0

@Cule1234 Panie Laporta streszczaj się pan obiecał mi pan że tam nie wrócę na treningi :/

2

@MesQueUnClub96 Ale Maję to Ty szanuj panie kolego

1

@taris Rybka śpi, śpij i Ty

4

@LionelM95 Stój śmieciu !!

1

@Eto'o9 R10 Niech to diabli! Co się tu dzieje!? Czyżby sam Beliar przybył by się z nami zmierzyć !?

0

@Gwyn Chyba na szczęście nie był

2

@Emhyr Plus na swoim terenie będą jeśli chodzi o klimat :D

0

@Cule1234 الباجيران الرمادي

3

@GeneralXavi 50 maks, ale tylko dlatego że Polak, tak to 40 xD

20

I to jest piękna wiadomość

1

@Kamiloza91 Myślę że tak aczkolwiek zamiast Di marii przedłużenie Dembele wjedzie

3

15 minut bez posta.. kurde to idzie powoli w kierunku kafejki :/

2

@TheNekro94 walter się skończył a albukerki znowu w dupke

1

@MesQueUnClub96 Tonę którą również zajumałeś jak somsiad nie patrzył

1

@MesQueUnClub96 Komu ukradłeś bandyto

2

@MarioVeB! Lewus, Maksipuszka, ale że Hurkacz? Wymyśliłbyś jakieś przezwisko na poziomie :/

7

@HighestInTheRoom Element po prostu zgadza się że ich posrało xD

0

@MesQueUnClub96 1 i ostatnia runda finału

3

@Rust_Cohle XD Ten tekst jest piękny

1

@Rust_Cohle Uns Dżabir, Ons Jabeur i Ona Żaba

1

@Kengo Kurs na Żabę zbyt piękny by nie zagrać chociaż dychy

23

@AdiKingu96 No jednak trochę więcej możliwości ma kobita niż przeciętna matka Polka :P

6

@tomek8756 No warto wiedzieć jakie funkcje ma dany samochód jak się go kupuje xD

0

@MarioVeB! A Laporta to.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tomek8756 Każda pora roku jest fajna, tylko trzeba umieć je wykorzystać, nie zapraszam do dyskusji.

1

@P33ck Pamiętam jak nas w 2015 zezłomował 4 do 0 na San Mames właśnie Athleticiem

3

@Khajio munsien się kończy

2

@Emhyr @MesQueUnClub96 oboje bredzicie.

0

@marcin62 Nie no w repce Holandii ma formę często akurat, u Nas też przez połowę meczy zagra dobrze, więc nie można się dziwić że ktoś wierzy że się u Nas jeszcze rozwinie. To zmienia jednak faktu że taka przysługa jaką nam robi United pewnie więcej się nie powtórzy, dzięki Franek za wszystko, cześć

3

@Rust_Cohle Chłop do swojego pana "ziomek" pisze trzymajcie mnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?