1

@Roobo Dzięki Madryciaku, właśnie zafundowałeś białym kolejny puchar xD

1

@LaRoja Serce mówi Liverpool i Pudzian, rozum mówi Real i Materla

1

@mekston Robercika a kogo

4

@kamiVeB Nie można każdego meczu zagrać doskonale, Iga nawet jak gra źle to wygrywa i to jest jej przewaga, z taką formą jaką ma obecnie to stać ją na każdy turniej

0

@KrwawiaceoczyVEB Nikt tak nie zbiera kartoników jak ten pan, a myślę że dziś będzie miał sporo okazji na jakiś faul taktyczny

1

@KrwawiaceoczyVEB Ja puściłem na żółtą dla Casemiro i na gola Salaha

1

@kamiVeB Iga wygrywa szlema to jakieś 1.4 jest

3

@PatrychoO Już się doczekać nie mogę, przerabiam Saula szybko i odpalamy Strangera

0

@cules100pro Druga połowa sezonu 2010/11, zdaje się że pierwszy mój mecz to z Realem w półfinale ligi mistrzów

4

@BartqRKO Mój pierwszy sezon kibicowania :D Ale wtedy wszyscy w szkole chcieli klepać tiki take jak Barca hah piękne czasy

1

@AmigoBlancos Z 10 lat temu się oglądało za gimbusa, warto zajrzeć czemu nie :D

1

@Bogan No to był taki konkretny garnek więc tych opakowań szło hurtem, ale przyjmuje się jakieś pół godziny na kilogram masła, jak robisz z paru kostek to 15-20 minut powinno być gotowe, jak już szumowiny nie będą wypływać na powierzchnię to znaczy że jest okej. No i jak Ci wyjdzie to polecam robić odrazu więcej na zapas, takie masło można przechowywać bardzo długo, nawet do roku czasu po za lodówką, a w lodówce to już liczone w latach :)

1

@Rust_Cohle Czej inną scenę chyba zapodałeś xD Miałem na myśli to



A nie dobra nie doczytałem że pisałeś o wyprawie xD

1

@Rust_Cohle
- I am no one's dog ever
- woof woof xD

1

@Rust_Cohle No mnie wkurłiał tylko tym jak Hvitserka na początku potraktował jak mu odyebało od władzy, ale tak to nie dało się z nim nie zżyć

1

@Bogan Pracowałem na kuchni to robiliśmy tak że na niskim ogniu się trzymało masełko parę godzin i zbierało łyżką to co na górę wypływało, a potem i tak leciało przez sitko i gazę, masełko pierwsza klasa

1

@Rust_Cohle Postać wybitna i zajebista w swojej wkurłiającości

1

@Rust_Cohle No generalnie ostatni sezon to gdyby nie on to bym nie oglądał xD

0

@kondzix2115 Nie no tenis zostaje, NBA może być bo w nocy aż tak nie przeszkadza, ale F1 to bym zdelegalizował

0

@Rust_Cohle Ivar Twoje oczy zrobiły się bardzo niebieskie..

0

@draxidox Finally a worthy opponent, this battle will be legendary

1

@Roni/VEB @okiemtypera_lucaxx95 @Patrykl145 Ok dzięki chłopy obczaję

0

@Transu96 Dieta cud, trening cud, jeszcze tylko sterydzian kreatyniny

0

@Patrykl145 Okej, ale ja pytam o tańszy zamiennik najzwyklejszej najzwykłej jaka do tej pory była.. Tak, głupi monohydrat w proszku za 100 złoty za pół kilo xD

0

@AllBundy Nadal, bynajmniej nie Wciąż

0

Ja pier** kreatyna z kfd gdzie rok temu jakoś za 20 parę złoty kupowałem, a teraz za stówę jest xD Znalazł ktoś może jakiś tani zamiennik w ostatnim czasie? Zapasy mi się kończą a człek się do niej przyzwyczaił trochę

1

Liczko ma głaaadkie i mowę kwiecistą

0

@Cwaniak4 Jak chcesz wycisnąć maxa to najlepiej wpierw książki i 2 poprzednie części gier, ale spokojnie można zacząć od trójki

1

@Jacu327 Serca* z Kamienia

0

@4drian0 Te dwa ostatnie to ponoć jak kinówki mają być, po 2 godziny czy coś takiego nie pamiętam już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?