Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Panie Laporta streszczaj się pan obiecał mi pan że tam nie wrócę na treningi :/
2
@MesQueUnClub96 Ale Maję to Ty szanuj panie kolego
1
@taris Rybka śpi, śpij i Ty
4
@LionelM95 Stój śmieciu !!
1
@Eto'o9 R10 Niech to diabli! Co się tu dzieje!? Czyżby sam Beliar przybył by się z nami zmierzyć !?
0
@Gwyn Chyba na szczęście nie był
2
@Emhyr Plus na swoim terenie będą jeśli chodzi o klimat :D
0
@Cule1234 الباجيران الرمادي
3
@GeneralXavi 50 maks, ale tylko dlatego że Polak, tak to 40 xD
20
I to jest piękna wiadomość
1
@Kamiloza91 Myślę że tak aczkolwiek zamiast Di marii przedłużenie Dembele wjedzie
3
15 minut bez posta.. kurde to idzie powoli w kierunku kafejki :/
2
@TheNekro94 walter się skończył a albukerki znowu w dupke
1
@MesQueUnClub96 Tonę którą również zajumałeś jak somsiad nie patrzył
1
@MesQueUnClub96 Komu ukradłeś bandyto
2
@MarioVeB! Lewus, Maksipuszka, ale że Hurkacz? Wymyśliłbyś jakieś przezwisko na poziomie :/
7
@HighestInTheRoom Element po prostu zgadza się że ich posrało xD
0
@MesQueUnClub96 1 i ostatnia runda finału
3
@Rust_Cohle XD Ten tekst jest piękny
1
@Rust_Cohle Uns Dżabir, Ons Jabeur i Ona Żaba
1
@Kengo Kurs na Żabę zbyt piękny by nie zagrać chociaż dychy
23
@AdiKingu96 No jednak trochę więcej możliwości ma kobita niż przeciętna matka Polka :P
6
@tomek8756 No warto wiedzieć jakie funkcje ma dany samochód jak się go kupuje xD
0
@MarioVeB! A Laporta to.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tomek8756 Każda pora roku jest fajna, tylko trzeba umieć je wykorzystać, nie zapraszam do dyskusji.
1
@P33ck Pamiętam jak nas w 2015 zezłomował 4 do 0 na San Mames właśnie Athleticiem
3
@Khajio munsien się kończy
2
@Emhyr @MesQueUnClub96 oboje bredzicie.
0
@marcin62 Nie no w repce Holandii ma formę często akurat, u Nas też przez połowę meczy zagra dobrze, więc nie można się dziwić że ktoś wierzy że się u Nas jeszcze rozwinie. To zmienia jednak faktu że taka przysługa jaką nam robi United pewnie więcej się nie powtórzy, dzięki Franek za wszystko, cześć
3
@Rust_Cohle Chłop do swojego pana "ziomek" pisze trzymajcie mnie xD