Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Dzięki Madryciaku, właśnie zafundowałeś białym kolejny puchar xD
1
@LaRoja Serce mówi Liverpool i Pudzian, rozum mówi Real i Materla
1
@mekston Robercika a kogo
4
@kamiVeB Nie można każdego meczu zagrać doskonale, Iga nawet jak gra źle to wygrywa i to jest jej przewaga, z taką formą jaką ma obecnie to stać ją na każdy turniej
0
@KrwawiaceoczyVEB Nikt tak nie zbiera kartoników jak ten pan, a myślę że dziś będzie miał sporo okazji na jakiś faul taktyczny
1
@KrwawiaceoczyVEB Ja puściłem na żółtą dla Casemiro i na gola Salaha
1
@kamiVeB Iga wygrywa szlema to jakieś 1.4 jest
3
@PatrychoO Już się doczekać nie mogę, przerabiam Saula szybko i odpalamy Strangera
0
@cules100pro Druga połowa sezonu 2010/11, zdaje się że pierwszy mój mecz to z Realem w półfinale ligi mistrzów
4
@BartqRKO Mój pierwszy sezon kibicowania :D Ale wtedy wszyscy w szkole chcieli klepać tiki take jak Barca hah piękne czasy
1
@AmigoBlancos Z 10 lat temu się oglądało za gimbusa, warto zajrzeć czemu nie :D
1
@Bogan No to był taki konkretny garnek więc tych opakowań szło hurtem, ale przyjmuje się jakieś pół godziny na kilogram masła, jak robisz z paru kostek to 15-20 minut powinno być gotowe, jak już szumowiny nie będą wypływać na powierzchnię to znaczy że jest okej. No i jak Ci wyjdzie to polecam robić odrazu więcej na zapas, takie masło można przechowywać bardzo długo, nawet do roku czasu po za lodówką, a w lodówce to już liczone w latach :)
1
@Rust_Cohle Czej inną scenę chyba zapodałeś xD Miałem na myśli to
A nie dobra nie doczytałem że pisałeś o wyprawie xD
1
@Rust_Cohle
- I am no one's dog ever
- woof woof xD
1
@Rust_Cohle No mnie wkurłiał tylko tym jak Hvitserka na początku potraktował jak mu odyebało od władzy, ale tak to nie dało się z nim nie zżyć
1
@Bogan Pracowałem na kuchni to robiliśmy tak że na niskim ogniu się trzymało masełko parę godzin i zbierało łyżką to co na górę wypływało, a potem i tak leciało przez sitko i gazę, masełko pierwsza klasa
1
@Rust_Cohle Postać wybitna i zajebista w swojej wkurłiającości
1
@Rust_Cohle No generalnie ostatni sezon to gdyby nie on to bym nie oglądał xD
0
@kondzix2115 Nie no tenis zostaje, NBA może być bo w nocy aż tak nie przeszkadza, ale F1 to bym zdelegalizował
0
@Rust_Cohle Ivar Twoje oczy zrobiły się bardzo niebieskie..
0
@draxidox Finally a worthy opponent, this battle will be legendary
1
@Roni/VEB @okiemtypera_lucaxx95 @Patrykl145 Ok dzięki chłopy obczaję
0
@Transu96 Dieta cud, trening cud, jeszcze tylko sterydzian kreatyniny
0
@Patrykl145 Okej, ale ja pytam o tańszy zamiennik najzwyklejszej najzwykłej jaka do tej pory była.. Tak, głupi monohydrat w proszku za 100 złoty za pół kilo xD
0
@AllBundy Nadal, bynajmniej nie Wciąż
0
Ja pier** kreatyna z kfd gdzie rok temu jakoś za 20 parę złoty kupowałem, a teraz za stówę jest xD Znalazł ktoś może jakiś tani zamiennik w ostatnim czasie? Zapasy mi się kończą a człek się do niej przyzwyczaił trochę
1
Liczko ma głaaadkie i mowę kwiecistą
0
@Cwaniak4 Jak chcesz wycisnąć maxa to najlepiej wpierw książki i 2 poprzednie części gier, ale spokojnie można zacząć od trójki
1
@Jacu327 Serca* z Kamienia
0
@4drian0 Te dwa ostatnie to ponoć jak kinówki mają być, po 2 godziny czy coś takiego nie pamiętam już