3

@HighestInTheRoom Dobrze prawisz Gaijin

1

@Medium Kurde aż taki paździerz czy jakiś zmasowany atak botów @Transu96 czy coś xD

2

@Lautaro Pierwszy raz oglądałem to z 10 lat temu upalony zielskiem, nie polecam chora faza xD

2

@pt9 Ale my się tym nie przejmujemy

35

@anxted Jak ktoś chce to niech se gjuwno nawet zajada, ale po co się tym afiszować, o co oni walczą o budę komunalną dla takiego "psa"? xD

0

@pt9 Ściany przynajmniej nie są pozalewane xD

10

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze właśnie, u Nas by się przydało

4

@Deviler Pojechałbym z nimi jak należy, ale mi dodawać postów nie chce z automatu bo świeże konto i trzeba mieć 25 zaakceptowanych przed moderatora xD

8

@Janas11224 I dociera do Ciebie że parę godzin temu jadłeś mega rollo z ostrym

0

@Kondziubarca Alba się nie może doczekać

0

@Emhyr lewus i munsien się skończyli, a tak po za tym to bredzisz.

2

@Kazragore Nie no tak półżartem napisane bo dwie różne sytuacje, aczkolwiek też nie cisnąłbym tak całkiem po Dembele bo ciężko oczekiwać że nagle zejdzie drastycznie z dużej pensji i nie dziwota że negocjuje z innymi klubami, to nie jest wychowanek mający Barcę w serduszku.

1

@hayek Jeszcze by nam odwalił numer jak Figo :P

0

@creativeopinion Niestety lepszej opcji się nie znajdzie na ten moment, zwłaszcza że krzyczą sobie chore sumy za Raphinie :/

9

@Kulakula Taki młody, problemy z rozumieniem aluzji?

0

@Emhyr Ewentualnie 60 mln + Umtiti i Lenglet w pakiecie

11

@Firestone Dokładnie, niech ten Gavi już spada na drzewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@nagev Tak, chociażby @Abominacja

1

@MesQueUnClub96 Tylko z kurczakiem smakuje wybornie, z baranem turasy jedzą, a oni się nie znajo na dobrych kebsach. Aha pytanie o krowę było, nie wiem nie jadłem

1

@MesQueUnClub96 Nie obchodzi mnie to sportowca roku zgarnia Hurkacz oraz Iga

5

@MesQueUnClub96 No bo tak piszesz jakbyś był lepszym kibicem Barcy bo stawiasz wyżej klubowe sukcesy, czasem można wyrwać się ze schematu i dla odmiany pokibicować legendzie tego klubu w ważnym dla niego trofeum, ligę mistrzów to jeszcze nie jedną wygramy natomiast ten Mundial to prawdopodobnie ostatnia okazja dla Leosia :/ Zresztą te dywagacje i tak sensu nie mają bo Leoś wygra mundial, my ligę mistrzów i wszyscy happy

4

@MesQueUnClub96 To że stawiasz sukcesy Barcy wyżej niż sukcesy Leo nie znaczy że jesteś lepszy od Nas, a byłeś Ty w ogóle w wojsku Polaku?

1

@Abominacja Inteligentny może być, ale jednocześnie opłacony

2

@Mixtape Potrawka z chrząszcza jest dobra

3

@MesQueUnClub96 Przedewszystkim Hurkaczowi

0

@MarioVeB! TBL się skończyło.

1

@kubix05 Co oni majeranek palą

9

@Piorun Kurde liczyłem na jakąś lepszą szpilę bo potencjał na Stanosia jest dobry, a ten jak zwykle z jakimś cringem wylatuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?