Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misiek12319 Będzie 100m minus 50 zmiennych
0
Wjedziemy teraz pewnie z 45 + 5 i będzie narracja że to już ostateczna z ostatecznych ofert, munsieny jeszcze nas przeciągną aż złożymy następną i dopiero wtedy Danza Kuduro Robercik. To i tak dość optymistyczne założenie, bo równie dobrze szwabska mogą przeciągać w nieskończoność licząc że Lewy da się namówić innym klubom które zabulą więcej. A Wy jak myślita jak się to skończy?
0
Komentarz usunięty
1
@Cadafaz 3:1 dla Nole
0
Polećcie jakiś dobry smak białka z KFD, miałem malina biała czekolada i mimo że kozak totalny to pasuje dla odmiany coś innego wrzucić. Słyszałem że kokos jest spoko, a czekolada?
1
@Encore Sewycz
4
@Transu96 I 10/10 w pajacowaniu, wolę patrzeć jak Ferran gołębie karmi
0
@Encore Niech Ferranowi celownik wychowa
39
@Encore Wcale nie szkoda, wkurłiający gość z tym nurkowaniem
0
@MESSIah16 A może to świadczy po prostu o tym że tenis stał się bardziej wyrównany, szkolenie juniorów stoi na wysokim poziomie i coraz ciężej żeby ktoś się wyróżniał ponad tłum, obecnie jedynie Iga jest taką osobą
5
Ale akcja Jabeur dostała wciry
1
@Fenyx Mój człowiek xD
1
@Fenyx Nie ma tak łatwo, musisz jakiś wybrać
0
Jakbyście mogli sprawić że na rambli nie wolno pisać o dowolnym sporcie przez Was wybranym to jaki by to był? U mnie ciężki dylemat między F1 a skokami
0
@TR3YWAY Ja się obawiam że nie złoży
2
@MesQueUnClub96 Naruto
3
@TheNekro94 Zapomniałeś o Hurkaczu, Goat nawierzchni asfaltowej
1
@Ali3231 Seken lejwa ys komin?
7
@norbi77 Ja kiedyś na weselu w gronie ciotek itd. opowiedziałem dowcip:
Co wypłynie pierwsze jak wrzucisz warzywa do wody?
.
.
.
.
- Wózek inwalidzki
Tylko wujek się zaśmiał ku moju zdziwieniu, okazało się że jedna z ciotek ma upośledzoną córkę, która jeździ na wózku, więc jakby no..
2
@Kgorecki2500 szok
2
@koksik2700 Ta Leja to wydawała mi się większa, a to karzeł jakiś
1
@barcelonaLM Lewy znowu się cieszy
2
@PatrychoO A tam minus ma to swój urok, finał Wimbledonu to nawierzchnia level expert
0
@Rust_Cohle lewego
1
@DSDaniels @mekston żarcik chciałem się tylko za kolegę co ma bana wypowiedzieć
2
Maksipuszka znowu fartem
1
@Luciano99 Niech zgadnę Stary je karmi i przyjmuje zakłady
2
Jakimi sportami interesujecie się tak na poważnie, że śledzicie z większym zaangażowaniem przez cały rok/sezon? U mnie jest to piłka nożna oraz tenis
3
@MesQueUnClub96 Robert w końcu pokaże paletkarzom gdzie ich miejsce
0
@Essos Na jesień się wyprowadzam czyli 26, heh dość długo maminsynek jestem