0

@MesQueUnClub96 Można gdzieś to losowanie w TV oglądać? Czy to nie jest jak z ligą mistrzów

1

@Vebrol Stano tier 1

1

@Mns21 Może i lepiej bo zazwyczaj na jesień mamy lepszą formę niż wiosną :P

5

@Janas11224 Aż se chłopa dam do obserwowanych xD

0

@Zoker Obrońca lgbt? Do mnie to? xD

1

@AdamaTraore Euro 2012, kurła u siebie graliśmy i taki wstyd odwalić :/

0

@Huck Stary ale ja się zgadzam generalnie z Tobą tylko narzekaniem za wiele się nie zdziała. Miałem do czynienia z policją wiele razy, często były to przyjemne starcia gdzie panowie potrafili przymknąć oko na moje wybryki, ale były też takie gdzie mandat i koniec kropka, ich też j*bią czasem żeby wyrobili normę i muszą szukać jakichś kozłów ofiarnych, wtedy takiemu wyłącza się empatia bo musi nabić statystyki. Taki mamy system i nie tylko my :/

6

@Huck Jak dobrze że mamy takiego asa w społeczeństwie z odblokowanym mózgiem xD Nie nadymaj się tyle bo Ci czacha wybuchnie @Zoker Sam czasami zamieniam się w tego "pedalarza" i wiem o czym mowa, natomiast na co Wy liczycie, że policja se będzie selekcję urządzać który rowerzysta używa mózgu, a który nie? Jeździj według przepisów to nie będziesz miał mandatów kurwa proste xD

18

@Huck Taa bo w innych krajach to by mu jeszcze medal kurła dali.. Niech jeździ jak człowiek to nie będzie zbierał mandatów

8

@SIWY SIX I czego się spinasz jak na*ebany Borek na Twitterze, człowiek se dla żartu nic napisać nie może bo zaraz się Maciusie zlatują z innymi siwymi, weźcie se zimną kąpiel bo wam od tych upałów już czacha dymi :P

23

Oby ten twój munsien spadł do czwartej ligii.. I to polskiej

2

@TheNekro94 Walter na awatarze, problemy z płucami, to nie może być przypadek

2

Ciekaw jestem czy za rok również będzie takie zainteresowanie Robertem z naszej strony i vice versa

0

@Encore I cyk saga z Robertem zamieni się w sagę z Neymarem, jeszcze gdzieś tam Veratti za de Jonga przyjdzie

8

@Arkadio90 I jeszcze Gavi renewal

5

@PatrykBarca Akurat w tym przypadku taniej znaczy lepiej, przynajmniej dopóki się nie połamie

1

@Sulimo Coś tam czytałem że Amazon nie ma prawa do Silmarilionu, a będą przedstawiać historię osadzoną właśnie w drugiej erze. Dlatego ciężko to będzie nawet adaptacją nazwać i z kanonem nie będzie to miało nic wspólnego. Dlatego lepiej nastawić się na alternatywną opowieść, kto wie może i ciekawą

0

@macio_944 Mniej dojrzała jest tylko obsesja na punkcie paniki, którą rzekomo całe forum uprawia ^^

0

@macio_944 Piękne łatki ludziom rozdajesz Maciuś, ale chyba najbardziej pasują do Ciebie :P

1

@macio_944 Oddychaj głęboko

0

@clyde Bonnie dej mu szansę, chłopak się stara u Nas zostać i dlatego krzyknął Chelsea i PSG zaporowe sumy w kontrakcie

2

@Rust_Cohle lewus zostaje w munsien

1

@macio_944 Okno się może kończyć 31, ale treningi kluby zaczynają dużo wcześniej, jakoś nie chce mi się wierzyć że będziemy walczyć o Roberta do ostatniego dnia okienka xD

1

@MesQueUnClub96 Jak czytam te wypowiedzi Sralajmahidziów i innych Srahnów od dawna to powątpiewam, oni nawet negocjować nie chcą wiedzac że możemy dać te 50 melonów. Jakby znaleźli całkiem rozsądne zastępstwo to pewnie fujara by zmiękła, ale kogo oni teraz wyczasną, Gnabrym na 9 albo Czupomotingiem cały sezon będą grać?

0

@Bobo25 Ej wyluzuj ziomek, chcesz młodą do cyrku zabrać, weź ją na Wiejską zabierz w Warszawie albo na Camp Nou, mnóstwo opcji do wyboru

1

@Medium Te stroje są zajebiste (Nie powiedział żaden kibic Blaugrany)

6

No lipa w c*uj z tym Robertem człowiek zawsze marzył o Polaku w Barcelonie i tu jeszcze takim konkretnym, było bardzo blisko w tym okienku, ale chyba trzeba będzie obejść się smakiem. Michały Żuki też uciekają z La Masii, nie dla Barcelony Polaki :/

0

@Bobo25 Sadysto..

2

@nagev To nie są mniejszości seksualne tylko chorzy psychicznie ludzie i zamiast skierować ich na leczenie to pozwala się żeby świat wierzył w to co sobie wkręcili. Ciekaw jestem czy jakby ubzdurali sobie że są helikopterami to czy rząd fundował by im lotniska i okresowe przeglądy podwozia, po*ebane to jest

1

@Czajka90 Jak masz klej to tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?