Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Przedewszystkim Hurkaczowi
0
@MarioVeB! TBL się skończyło.
1
@kubix05 Co oni majeranek palą
9
@Piorun Kurde liczyłem na jakąś lepszą szpilę bo potencjał na Stanosia jest dobry, a ten jak zwykle z jakimś cringem wylatuje
0
@Emhyr Nie no raczej 40 + 5
1
@masq Nie wiem trochę ciężkie, podpowiedz może którego ma się wstawić na trening
4
@msmsms Trawa jednak mocniejsza niż Fokina
8
@Sau_Ron To musi być ALEQUUTAAS
0
@msmsms Messi jak zezłomował Boatenga i Neuera w LM, również Messi jak okiwał 5 typa w El Clasico i strzelił bramę, oraz legendarna piętka Suareza z Mallorcą
0
@Emhyr Jeszcze Sralajmihadzić dyrektor sportowy
14
Ameryka ma jakieś 30 bilionów dolarów długu, w Niemczech byłaby bankrutem
0
@Emhyr Co wy pier*olicie za głupoty
1
@obaster Widocznie jakieś dziadowe Ci przywiozła, Picoballa albo tropifrutti są spoko, natomiast te złote miśki czy jakoś tak posysają mocno
0
@Sulimo Typy myślą że jak nie rzucamy odrazu 50 melonów plus zmienne to że nas nie stać. Sami zapłacili ochłapy za młodszego Mane
1
Na dieroten jakiś typ nazwał Nas "Duma ekonomii" xD
1
@Pawel13sz Warto dodać że zostało 18 dni do wstawienia się na trening 12 lipca
2
@MesQueUnClub96 Oj biada temu kto trafi na Polaka
3
W pierwszej rundzie Iga Świątek zagra z Janą Fett z Chorwacji. To zawodniczka, która jest 254. rankingu WTA i awansowała do turnieju wygrywając kwalifikacje.
Druga runda Kartal, Kovinić
W trzeciej rundzie turnieju Iga Świątek może trafić Julię Putincewą z Kazachstanu.
Tak potencjalnie może wyglądać z kolei IV runda, jeśli wszystkie rozstawione zawodniczki do niej awansują:
Świątek-Krejcikova
Muguruza-Pegula
Badosa-Halep
Gauff-pliskova
Collins-Raducanu
Kerber-Jabeur
Sakkari-Ostapenko
Bencic-Kontaveit
Czyli całkiem możliwe że Iguś będzie grała ćwierćfinał z Pegulą, półfinał z Badosą i finał z Jabeur, oczywiście jak przeniesie swoją super formę również na trawę ^^
1
@tomek8756 O tego to nie widziałem, Marcin złomiarz
0
@BartqRKO Stawiam że @Dembek
2
@Essos Albicelestes
0
@MesQueUnClub96 Można gdzieś to losowanie w TV oglądać? Czy to nie jest jak z ligą mistrzów
1
@Vebrol Stano tier 1
1
@Mns21 Może i lepiej bo zazwyczaj na jesień mamy lepszą formę niż wiosną :P
5
@Janas11224 Aż se chłopa dam do obserwowanych xD
0
@Zoker Obrońca lgbt? Do mnie to? xD
1
@AdamaTraore Euro 2012, kurła u siebie graliśmy i taki wstyd odwalić :/
0
@Huck Stary ale ja się zgadzam generalnie z Tobą tylko narzekaniem za wiele się nie zdziała. Miałem do czynienia z policją wiele razy, często były to przyjemne starcia gdzie panowie potrafili przymknąć oko na moje wybryki, ale były też takie gdzie mandat i koniec kropka, ich też j*bią czasem żeby wyrobili normę i muszą szukać jakichś kozłów ofiarnych, wtedy takiemu wyłącza się empatia bo musi nabić statystyki. Taki mamy system i nie tylko my :/
6
@Huck Jak dobrze że mamy takiego asa w społeczeństwie z odblokowanym mózgiem xD Nie nadymaj się tyle bo Ci czacha wybuchnie @Zoker Sam czasami zamieniam się w tego "pedalarza" i wiem o czym mowa, natomiast na co Wy liczycie, że policja se będzie selekcję urządzać który rowerzysta używa mózgu, a który nie? Jeździj według przepisów to nie będziesz miał mandatów kurwa proste xD
18
@Huck Taa bo w innych krajach to by mu jeszcze medal kurła dali.. Niech jeździ jak człowiek to nie będzie zbierał mandatów