7

@Solmyr @PJ1985 Panowie widzę asy ekonomii xD

0

@Nozyk Zazdro, ja tego nie zdzierżam zupełnie nie wpada w ucho, ale trza przetrwać jakoś wakacje ^^

4

Czy tylko mnie wku**ia ta nuta Tribssa i Kubańczyka zatańczysz ze mną jeszcze raz ostatni raz?

1

@adi7adi8 Moim zdaniem kwestionowana, zaszantażowała Australijkę Ashley Barty by ta zakończyła karierę i ustąpiła jej miejsca w rankingu, w przeciwnym razie zabije jej zwierzaka domowego tarantulę

0

Czyli znając życie przeciągniemy chwilę negocjacje żeby stworzyć pozory że nam się nie pali z Lewym, złożymy za jakiś czas 45 + 5, które znowu odrzucą i finalnie zapłacimy jakieś 50+.

1

@AllBundy Tak, po to Pambuk stworzył alkohol

0

Polecacie gierkę Stardew Valley?

3

@Kondziubarca 45 + 5 wlatuje

2

@Koni8M Czemu głupi, do końca okienka chłop ma jeszcze w uj czasu :P

0

@Janas11224 Dawać już tego Vecne

0

@barcelonaLM Nadal nadal to ma

1

@Katalonbar W sumie to chciałbym zobaczyć jak sobie tam radzi, heh ciekawe by to było Mbappe do Realu a Messi do PSG

1

@bartas97 Jak to co, przyszłego Xaviego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kondziubarca szwabska będą udawać że im nie zależy żeby uciułać ile się da, cóż nie można im mieć za złe taką se obrali taktykę, ale moim zdaniem tylko się ośmieszają xD

1

@Fenyx Jeszcze dorwiemy wiedźmę

2

@esem91 Wystarczyło że raz chłop krzyknął Iga i oczami wyobraźni ujrzałem na**banego janusza na wakacjach

3

@Chaoss Panie, na trawie to piłka się nie odbija tylko zapier*ala, a przynajmniej w męskim tenisie bo u laseczek to i tak wszystko w slowmotion

1

@Hosh Nie no ziomuś przy Wimbledonie to spam będzie ktokolwiek by nie odpadł musisz to strawić

1

@MesQueUnClub96 @DaPidejpi myśli że Kohela udaje a to zwykła podróba jest

1

świątus się skończył

0

@Kusco15 Nie ważne który padło na Ciebie brachu wybacz

2

@Barca1992 Bo zobaczą takie Kuska i inne Tomki że wyszło na Twitterze to muszą szybko wstawić co by być pierwszym xD

1

@MesQueUnClub96 Nie mam z nią nic, wspólnego, no jedynie przesądzenie że wygra

1

@MesQueUnClub96 I tak podtrzymuję że Żaba wygra turniej, mimo iż chciałbym Igusie

1

@Crystal37 Mam nadzieję że i Ty znajdziesz coś dla siebie

0

Dawać już kurła te Strendżer Fingsy

1

@FC1899Barca Ale się tam służby lubią między sobą :P

0

@Transu96 O kurła wyższy level

0

@PawkoFCB Dziennikarze to jedno, ale są goście co to łykają masowo

1

@Transu96 Podobny uczuć jak dadzą darmowego nygetsa, albo kręconą fryte do zwykłych frytek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?