0

@GeneralXavi No jak inne ligi czegoś nie wymyślą, to Premierka będzie po prostu ligą wyższej kategorii i tylko tam będą chcieli grać najlepsi xD

9

@KrystianR To że nie oszcza drugiego

1

@TR3YWAY Chciałem to dodać, ale myślę se za dużo chamstwa w jednym komentarzu

1

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz Deal done and here we go !!

2

@PatrychoO Nie jodłek jeszcze, ale jak git to trza spróbować

1

@barcelonaLM Djoko to bierze

0

@PatrychoO katolikowi rodakowi zawsze

3

@MesQueUnClub96 Chłop pewnie Fokinie kibicował

8

Beka z typów co pisali że Serena niszczy tylko swoją legendę tym Wimbledonem, ja tam lubię takie "pożegnania"

9

Ale slice aż mi dygnął

4

Ale zabiegała babcie teraz xD

0

@Medium Chociaż na Nadala z Djokiem człowiek się załapał

0

Kurde żałuję tylko że tak późno zacząłem tenisa oglądać i Federera nie widziałem w prawdziwej akcji, raz tylko mecz oglądałem z Hubertem akurat

0

No powiem Wam że ta matka Adamy Traore całkiem daje radę w tego tenisa

1

@michal26 Chociaż Hurkacz nie straci, a straciłby sporo xD

0

@Crystal37 Zajebista

7

@Janiama
Maciej - 6 liter
Janiak - 6 liter
6 + 6 = 12
Skorumpowany - 12 liter
Nie ma przypadków drodzy państwo

12

Calma Robert calma

2

@Deviler Lewandisney

23

@DonMatteo901 Ta po prawej wygląda jakby na golasa całkiem była hueh

0

@tomek8756 To niezłe zawody jak dziecko z "seniorką" rywalizuje

2

@Jakchcesz Wyliczone co do grosza

0

Ja też ale tylko na 60% bo to jednak Niemcy są i lubią coś od**bać

0

@LS Dzięki za zaproszenie do wspólnej orgii, ale podziękuję tym razem

6

@Rastafarnianin Nie no bez przesady.. Jakieś 97

5

@Encore He Helena mam zawał

0

@Gwyn W sumie ma to sens, pardon

0

@Transu96 Tobie to i tak somsiad wszystko jedno bo siedzisz w piwnicy

2

@hayek Mówię o dworzu właśnie, kupiłem se takiego małego dziada i zajebiście się sprawuje w gorącym/dusznym terenie, albo jak trza w aucie siedzieć nieodpalonym bez klimy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?