Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Imagine Shakira nie jest taką idealną żoną jak z pozoru może wyglądać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca Tak, wszyscy psychologowie z kraju złożyli podanie o pracę z Igą
1
@AdamaTraore Oj nie wiem panie, ja tu tylko kopiuję i wklejam
9
Tenisowa ciekawostka:
Novak Djokovic, Rafael Nadal czy Roger Federer dostawali się do półfinału w 71 z ostatnich 72 turniejach wielkoszlemowych.
Święta trójca
0
@Katalończyk 99 Dokładnie, warto też nadmienić że wygranie Copa America nie ma żadnej wartości po za symboliczną
3
@arasz1819 Aleś zpelikanił teraz
0
@tbas No właśnie o tym świadczy że tenis się zrobił bardziej wyrównany, dlatego obecnie taka seria 35 imponuje podobnie jak niegdyś te 70. Tak samo w snookerze, kiedyś wygrywało się masowo po parę mistrzostw świata z rzędu, a teraz weź ugraj chociaż 2
1
@bartekvisca Zdrowy Rafa powalczy wszędzie, ale to zdrowie ciężko czasem przewidzieć :D
1
@tbas Bo w 20 wieku te serie dużo łatwiej się nabijało i wynoszą one nawet po 70 bodajże. Skoro takie legendy jak Venus i Serena nabiły "tylko" 35 to o czymś świadczy, dlatego postanowiono obecnie się do tego odnosić :D
0
@Sulimo Ignorancie.. Dobrych ruskich nie jadłeś tylko jakieś za bardzo pieprzne jak większość sklepowych, a na słodko? Z serkiem twarogowym z polaną śmietaną z cukrem, paanie musiałbym Ci zrobić takie dobre :D
0
@Herato Neymar, Suarez, Salah z przodu bym dał
1
@Barca_Big_Moment Cori ^^
2
@Barca_Big_Moment Mjedwiedjew jest lamus kto się zgadza daje herba
0
@Barca_Big_Moment Chyba jak se kupi, jeszcze Saszke trza przejść
14
Tebas czeka aż Laporta z Alemanym skończą robić dżem truskawkowy bo spiżarnia pusta
4
@AdamaTraore Jak coś to Howard odkupuje bo to on mi pokazał.. a nie czekaj..
25
Heh tyle lat człowiek stąpa po świecie, a nie znał tego triku że jak się zakręci parę razy dookoła wstrząśniętą puszką to gaz się uspokoi i nie wypieni się po otwarciu
3
@Kgorecki2500 No nie jego wina, ale jego wina że nie jest na tyle dobrym bramkarzem by grać w podstawie, z jakiej racji gość ma mieć w CV wpisane że wygrał LM jak się do tego nie przyczynił xD Tyle co był w gotowości. Tym tropem to woźny od kibli na Bernabeu też powinien mieć w papierach wygranie ligi mistrzów bo dba o czystość i komfort psychiczny zawodników
1
@cris2706 Ostatnie dwa finały LM pomiędzy Realem a Liverpoolem wygrał Real, ostatnie dwa między Realem i Atleti wygrał Real, akurat w przypadku Realu często się to zdarza dwa razy :P
3
@eydeem Ha ! Gaaay !!
0
No co by nie było szacun dla Chinki, finally a worthy opponent
3
@Pogba Maciej Ryszczuk? Top
10
Piłka nożna: Zawodnik po strzeleniu gola ucisza kibiców drużyny przeciwnej
Tenis: Zawodniczka po zdobyciu gema ucisza własny sztab xD
3
@Medium Taa bo hiszpanki to bez makijażu chodzą i full naturalne :P
1
Co laski teraz wymianę zapodały
0
@Medium To tylko przykład, nie mówię że Dunki i Hiszpanki nie są kozackie, ale słowiańskie korzenie co najmniej na tym samym poziomie, w głupim Krakowie albo na Krupówkach w Zako takie sztuki potrafią chodzić w lecie że też by Ci szczena opadła :P
1
@Medium Hmm nie wiem może dlatego że to prawda xD Karolcia chociażby z dwa razy lepsza niż ten paszczuk:
https://www.instagram.com/karolina_pisarek/?hl=pl
1
@Kz1234 Levandez*
4
O widzę że Tsitsipas troszczy się żebym zdążył na mecz Igi
4
@Medium Oj kolego złamałeś pierwszą zasadę typera, nie stawiaj tego samego zakładu na różnych kuponach :/