6

When Real Madrid knocks on your door You simply say pu*a madrid and close the one

6

@El Madridista. Ponieważ Djoko w lepszej formie i Nadal zmaga się problemami zdrowotnymi

4

Patrzcie jaka magia, edytował i nie ma historii edycji, to jest ostateczna forma premium

1

@Katalonbar Panie Robercie kiedy opuści pan Bawarię na rzecz słonecznej Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Panie Ferrany się panu pomyliły

0

@eydeem Z pewnością to poprawianie przeobraziło się w jakiś tik nerwowy nie da się nie zgodzić :D

0

@eydeem Nie jego wina że się poci jak mój Stary po wstaniu z kanapy, myślę że dla niego też to jest upierdliwe

0

@msmsms Zbyt duży kaliber to troszku przesada imo, Hubert dwa razy potrafił wygrać z takim Miedwiediewem chociażby w formie i z innymi panami z top 15, z Alcarazem niedawno też dwa tiebreaki były

0

@AlexDark00 Rozum mówi taak, ale kurde najlepszy Polak w Barcelonie to mokry sen wielu kibiców w tym i mnie xD

0

@AlexDark00 Dziwne wyciągasz wnioski z moich słów, nigdzie nie napisałem że Ronaldo jest w swoim prime fizycznym xD Podkreślam jedynie fakt że w wieku over 34 też można wykręcać liczby jako napastnik, są pewne atuty które tracisz w tym wieku, ale nie wszystkie :D Jestem przekonany że pod względem goli Lewy u Nas nie odstawałby od Ronaldo z ostatnich trzech sezonów. Po za tym ten transfer też ma swoje plusy marketingowe, zobaczymy jak to się finalnie skończy

2

@Kamilos84 Parasport

0

@AlexDark00 Ronaldo w wieku 37 lat strzela 24 gole w sezonie, ależ wiek i potężny spadek fizyczności, normalnie dziadek xD Jeśli przez 2/3 sezony Lewy miałby chociaż tyle strzelać to za tymi 40 melonami płakać nie będziesz

0

Ej tak w ogóle to teraz zauważyłem że Harry Kane brzmi jak hurricane czyli huragan, przypadek? Pewnie tak

1

@PatrychoO Sanekanemane, brzmi jak jakieś japońskie nazwisko

0

@AlexDark00 Nie mówię że dobra, ale że to jest taki max jaki można rzucić. I ten 34 latek nie jest jakimś pierwszym lepszym kopaczem który zaraz idzie na emeryturę tylko tytanem pracy, który w tym wieku robi progres z sezonu na sezon, akurat na jego pozycji może spokojnie pograć parę lat na wysokim poziomie

1

@BART97 No w sumie tak xD

1

@BART97 Bo za jego kadencji Real nie miał prawa wygrać i teraz Lapcio się zastanawia co poszło nie tak

0

@BART97 A Lewy czasem w Lechu nie grał?

1

@BART97 Zatańczyć kankana

1

@Nazio87 No Janiama jest źródłem

2

@Rust_Cohle Haha Madryciaka ma na avku jaki gość xD

2

@Deviler No na ten moment nie, ale od dawna się trąbi o sprzedaniu aktywów i ewentualnym podpisaniu CVC, jakieś tam możliwości będą

1

@vangoor Wątpię że damy 50

0

@Cule1234 Kurde a mogliśmy zacząć od 10 to byśmy się lepiej spotkali w połowie

0

@Emhyr Moze się uda wynegocjować to 40, tyle jeszcze można rzucić

0

@Kamiloza91 Manczester siti

1

@Emhyr Bez kitu jak widzę niektóre wpisy to nawet niedzielny obiadek przestaje smakować xD

0

@Jestjakjest Bo był suchy jak skóra mojej Babki

5

@AmigoBlancos Spieprzyliście nam Niedzielę

0

Biali się nie doczekali to stwierdzili że sami se szpaler zrobią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?