0

Dawać już kurła te Strendżer Fingsy

1

@FC1899Barca Ale się tam służby lubią między sobą :P

0

@Transu96 O kurła wyższy level

0

@PawkoFCB Dziennikarze to jedno, ale są goście co to łykają masowo

1

@Transu96 Podobny uczuć jak dadzą darmowego nygetsa, albo kręconą fryte do zwykłych frytek

1

Bartomeu pewnie odrazu by Tebasowe CVC podpisał

6

@FC1899Barca Chyba najbardziej widowiskowym jak już

1

@macio_944 To prawda, niby człek się nauczył nie podpalać tymi transferami, ale jednak Polak rodak to Polak rodak

0

@barteq Jak się nie pojawi ;)

0

@kamilop Tak, beki z Borka i Stanosia nigdy za wiele

0

@Jonyx Prędzej Czesław el Barbero się przyzna do korupstwa niż Neymar się ogarnie

4

2

@macio_944 Jeszcze Polska nie zginęła, odbijemy Robka z tych brudnych, szwabskich łap

0

@barteq Gdzie porównujesz profesjonalistę Roberta do tego obszczymurka co na treningi zasypiał xD

0

O której gra Igulec Świątulec

1

@FC1899Barca Ta już widzę jak Lewy bojkotuje treningi xD Dziennikarzyny ładnie tam po nim jadą, nie zdziwię się jak Kahny i inne buraki Hoenessy kazały im puścić takie pierdy

28

@FC1899Barca Ale Cię Kurski sprankował xD

1

@MrPGG Potraktuj herba jako prezent, najlepszego

2

@Antimadridista_WR "Zemsta Neymara" już od 1 września w kinach

4

@Alvarinho Zapie**alaj na trening a nie wymówki jakieś, 37 stopni ledwo i już majaczy xD

1

@pioz123 Płatność w herbach? Może być :P

1

@pioz123 Interes jeszcze w większości do rodziców należy, a ich ciężko przetargować xD Ale jak coś to pisz priv :P

2

@PatrychoO Mogliby Geslerową rzucającą talerzami nad siatką puścić

1

@pioz123 Wynajem pokoi oraz domków i jazda na taryfie ^^

0

@pioz123 Jakby nie było to zarabiam na tych tłumach, więc siłą rzeczy człowiek musi przywyknąć, ale fakt pod koniec sezonu już się ma dość i tylko czeka aż to wszystko wyjedzie hah

1

@Kgorecki2500 Z bryndzą są jeszcze spoko i z samym twarogiem na słodko

1

@ObserwatorLaBambli Z tej nowej części najbardziej bekowe były te dinozaury z kutasów xD A najbardziej obrzydliwe to sushi

0

@ObserwatorLaBambli Każda, ważne żeby Ehren dostał po jajcach xD

2

@pioz123 Mieszkam w Zako i chodzę po Tatrach przynajmniej kilka razy w miesiącu, coś wiem o tutejszej pogodzie :P I uwierz mi że w większości tego typu przypadków ludzie idą na pałę mimo ostrzeżeń, bo inaczej urlop przepadnie. Od wczoraj były burzowe prognozy i musiałem sobie odpuścić dzisiejszą wycieczkę na Kozi Wierch, dlatego facet jest tylko sobie winny. Słynna tragedia z Giewontem parę lat wstecz gdzie poturbowanych zostało sporo osób po uderzeniu piorunem wyglądała podobnie, słyszałem relacje znajomych którzy wtedy wycofywali się na hali kondratowej bo szła burza, a mimo to stado Januszy szło jakby tam bilety rozdawali, niestety większość wypadków w górach jest spowodowana głupotą :/

9

@patrykzmc2000 *Some teacher from Warsaw is waking up*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?