11

@obcy No to po co go prowokowałeś, co w tym dziwnego że ktoś jest za Legią i za Realem xD

0

@Medium Whaaat :O

6

@Kondziubarca Jeszcze tylko szejk nam za*ebie Roberta i równowaga we wszechświecie zachowana

0

Ulubiony przydomek rambli całkiem ciekawie brzmi z wersji z naszym treneiro, terrorysta z terrassy

0

@msmsms Słuchaj no hincapie jeden

2

@Jakchcesz Niektórzy strasznie liniowo patrzą na ten wiek zawodników, niektóre pozycje w połączeniu z dobrą genetyką i profesjonalizmem potrafią zaowocować grą na dobrym poziomie nawet do czterdziestki

1

@Messibestplayerintheworld No wpadaj Pique, będzie fajnie

1

@Lucassito Ale wiem, piję do tego że nie trzeba robić już wyprzedaży połowy składu żeby załatwić kilka transferów

18

@talizmo Chłopie przespałeś trochu bo zasada 1/3 nam zniknie po sprzedaży aktywów

1

@endriuuu2 No mało to to nie jest, ale jeszcze do zniesienia

4

@Hubsao To że dostaliśmy kasę nie znaczy że będziemy nią szastać jak Bartomeu, w mojej opinii będzie 40 + 10, 45 + 5 albo 50

10

To nie stary wywiad czasem?

1

0

@clyde
And if I only could,
I'd make a deal with God,
And I'd get him to swap our places,
Be running up that road,
Be running up that hill,
Be running up that building.
Say, if I only could, oh..

2

@Luciano99 To jakiś Robert z Shopee chyba

0

@taris Nie no sam bym chciał Ousmanka ale chłopak poczuł pieniondz i zaraz pójdzie tam gdzie sypną więcej grosza, chyba że rzeczywiście złapał dobre fale z drużyną i zgodzi się na tą max pensję jaką mu oferujemy

5

@PatrychoO Bernardo.. pies bernardyn co najwyżej do pilnowania stadionu

13

@taris Lepiej wyprawić huczne wesele niż przedłużać kontrakt z Ousmanem Dembele

0

@Nazio87 To już wiadomo czemu Maję zapraszają do studia, trzeba odrobić hajsy za Roberta

0

Który to mówił Hasan czy ktoś tam ze szwabów że jesteśmy artystami chcąc pozyskać Lewego z naszymi długami

0

@Emhyr Welcome new blaugrana fan / Mateusz Kopyto Boras / Danza Kuduro remix / drinks and pier*oling głupot

0

@Pawel13sz Chłop mnie w uja zrobił, wybrał trzecią opcję której nie uwzględniłem czyli jaskinię

1

@jeyx77x Dostajemy jakieś 700 melonów z dźwigni w zamian za pozbycie się części aktywów na X lat, wyrównujemy stratę w księgowości i jesteśmy w stanie spłacić część długu plus wydać troszku grosza na transfery

1

@MesQueUnClub96 *psycho teacher is waking up*

10

@PatrychoO Grzegorz to Gregory, ale jeden c*uj w sumie ważne że narkoman

0

@tbas Myślę że to już tylko formalność

1

@MesQueUnClub22 Ale pieniążki z narkobiznesu fajnie się później brało od Walta i okłamywało siostrę i szwagra, Sky też święta wcale nie była

1

@tbas Ale mamy piniondz tibasie, a to już pierwszy krok w stronę rodaka katolika bezglutenowca

2

0

@Kitek1640 Ja też poluję na świnię ale to po weekendzie siądzie bo za dużo roboty tera :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?