Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@obcy No to po co go prowokowałeś, co w tym dziwnego że ktoś jest za Legią i za Realem xD
0
@Medium Whaaat :O
6
@Kondziubarca Jeszcze tylko szejk nam za*ebie Roberta i równowaga we wszechświecie zachowana
0
Ulubiony przydomek rambli całkiem ciekawie brzmi z wersji z naszym treneiro, terrorysta z terrassy
0
@msmsms Słuchaj no hincapie jeden
2
@Jakchcesz Niektórzy strasznie liniowo patrzą na ten wiek zawodników, niektóre pozycje w połączeniu z dobrą genetyką i profesjonalizmem potrafią zaowocować grą na dobrym poziomie nawet do czterdziestki
1
@Messibestplayerintheworld No wpadaj Pique, będzie fajnie
1
@Lucassito Ale wiem, piję do tego że nie trzeba robić już wyprzedaży połowy składu żeby załatwić kilka transferów
18
@talizmo Chłopie przespałeś trochu bo zasada 1/3 nam zniknie po sprzedaży aktywów
1
@endriuuu2 No mało to to nie jest, ale jeszcze do zniesienia
4
@Hubsao To że dostaliśmy kasę nie znaczy że będziemy nią szastać jak Bartomeu, w mojej opinii będzie 40 + 10, 45 + 5 albo 50
10
To nie stary wywiad czasem?
1
@Kondziubarca :D
0
@clyde
And if I only could,
I'd make a deal with God,
And I'd get him to swap our places,
Be running up that road,
Be running up that hill,
Be running up that building.
Say, if I only could, oh..
2
@Luciano99 To jakiś Robert z Shopee chyba
0
@taris Nie no sam bym chciał Ousmanka ale chłopak poczuł pieniondz i zaraz pójdzie tam gdzie sypną więcej grosza, chyba że rzeczywiście złapał dobre fale z drużyną i zgodzi się na tą max pensję jaką mu oferujemy
5
@PatrychoO Bernardo.. pies bernardyn co najwyżej do pilnowania stadionu
13
@taris Lepiej wyprawić huczne wesele niż przedłużać kontrakt z Ousmanem Dembele
0
@Nazio87 To już wiadomo czemu Maję zapraszają do studia, trzeba odrobić hajsy za Roberta
0
Który to mówił Hasan czy ktoś tam ze szwabów że jesteśmy artystami chcąc pozyskać Lewego z naszymi długami
0
@Emhyr Welcome new blaugrana fan / Mateusz Kopyto Boras / Danza Kuduro remix / drinks and pier*oling głupot
0
@Pawel13sz Chłop mnie w uja zrobił, wybrał trzecią opcję której nie uwzględniłem czyli jaskinię
1
@jeyx77x Dostajemy jakieś 700 melonów z dźwigni w zamian za pozbycie się części aktywów na X lat, wyrównujemy stratę w księgowości i jesteśmy w stanie spłacić część długu plus wydać troszku grosza na transfery
1
@MesQueUnClub96 *psycho teacher is waking up*
10
@PatrychoO Grzegorz to Gregory, ale jeden c*uj w sumie ważne że narkoman
0
@tbas Myślę że to już tylko formalność
1
@MesQueUnClub22 Ale pieniążki z narkobiznesu fajnie się później brało od Walta i okłamywało siostrę i szwagra, Sky też święta wcale nie była
1
@tbas Ale mamy piniondz tibasie, a to już pierwszy krok w stronę rodaka katolika bezglutenowca
2
@Sau_Ron No cóż @Jestjakjest
0
@Kitek1640 Ja też poluję na świnię ale to po weekendzie siądzie bo za dużo roboty tera :D