0

@misiek12319 Będzie 100m minus 50 zmiennych

0

Wjedziemy teraz pewnie z 45 + 5 i będzie narracja że to już ostateczna z ostatecznych ofert, munsieny jeszcze nas przeciągną aż złożymy następną i dopiero wtedy Danza Kuduro Robercik. To i tak dość optymistyczne założenie, bo równie dobrze szwabska mogą przeciągać w nieskończoność licząc że Lewy da się namówić innym klubom które zabulą więcej. A Wy jak myślita jak się to skończy?

0

Komentarz usunięty

1

@Cadafaz 3:1 dla Nole

0

Polećcie jakiś dobry smak białka z KFD, miałem malina biała czekolada i mimo że kozak totalny to pasuje dla odmiany coś innego wrzucić. Słyszałem że kokos jest spoko, a czekolada?

1

@Encore Sewycz

4

@Transu96 I 10/10 w pajacowaniu, wolę patrzeć jak Ferran gołębie karmi

0

@Encore Niech Ferranowi celownik wychowa

39

@Encore Wcale nie szkoda, wkurłiający gość z tym nurkowaniem

0

@MESSIah16 A może to świadczy po prostu o tym że tenis stał się bardziej wyrównany, szkolenie juniorów stoi na wysokim poziomie i coraz ciężej żeby ktoś się wyróżniał ponad tłum, obecnie jedynie Iga jest taką osobą

5

Ale akcja Jabeur dostała wciry

1

@Fenyx Mój człowiek xD

1

@Fenyx Nie ma tak łatwo, musisz jakiś wybrać

0

Jakbyście mogli sprawić że na rambli nie wolno pisać o dowolnym sporcie przez Was wybranym to jaki by to był? U mnie ciężki dylemat między F1 a skokami

0

@TR3YWAY Ja się obawiam że nie złoży

2

3

@TheNekro94 Zapomniałeś o Hurkaczu, Goat nawierzchni asfaltowej

1

@Ali3231 Seken lejwa ys komin?

7

@norbi77 Ja kiedyś na weselu w gronie ciotek itd. opowiedziałem dowcip:
Co wypłynie pierwsze jak wrzucisz warzywa do wody?
.
.
.
.
- Wózek inwalidzki

Tylko wujek się zaśmiał ku moju zdziwieniu, okazało się że jedna z ciotek ma upośledzoną córkę, która jeździ na wózku, więc jakby no..

2

2

@koksik2700 Ta Leja to wydawała mi się większa, a to karzeł jakiś

1

@barcelonaLM Lewy znowu się cieszy

2

@PatrychoO A tam minus ma to swój urok, finał Wimbledonu to nawierzchnia level expert

0

@Rust_Cohle lewego

1

@DSDaniels @mekston żarcik chciałem się tylko za kolegę co ma bana wypowiedzieć

2

Maksipuszka znowu fartem

1

@Luciano99 Niech zgadnę Stary je karmi i przyjmuje zakłady

2

Jakimi sportami interesujecie się tak na poważnie, że śledzicie z większym zaangażowaniem przez cały rok/sezon? U mnie jest to piłka nożna oraz tenis

3

@MesQueUnClub96 Robert w końcu pokaże paletkarzom gdzie ich miejsce

0

@Essos Na jesień się wyprowadzam czyli 26, heh dość długo maminsynek jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?