Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HighestInTheRoom Dobrze prawisz Gaijin
1
@Medium Kurde aż taki paździerz czy jakiś zmasowany atak botów @Transu96 czy coś xD
2
@Lautaro Pierwszy raz oglądałem to z 10 lat temu upalony zielskiem, nie polecam chora faza xD
2
@pt9 Ale my się tym nie przejmujemy
35
@anxted Jak ktoś chce to niech se gjuwno nawet zajada, ale po co się tym afiszować, o co oni walczą o budę komunalną dla takiego "psa"? xD
0
@pt9 Ściany przynajmniej nie są pozalewane xD
10
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze właśnie, u Nas by się przydało
4
@Deviler Pojechałbym z nimi jak należy, ale mi dodawać postów nie chce z automatu bo świeże konto i trzeba mieć 25 zaakceptowanych przed moderatora xD
8
@Janas11224 I dociera do Ciebie że parę godzin temu jadłeś mega rollo z ostrym
0
@Kondziubarca Alba się nie może doczekać
0
@Emhyr lewus i munsien się skończyli, a tak po za tym to bredzisz.
2
@Kazragore Nie no tak półżartem napisane bo dwie różne sytuacje, aczkolwiek też nie cisnąłbym tak całkiem po Dembele bo ciężko oczekiwać że nagle zejdzie drastycznie z dużej pensji i nie dziwota że negocjuje z innymi klubami, to nie jest wychowanek mający Barcę w serduszku.
1
@hayek Jeszcze by nam odwalił numer jak Figo :P
0
@creativeopinion Niestety lepszej opcji się nie znajdzie na ten moment, zwłaszcza że krzyczą sobie chore sumy za Raphinie :/
9
@Kulakula Taki młody, problemy z rozumieniem aluzji?
0
@Emhyr Ewentualnie 60 mln + Umtiti i Lenglet w pakiecie
11
@Firestone Dokładnie, niech ten Gavi już spada na drzewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@nagev Tak, chociażby @Abominacja
1
@MesQueUnClub96 Tylko z kurczakiem smakuje wybornie, z baranem turasy jedzą, a oni się nie znajo na dobrych kebsach. Aha pytanie o krowę było, nie wiem nie jadłem
1
@MesQueUnClub96 Nie obchodzi mnie to sportowca roku zgarnia Hurkacz oraz Iga
5
@MesQueUnClub96 No bo tak piszesz jakbyś był lepszym kibicem Barcy bo stawiasz wyżej klubowe sukcesy, czasem można wyrwać się ze schematu i dla odmiany pokibicować legendzie tego klubu w ważnym dla niego trofeum, ligę mistrzów to jeszcze nie jedną wygramy natomiast ten Mundial to prawdopodobnie ostatnia okazja dla Leosia :/ Zresztą te dywagacje i tak sensu nie mają bo Leoś wygra mundial, my ligę mistrzów i wszyscy happy
4
@MesQueUnClub96 To że stawiasz sukcesy Barcy wyżej niż sukcesy Leo nie znaczy że jesteś lepszy od Nas, a byłeś Ty w ogóle w wojsku Polaku?
1
@Abominacja Inteligentny może być, ale jednocześnie opłacony
8
@GeneralXavi https://zapodaj.net/292e450988356.jpg.html
2
@Mixtape Potrawka z chrząszcza jest dobra
3
@MesQueUnClub96 Przedewszystkim Hurkaczowi
0
@MarioVeB! TBL się skończyło.
1
@kubix05 Co oni majeranek palą
9
@Piorun Kurde liczyłem na jakąś lepszą szpilę bo potencjał na Stanosia jest dobry, a ten jak zwykle z jakimś cringem wylatuje