Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 Najlepsze są ziemne prażone w karmelu, ale cukru to ma więcej niż mój Stary krwi w alkoholu
3
@cules100pro Tyle krzywdy i cierpienia wyrzuciłeś w jednym zdaniu że aż mi się przykro zrobiło, trzymaj się tam jakoś :/
2
@MarioVeB! Polubisz go jeszcze polubisz, zobacz jak ładnie chłopak na tiktokach tańczy
8
@VeB 1899 Nie wiem czy negocjowanie najlepszych warunków finansowych dla piłkarza świadczy o niskim poziomie inteligencji ale ok xD Dopiero co się okienko zaczyna, akurat mają jeszcze sporo czasu żeby zdążyć na presezon
5
@eltores Nie powstanie, jakbyśmy jeszcze Angoli mieli po swojej stronie to może byłaby jakaś szansa, ale na ten moment tego widzę. Nie mniej jednak przydałoby się mieć jakiegoś bata na tą skorumpowaną szajkę
0
Ja widziałem jak wychodziła
2
@Criss18Barca No i słuszny kurs bo dostaną wciry jak rywalki Igi
4
Reach out, touch faith,
Your own, personal, Jesus...
Someone to hear your prayers,
someone who cares…
0
@AdamaTraore Na przykład Twoja passa asyst u Nas :/
1
@Pawlak1992 Myślę że Iga jeszcze po za zasięgiem wygrania z Barty, aczkolwiek nie odstawałaby aż tak bardzo, szkoda że się nie dowiemy :/
4
@clyde Hah tak szybko jej te gemy lecą że można się pomylić w liczeniu xD
0
@zadafcb O co się rozchodzi nie skumałem
1
@chosenone Na pokaz xD Bez przesady, wielu zawodników MMA czerpie swoje techniki właśnie z takich stylów jak Wing Chun, trzeba brać również poprawkę na to że w sportowej walce nie wykorzystasz w pełni potencjału Kung Fu bo wiele uderzeń jak np. cios w gardło czy uderzenie palcami w oczy jest zakazanych, nie wspominając już o tym że masz tam rękawice :D
2
@Kapitan hawk Uważam że powinniśmy sobie zapewnić prawo pierwokupu
1
@fryteusz To może lepiej nie włączaj heh
4
@Kitek1640 Chodzi o rozmiar beniza
1
@Zoker Nie no Liga Europy jeszcze, ale szanujmy się
8
@bartas97 O panie sporo fajnych walk by było np
@Transu96 vs @IronSanHybrid
albo
@Rust_Cohle vs @arasz1819 , tak z 20 złoty bym zapłacił za co najmniej 720p bez ścinania
0
@patry295 My? Nie przypominam sobie żebym siedział w jakiejś komisji do spraw doceniania legend
4
Zahavi to tak na siłę próbuje postawić Roberta w roli pokrzywdzonego żeby mieć wymówkę do ewakuacji z Munsien, przecież to normalne że zarząd kombinował powoli emeryta zastąpić jakąś młodą gwiazdą, Robert jak romansował lata temu z Realem to niby dobrze było :D
0
@Transu96 Może być jeszcze remis, czyli że przyjdzie ale se pójdzie odrazu
1
Drodzy uczniowie, proszę obliczyć ze wzoru Hajty szansę na zakontraktowanie Roberta Lewandowskiego przez Barcelonę i wyrazić ją w procentach, można wziąć pod uwagę zarówno te jak i następne okienka transferowe.
0
@PatrychoO Przecież to aktorzy są czego się spodziewać
1
@Rust_Cohle plaskacza na twarz Dembelemu
2
@Foro Top? Top
7
Brać Czukułemeka bo czas ucieka
1
@Majczel97 To musi być jego stary
2
O Adama widzę że oprócz gola to jeszcze samobója strzelił
0
@MesQueUnClub_87 Warto dodać ciekawostkę iż filmik jest sprzed trzech lat kiedy było o tym głośno na całą Polskę
0
@Puyolex Żeby nawet o soczek nie można było spytać :/