3

@MesQueUnClub96 Przedewszystkim Hurkaczowi

0

@MarioVeB! TBL się skończyło.

1

@kubix05 Co oni majeranek palą

9

@Piorun Kurde liczyłem na jakąś lepszą szpilę bo potencjał na Stanosia jest dobry, a ten jak zwykle z jakimś cringem wylatuje

0

@Emhyr Nie no raczej 40 + 5

1

@masq Nie wiem trochę ciężkie, podpowiedz może którego ma się wstawić na trening

4

@msmsms Trawa jednak mocniejsza niż Fokina

8

@Sau_Ron To musi być ALEQUUTAAS

0

@msmsms Messi jak zezłomował Boatenga i Neuera w LM, również Messi jak okiwał 5 typa w El Clasico i strzelił bramę, oraz legendarna piętka Suareza z Mallorcą

0

@Emhyr Jeszcze Sralajmihadzić dyrektor sportowy

14

Ameryka ma jakieś 30 bilionów dolarów długu, w Niemczech byłaby bankrutem

0

@Emhyr Co wy pier*olicie za głupoty

1

@obaster Widocznie jakieś dziadowe Ci przywiozła, Picoballa albo tropifrutti są spoko, natomiast te złote miśki czy jakoś tak posysają mocno

0

@Sulimo Typy myślą że jak nie rzucamy odrazu 50 melonów plus zmienne to że nas nie stać. Sami zapłacili ochłapy za młodszego Mane

1

Na dieroten jakiś typ nazwał Nas "Duma ekonomii" xD

1

@Pawel13sz Warto dodać że zostało 18 dni do wstawienia się na trening 12 lipca

2

@MesQueUnClub96 Oj biada temu kto trafi na Polaka

3

W pierwszej rundzie Iga Świątek zagra z Janą Fett z Chorwacji. To zawodniczka, która jest 254. rankingu WTA i awansowała do turnieju wygrywając kwalifikacje.

Druga runda Kartal, Kovinić

W trzeciej rundzie turnieju Iga Świątek może trafić Julię Putincewą z Kazachstanu.

Tak potencjalnie może wyglądać z kolei IV runda, jeśli wszystkie rozstawione zawodniczki do niej awansują:

Świątek-Krejcikova
Muguruza-Pegula
Badosa-Halep
Gauff-pliskova

Collins-Raducanu
Kerber-Jabeur
Sakkari-Ostapenko
Bencic-Kontaveit

Czyli całkiem możliwe że Iguś będzie grała ćwierćfinał z Pegulą, półfinał z Badosą i finał z Jabeur, oczywiście jak przeniesie swoją super formę również na trawę ^^

1

@tomek8756 O tego to nie widziałem, Marcin złomiarz

0

@BartqRKO Stawiam że @Dembek

2

@Essos Albicelestes

0

@MesQueUnClub96 Można gdzieś to losowanie w TV oglądać? Czy to nie jest jak z ligą mistrzów

1

@Vebrol Stano tier 1

1

@Mns21 Może i lepiej bo zazwyczaj na jesień mamy lepszą formę niż wiosną :P

5

@Janas11224 Aż se chłopa dam do obserwowanych xD

0

@Zoker Obrońca lgbt? Do mnie to? xD

1

@AdamaTraore Euro 2012, kurła u siebie graliśmy i taki wstyd odwalić :/

0

@Huck Stary ale ja się zgadzam generalnie z Tobą tylko narzekaniem za wiele się nie zdziała. Miałem do czynienia z policją wiele razy, często były to przyjemne starcia gdzie panowie potrafili przymknąć oko na moje wybryki, ale były też takie gdzie mandat i koniec kropka, ich też j*bią czasem żeby wyrobili normę i muszą szukać jakichś kozłów ofiarnych, wtedy takiemu wyłącza się empatia bo musi nabić statystyki. Taki mamy system i nie tylko my :/

6

@Huck Jak dobrze że mamy takiego asa w społeczeństwie z odblokowanym mózgiem xD Nie nadymaj się tyle bo Ci czacha wybuchnie @Zoker Sam czasami zamieniam się w tego "pedalarza" i wiem o czym mowa, natomiast na co Wy liczycie, że policja se będzie selekcję urządzać który rowerzysta używa mózgu, a który nie? Jeździj według przepisów to nie będziesz miał mandatów kurwa proste xD

18

@Huck Taa bo w innych krajach to by mu jeszcze medal kurła dali.. Niech jeździ jak człowiek to nie będzie zbierał mandatów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?