopiero, a na kobitki ma jeszcze sporo czasu

0

@Sau_Ron Ciebie też porobił tylko twoja trauma próbuje to wyprzeć i naśmiewać się z kolegów

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem w co gra ta Camila, ale na pewno nie w konkursy piękności @daniel32778 Dokładnie ta sama

1

Boli Was najpiękniejsza zawodniczka w turze czyli Emma

1

@dawidor9 Z tego co pamiętam to @MontelQ

0

Romero: JP ale na 50% bo się trochę cykam

2

@Kusco15 Tymczasem Romero, który nie ma już nikogo w rodzinie

1

@adi7adi8 No formę ma straszną

0

@KrwawiaceoczyVEB Messi come to Besiktas

20

@Medium Pamiętam jak w czitosach kiedyś znalazłem z 10 saszetek kolorowych keczupów xD Albo kasę w laysach się wygrywało, o krążkach z pokemonami nie wspomnę, kuuurła kiedyś to było

0

Ciekawe czy Lille puściłoby Jonathana Davida za jakieś 45 melonów

0

@KrystianR Kurła z kotami to tragedia mieszkać nie dałbym rady, raz do znajomych wszedłem jak akurat zwierzak zrobił kupsztala do kuwety, masakra smród

0

@Medium Gnabry nie zostaje w munsien?

0

@GeneralXavi No jak inne ligi czegoś nie wymyślą, to Premierka będzie po prostu ligą wyższej kategorii i tylko tam będą chcieli grać najlepsi xD

9

@KrystianR To że nie oszcza drugiego

1

@TR3YWAY Chciałem to dodać, ale myślę se za dużo chamstwa w jednym komentarzu

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?