Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
When Real Madrid knocks on your door You simply say pu*a madrid and close the one
6
@El Madridista. Ponieważ Djoko w lepszej formie i Nadal zmaga się problemami zdrowotnymi
4
Patrzcie jaka magia, edytował i nie ma historii edycji, to jest ostateczna forma premium
1
@Katalonbar Panie Robercie kiedy opuści pan Bawarię na rzecz słonecznej Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Panie Ferrany się panu pomyliły
0
@eydeem Z pewnością to poprawianie przeobraziło się w jakiś tik nerwowy nie da się nie zgodzić :D
0
@eydeem Nie jego wina że się poci jak mój Stary po wstaniu z kanapy, myślę że dla niego też to jest upierdliwe
0
@msmsms Zbyt duży kaliber to troszku przesada imo, Hubert dwa razy potrafił wygrać z takim Miedwiediewem chociażby w formie i z innymi panami z top 15, z Alcarazem niedawno też dwa tiebreaki były
0
@AlexDark00 Rozum mówi taak, ale kurde najlepszy Polak w Barcelonie to mokry sen wielu kibiców w tym i mnie xD
0
@AlexDark00 Dziwne wyciągasz wnioski z moich słów, nigdzie nie napisałem że Ronaldo jest w swoim prime fizycznym xD Podkreślam jedynie fakt że w wieku over 34 też można wykręcać liczby jako napastnik, są pewne atuty które tracisz w tym wieku, ale nie wszystkie :D Jestem przekonany że pod względem goli Lewy u Nas nie odstawałby od Ronaldo z ostatnich trzech sezonów. Po za tym ten transfer też ma swoje plusy marketingowe, zobaczymy jak to się finalnie skończy
2
@Kamilos84 Parasport
0
@AlexDark00 Ronaldo w wieku 37 lat strzela 24 gole w sezonie, ależ wiek i potężny spadek fizyczności, normalnie dziadek xD Jeśli przez 2/3 sezony Lewy miałby chociaż tyle strzelać to za tymi 40 melonami płakać nie będziesz
0
Ej tak w ogóle to teraz zauważyłem że Harry Kane brzmi jak hurricane czyli huragan, przypadek? Pewnie tak
1
@PatrychoO Sanekanemane, brzmi jak jakieś japońskie nazwisko
0
@AlexDark00 Nie mówię że dobra, ale że to jest taki max jaki można rzucić. I ten 34 latek nie jest jakimś pierwszym lepszym kopaczem który zaraz idzie na emeryturę tylko tytanem pracy, który w tym wieku robi progres z sezonu na sezon, akurat na jego pozycji może spokojnie pograć parę lat na wysokim poziomie
1
@BART97 No w sumie tak xD
1
@BART97 Bo za jego kadencji Real nie miał prawa wygrać i teraz Lapcio się zastanawia co poszło nie tak
0
@BART97 A Lewy czasem w Lechu nie grał?
1
@BART97 Zatańczyć kankana
1
@Nazio87 No Janiama jest źródłem
2
@Rust_Cohle Haha Madryciaka ma na avku jaki gość xD
2
@Deviler No na ten moment nie, ale od dawna się trąbi o sprzedaniu aktywów i ewentualnym podpisaniu CVC, jakieś tam możliwości będą
1
@vangoor Wątpię że damy 50
0
@Cule1234 Kurde a mogliśmy zacząć od 10 to byśmy się lepiej spotkali w połowie
0
@Emhyr Moze się uda wynegocjować to 40, tyle jeszcze można rzucić
0
@Kamiloza91 Manczester siti
1
@Emhyr Bez kitu jak widzę niektóre wpisy to nawet niedzielny obiadek przestaje smakować xD
0
@Jestjakjest Bo był suchy jak skóra mojej Babki
5
@AmigoBlancos Spieprzyliście nam Niedzielę
0
Biali się nie doczekali to stwierdzili że sami se szpaler zrobią