Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Uciekł za hajsem? Owszem, ale miał klauzulę i dostaliśmy 222 melony.. Pozwał klub na siano? Owszem, ale czy to jedyna "legenda" który miała spinę z Bartomeu? Przypomnieć mam burofaxy Messiego? xD
2
@Essos Członek legendarnego MSN, nastukał dla Nas sporo goli i asyst, mocno przyczynił się do wygrania trypletu, odchodząc zostawił po sobie niesmak, dlatego powiedziałbym że taką mini legendą
3
@LioMessi10 *ćwierkot świerszczy*
0
@Malkey95 Bóg taki z mitologii nordyckiej
0
@arasz1819 Poczekam aż Žatecky mi się schłodzi
0
@arasz1819 Nie kminię fenomenu tego knedla xD
1
@P33ck A dziękuję dziękuję kreatywność się mnie trzyma dzisiaj
23
- Co robi wiking u fryzjera?
- Loki
2
@Pawel13sz Zamieniamy jedno FCB w drugie FCB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@tomek8756 Kiedyś żarłem z ketchupem, ale uświadomiłem sobie że po to jest sos pomidorowy na spodzie żeby nie dodawać już żadnego innego, musi być tylko dobrze doprawiony ^^
0
@Transu96 Nygetsy są TOPem, ale Hot Wingsy to absolutny Goat w świecie fastfoodów, w sensie nie że robią jest z kozy czy coś
0
@tomek8756 Don't blaspheme please @czółkovsky Ja tylko parafrazuję naszego kochanego naczelnika więziennego ^^
1
@DaPidejpi Już idę do siebie na górę już mnie nie ma
5
Powiem Wam ino tak, Rambla to nie szołtbox, idźcie se założyć jeden wspólny wątek w którym będziecie się obżerać kurczakami
0
@vangoor Freddie Mercury
0
@BoRoWieC Lej 5w30 tak jak producent zaleca, ale możesz sprawdzić też 5w40 niektórzy sobie bardziej chwalą, jak nie przetestujesz to się nie dowiesz :P
3
@pt9 Dlatego trzeba ten syf jeść częściej wtedy dupsko się przyzwyczaja i nie piecze, właśnie po hotwingsach jestem ^^
2
@AllBundy 3 setki czyli 300 minut a to nam daje 5 godzin
4
@YouTuber Ja zawsze wolałem, mimo że kocham nuggetsy z maka to jednak hotwingsy z sosem czosnkowym to jest poezja
18
@Qba2312 Tylko prosiłbym o dyskrecję jak można
3
@doc Finally a worthy opponent
1
@MesQueUnClub96 Ciekawe co mój imiennik ze sobą zrobi xD
1
@PatrychoO Aubameyang lubi to, nowa cieszynka po każdym golu
0
@Pilka_jest_okragla I to wszystko dzięki panu Tomkowi H, który wymyślił potężny wzór na prawdopodobieństwo
1
@Kgorecki2500 Somfin ys goin on :O
2
@derlysy1979 Potwierdzam, byłem tym kolegą
1
@Kuba0723 Me
0
@Pilka_jest_okragla To wytrawne wino pochodziło z Barcelony i wszystko jasne
6
@kryhaa Nie polecałbym, oddanie krwi to mocne obciążenie dla organizmu, co dopiero po siłowni po której człowiek również potrzebuje regeneracji
2
@jeyx77x Oni chyba użyli na Nas Izanami