3

@P33ck Premier League jest tak potężna, że jej wygranie jest trudniejsze niż zdobycie trypletu, ale tylko wtedy gdy uczyni to Klopp, bo Guardiola to wiadomo że wygrał dzięki kasie szejków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Ta uważaj bo Madryciak przyjmie zakład, jemu tak zależy na tym koncie bo dotarło do niego że jest w połowie Barcelonistą

0

@patry295 Obserwowanych* przez niego, a to duża różnica, przynajmniej wiadomo skąd to oko na avatarze :D

1

@Rust_Cohle I do not believe in the god's existence. Man is master of his own faith, not gods. The gods are man's creation, to give answers that they are too afraid to give themselves.

1

@Kidd Za Romą, ja i mój kupon

4

@czółkovsky A ja mam konto w Mbanku

0

@Ironman No a mój brat raz strzelił bez gumy po imprezie i wpadka xD Przeebane

5

Araujo poszedł w pressing, a Frenkie powinien zaasekurować, chłop se stanął i czeka xD

3

Longle parodysta? Stare znałem

2

@Virusk3 Zainstaluj se postblocka i nie narzekaj

0

@Pilka_jest_okragla Nie wiem w ogóle jak można tak dosłownie odebrać ten tytuł, ale po ilości herbów widać że można xD

0

@Jackazz Oj tam szczegół

3

Youuuuu'll neeeever win anythiiiiing !!!!!

1

Brawooooooooooooooo

0

Pepuś jeszcze minuta tylko

0

Siti nie zesrajcie się tylko metr przed kiblem

1

@Pawci023x Zauważyłem że jak mniej cukru żrę to mniej syfów wyskakuje na mordzie, ponoć powszechne to jest

1

@hayek Dokładnie, po za tym świat się nie kończy na Realu, Premier League też będzie na niego polować

1

@Cadafaz Chciałbyś Rafciu takie błędy popełniać

1

@IronSanHybrid Myślę że poboli jeszcze dość długo heh

8

@IronSanHybrid wstawiający setny post w ciągu doby naśmiewający się z tego jak żółw potraktował Real:
https://zapodaj.net/20e9fd5c82e85.jpg.html

4

@Kapitan hawk I już by kurła ręki nie mioł

3

Neymar co typa nadepnął, ten zaś się turla jak Neymar, co za matrix xD

1

@matthew_uarcolinsky Ziomek nie spoileruj dobre? Bo ban za to jest

2

@Marcelinho99 Bo Real to szczyt jest i najlepsiejszy klub w historii, jak chce się coś osiągnąć to trzeba tam iść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Dobrze że tyś jest mądry xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Powiadasz że Laporta powinien zwolnić swojego kumpla idiotę bo słaby skład wystawił w rezerwach? xD

5

Alexia usiądź mi na kolanach proszę

0

@Gappeq Sama się zatrzyma z końcem spotkania xD

2

@Gappeq Na Comedy Central

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?