Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BlauGrana1404 A potem strzela nam bramkę na wagę pucharu w finale ligi mistrzów w doliczonym czasie
1
@Rust_Cohle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Rust_Cohle Daniel kiedy element wchodzi na Twittera:
https://zapodaj.net/dc53070538293.jpg.html
0
@Rust_Cohle Oddawaj tego składaka jeździć nie umisz
0
@Rust_Cohle W bingo to Cię ograć mogę staruszku
0
Ale bym se obejrzał takie fame mma z Michałem Gajdkiem i Danielem Kopiarskim
0
@Nazio87 @wpwelement oraz @masq to są moje 3 typy
1
@Rust_Cohle No niestety dzisiaj @tristan87 wygrał, mówiłem Ci Ivar nie idź na wojnę jak Ci się robią błękitne oczy
0
Hubert Ty paletkowy bajerancie :(
4
@mekston Zresztą trochę tych treningów będzie miała na trawie, więc to też nie tak że wyjdzie na Wimbledon całkiem bez rozgrzewki, po 35 wygranych z rzędu lepiej żeby se odpoczęła ^^
12
@AdamaTraore Stano to jest mongoł jednak xD Na tym polega protest żeby właśnie dotknął pewną część społeczeństwa i został zauważony, protest który nie odbija się rykoszetem w niewinnych ludzi to nie protest
1
@Azacca Czesiu nie jest topem, ale zwalnianie go po kilku meczach na chwilę przed mundialem to czysty idiotyzm xD
3
@Azacca To powinien być Twój ostatni komentarz w roli użytkownika fcbarca.com
0
@FCB24 Może dlatego że piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i osiągnięcie w nim sukcesu niesie się na skalę światową. Takie skoki narciarskie myślisz że ktoś się tym interesuje po za kilkoma nielicznymi krajami? W Japonii nawet ponoć przeciętny obywatel nie wie kim jest Ryoyu Kobayashi xD Z tych najpopularniejszych sportów obecnie możemy się chyba tylko Igą pochwalić i Robertem
1
@AllBundy Po pierwszej bramce Realu powinno automatycznie wyskakiwać
3
@PatrychoO Na szczęście mamy nowego króla trawy Huberta
3
Fajny ten film Podziemny Krąg z 1999?
4
@GeneralXavi Tylko gdzie tu Roberta zmieścić, po jednej połowie dla każdego?
0
@Bartas7VeB Usunąć w linku wszystko od znaku zapytania łącznie z nim
0
A więc tak umiera nadzieja na Mundial, przy aplauzie kibiców Belgii
0
@Nolife1899 Twarz nieskażona inteligencją jak u Dembele
1
Czy tylko ja tak mam że morda Bednarka od zawsze kojarzy mi się z upośledzeniem i nieudolnością? xD
0
@masq No Tobie już spełnili, podkładając się Portugalii w 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Coś tam Borek chyba się kiedyś zejsrał w komentarzach na Twitterze żeby przestali po nim jechać bo jego syn może to czytać
0
Panoćki spokojnie do mundialu sporo czasu, jeszcze zrobimy im Meksyk
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dawać mnie już tych Albicelestes czy jak im tam
0
@Jestjakjest Toś chyba kurła Rikarda Pudzianowskiego nie widział
1
Puchacz lebiodo
0
@Nazio87 On się na Bayern wścieka
0
Rudy się nie przedostał !!!!!