Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi No jak inne ligi czegoś nie wymyślą, to Premierka będzie po prostu ligą wyższej kategorii i tylko tam będą chcieli grać najlepsi xD
9
@KrystianR To że nie oszcza drugiego
1
@TR3YWAY Chciałem to dodać, ale myślę se za dużo chamstwa w jednym komentarzu
1
Komentarz usunięty
1
@Jakchcesz Deal done and here we go !!
2
@PatrychoO Nie jodłek jeszcze, ale jak git to trza spróbować
1
@barcelonaLM Djoko to bierze
0
@PatrychoO katolikowi rodakowi zawsze
3
@MesQueUnClub96 Chłop pewnie Fokinie kibicował
8
Beka z typów co pisali że Serena niszczy tylko swoją legendę tym Wimbledonem, ja tam lubię takie "pożegnania"
9
Ale slice aż mi dygnął
4
Ale zabiegała babcie teraz xD
0
@Medium Chociaż na Nadala z Djokiem człowiek się załapał
0
Kurde żałuję tylko że tak późno zacząłem tenisa oglądać i Federera nie widziałem w prawdziwej akcji, raz tylko mecz oglądałem z Hubertem akurat
0
No powiem Wam że ta matka Adamy Traore całkiem daje radę w tego tenisa
1
@michal26 Chociaż Hurkacz nie straci, a straciłby sporo xD
0
@Crystal37 Zajebista
7
@Janiama
Maciej - 6 liter
Janiak - 6 liter
6 + 6 = 12
Skorumpowany - 12 liter
Nie ma przypadków drodzy państwo
12
Calma Robert calma
2
@Deviler Lewandisney
23
@DonMatteo901 Ta po prawej wygląda jakby na golasa całkiem była hueh
0
@tomek8756 To niezłe zawody jak dziecko z "seniorką" rywalizuje
2
@Jakchcesz Wyliczone co do grosza
0
Ja też ale tylko na 60% bo to jednak Niemcy są i lubią coś od**bać
0
@LS Dzięki za zaproszenie do wspólnej orgii, ale podziękuję tym razem
6
@Rastafarnianin Nie no bez przesady.. Jakieś 97
5
@Encore He Helena mam zawał
0
@Gwyn W sumie ma to sens, pardon
0
@Transu96 Tobie to i tak somsiad wszystko jedno bo siedzisz w piwnicy
2
@hayek Mówię o dworzu właśnie, kupiłem se takiego małego dziada i zajebiście się sprawuje w gorącym/dusznym terenie, albo jak trza w aucie siedzieć nieodpalonym bez klimy :D