Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać już kurła te Strendżer Fingsy
1
@FC1899Barca Ale się tam służby lubią między sobą :P
0
@Transu96 O kurła wyższy level
0
@PawkoFCB Dziennikarze to jedno, ale są goście co to łykają masowo
1
@Transu96 Podobny uczuć jak dadzą darmowego nygetsa, albo kręconą fryte do zwykłych frytek
1
Bartomeu pewnie odrazu by Tebasowe CVC podpisał
6
@FC1899Barca Chyba najbardziej widowiskowym jak już
1
@macio_944 To prawda, niby człek się nauczył nie podpalać tymi transferami, ale jednak Polak rodak to Polak rodak
0
@barteq Jak się nie pojawi ;)
0
@kamilop Tak, beki z Borka i Stanosia nigdy za wiele
0
@Jonyx Prędzej Czesław el Barbero się przyzna do korupstwa niż Neymar się ogarnie
4
@Kondziubarca ups
2
@macio_944 Jeszcze Polska nie zginęła, odbijemy Robka z tych brudnych, szwabskich łap
0
@barteq Gdzie porównujesz profesjonalistę Roberta do tego obszczymurka co na treningi zasypiał xD
0
O której gra Igulec Świątulec
1
@FC1899Barca Ta już widzę jak Lewy bojkotuje treningi xD Dziennikarzyny ładnie tam po nim jadą, nie zdziwię się jak Kahny i inne buraki Hoenessy kazały im puścić takie pierdy
28
@FC1899Barca Ale Cię Kurski sprankował xD
1
@MrPGG Potraktuj herba jako prezent, najlepszego
2
@Antimadridista_WR "Zemsta Neymara" już od 1 września w kinach
4
@Alvarinho Zapie**alaj na trening a nie wymówki jakieś, 37 stopni ledwo i już majaczy xD
1
@pioz123 Płatność w herbach? Może być :P
1
@pioz123 Interes jeszcze w większości do rodziców należy, a ich ciężko przetargować xD Ale jak coś to pisz priv :P
2
@PatrychoO Mogliby Geslerową rzucającą talerzami nad siatką puścić
1
@pioz123 Wynajem pokoi oraz domków i jazda na taryfie ^^
0
@pioz123 Jakby nie było to zarabiam na tych tłumach, więc siłą rzeczy człowiek musi przywyknąć, ale fakt pod koniec sezonu już się ma dość i tylko czeka aż to wszystko wyjedzie hah
1
@Kgorecki2500 Z bryndzą są jeszcze spoko i z samym twarogiem na słodko
1
@ObserwatorLaBambli Z tej nowej części najbardziej bekowe były te dinozaury z kutasów xD A najbardziej obrzydliwe to sushi
0
@ObserwatorLaBambli Każda, ważne żeby Ehren dostał po jajcach xD
2
@pioz123 Mieszkam w Zako i chodzę po Tatrach przynajmniej kilka razy w miesiącu, coś wiem o tutejszej pogodzie :P I uwierz mi że w większości tego typu przypadków ludzie idą na pałę mimo ostrzeżeń, bo inaczej urlop przepadnie. Od wczoraj były burzowe prognozy i musiałem sobie odpuścić dzisiejszą wycieczkę na Kozi Wierch, dlatego facet jest tylko sobie winny. Słynna tragedia z Giewontem parę lat wstecz gdzie poturbowanych zostało sporo osób po uderzeniu piorunem wyglądała podobnie, słyszałem relacje znajomych którzy wtedy wycofywali się na hali kondratowej bo szła burza, a mimo to stado Januszy szło jakby tam bilety rozdawali, niestety większość wypadków w górach jest spowodowana głupotą :/
9
@patrykzmc2000 *Some teacher from Warsaw is waking up*