0

@Transu96 Tobie to i tak somsiad wszystko jedno bo siedzisz w piwnicy

2

@hayek Mówię o dworzu właśnie, kupiłem se takiego małego dziada i zajebiście się sprawuje w gorącym/dusznym terenie, albo jak trza w aucie siedzieć nieodpalonym bez klimy :D

0

@Gwyn To w końcu żona czy dziewczyna, w 20 minut rozwód wzięliście i się zeszliście czy jak to jest

0

@hayek Polecam przenośny wentylator na akumulator, daje radę całkiem

2

@Sau_Ron Gór może i nie masz, ale podejrzewam że znajdzie się jakaś miejscówka z drzewami gdzie można posiedzieć w cieniu. Kąpiel w basenie jest taka że im większa temperatura powietrza tym przyjemniejsze wejście do wody :D No chyba że jest to jakaś mocno zagrzana woda

2

@Sau_Ron Ignorancie.. Chociażby kąpiel w odkrytym basenie, zimne piwko, albo pójście w góry gdzie wieje przyjemny wiaterek, rozwalić się z kocykiem i poczilować, lato jest piękne tylko trza wiedzieć jak z niego korzystać

1

@Przemek2323 Grunt że potrafisz przyznać się do błędu

21

@Barca1992 Współczuć tylko ludziom którzy lata nie doceniają i nie umią z niego korzystać heh

0

@Gwyn To był kolejny suchar czy fakt? Bo nie wiem czy mam udawać że się śmieję czy pogratulować

0

@Kondziubarca Chłop ma jeszcze 3 lata kontraktu i jest podstawowym graczem u Pepa, ciężko to widzę :/

10

@Kondziubarca No to chyba lepiej, kasa w kieszeni i szansa że drugi średniak odpali, ten już miał swoją szansę :P

1

@Essos Najgorszy jest pierwszy tydzień, trzeba walczyć z pojawiająca chęcią zapalenia, ale jak przez to przejdziesz to później jest coraz łatwiej, po miesiącu już praktycznie nie ma ochoty, ale tak jak wspomniałem najlepiej jakbyś miał jakiś cel, bo rzucanie dla samego rzucenia nie zawsze wystarczy, nawet jak ma się w głowie że to Cię może zabić to paradoksalnie łatwiej jest sobie to odpuścić widząc rezultaty w postaci lepszej formy fizycznej. Nie wspominając już o zaoszczędzonych ponad 5 stówach miesięcznie. Polecam jeszcze taką apkę na telefon EasyQuit i tabletki Recigar, obie rzeczy trochę mi pomogły :)

5

@Essos Uda się uda tylko musisz zmienić nastawienie i naprawdę tego chcieć. Paliłem 10 lat, większość czasu po paczkę, półtorej dziennie i nie palę już 3 miesiące i ani trochę mnie do tego nie ciągnie. Motywacją było poprawienie kondycji, która stała na słabym poziomie i budowa masy mięśniowej, fajki nie pozwalały mi żreć tyle ile bym chciał :D Generalnie dużo lepiej się oddycha i uprawia sport bez tego śmierdzącego gówna

1

@macio_944 Myślę że tak, natomiast do Jarosława Zbawiciela Polski jeszcze mu trochę brakuje

2

@VegetaPolska No to bierz, nie zdziw się tylko jak teraz to ona Cię odepchnie, trza było kuć póki gorące

2

@xAdrianx W Afryce masz inną wilgotność powietrza i ciśnienie, afrykańce czasem narzekają na duszność właśnie jak przyjeżdżają do Polski :P

14

@Hubsao On chyba czekał na ten pozew :P

16

Komentarz usunięty

7

@VegetaPolska Proszę państwa i mamy pierwszy udar słoneczny dziś

1

@msmsms Był? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Hurkacz to ma chyba kontakt do szamanów od deszczu

0

@RosjaninBut Jak jeden przyjdzie to będzie dobrze

1

@MesQueUnClub96 Jakby je zabudowali elegancko jak należy to tak, przecie to nie jest liga mistrzów że grają dalej jak pada tylko ledwo pierdnie z nieba i już biedny tenisista sobie może kostkę skręcić :/ Ja mogę się zrzucic parę groszy na nowe korty

0

Pozakrywaliby te korty kurła co to ma być wielki szlem czy jakieś challengery

0

Kurde myślałem że to do września jest

0

@pt9 Znajdź lepszego skrzydłowego za mniejszą kasę

0

Orientujecie się czy wszystkie mecze Wimbledonu od ćwierćfinału w górę będzie można obejrzeć na Polsat Premiumach dostępnych przez Canal +?

1

@Sysia11 Jak wygrywa to się go lubi

1

@Kamiloza91 Pique odchodzi do MG

2

Pamiętam jak rok temu przerwano mecz na Wimbledonie jak Mjedwiedjew orał Huberta, reszta jest historią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?