Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Gruba jeszcze nie wie że jest gruba
17
@Colin94 Myślę że @Perez @posmo @ROW ał
0
@Rust_Cohle Będziesz robił turniej filmów później? Abo gier :D
2
@KmN Stranger Things, Better Call Saul, Upadek Królestwa, Ozark, Peaky Blinders, te wszystkie to imo podstawa, jeszcze by się parę znalazło
6
@Kitek1640 SNM - Siadacz na mordzie
0
Jordi Alba aka Mental
0
Ale nam Ansu usiadł na mordach teraz, za każdym razem zresztą to robi jak wchodzi
0
Sabadell, na następnych zawodach Cię pokonam
0
@Kidd Polecam Positivum
10
@BulaKG A Araujo gra w golfa z Balem
1
@Kitek1640 To bardziej Gryffindorem jesteśmy, a Pedri jest Harrym :P
15
@Barca1992 Grubaszek walasie gdzie nowy bomba
0
@Rust_Cohle Bądź pan miły i oznacz przy finale co by nie przegapić czasem
1
@takisobiektos Madryt bierze Rafa, a co dalej czas pokaże ^^
0
@takisobiektos Nie mów :O
0
Dobra Hubert, jeszcze tylko Djoko, Nadal i w finale sałatkę grecką z Cipcipasa zrobić i 1000 pkt do kolekcji
0
@blodziakk puchar lm xD
8
@Katalonbar Mentemiro zmieniłbym na Mendamiro i będzie git
0
@Zoker króóólem być
0
@Rust_Cohle W biurze na Old Trafford leży trza by się pofatygować i nie klnij do mnie ja tu miły staram się być :(
0
@Spoko_Hala_Fan Jak dla mnie możecie co roku dochodzić do finału żeby nabijać La Lidze punkty, ale pucharów już wam wystarczy :P
0
@talizmo Jedyne wyjście remontada
1
@Lionel_Messi10 Kohel jest kibicem United, a Danny solidarność łysej czachy więc za Benzemą
2
@tomek8756 Przez łzy ale za czerwonymi
1
Nie zesraj się Szpaku emerycie
2
City jesteście niesamowitymi frajerami niech real to bierze przynajmniej jedna hiszpańska drużyna w finale
0
@KrychaFCB Przysięgam zrobiłem to samo xD
1
W sumie git dłużej meczyk potrwa i większe emocje, ale jednak jak prześcieradła finalnie wygrają to na trzeźwo nie da rady
1
Idę skoczyć z balkonu, żegnam
0
@okiemtypera_lucaxx95 To był pewniak nad pewniaki xD