1

@tomek8756 Gruba jeszcze nie wie że jest gruba

17

@Colin94 Myślę że @Perez @posmo @ROW

0

@Rust_Cohle Będziesz robił turniej filmów później? Abo gier :D

2

@KmN Stranger Things, Better Call Saul, Upadek Królestwa, Ozark, Peaky Blinders, te wszystkie to imo podstawa, jeszcze by się parę znalazło

6

@Kitek1640 SNM - Siadacz na mordzie

0

Jordi Alba aka Mental

0

Ale nam Ansu usiadł na mordach teraz, za każdym razem zresztą to robi jak wchodzi

0

Sabadell, na następnych zawodach Cię pokonam

0

@Kidd Polecam Positivum

10

@BulaKG A Araujo gra w golfa z Balem

1

@Kitek1640 To bardziej Gryffindorem jesteśmy, a Pedri jest Harrym :P

15

@Barca1992 Grubaszek walasie gdzie nowy bomba

0

@Rust_Cohle Bądź pan miły i oznacz przy finale co by nie przegapić czasem

1

@takisobiektos Madryt bierze Rafa, a co dalej czas pokaże ^^

0

@takisobiektos Nie mów :O

0

Dobra Hubert, jeszcze tylko Djoko, Nadal i w finale sałatkę grecką z Cipcipasa zrobić i 1000 pkt do kolekcji

0

@blodziakk puchar lm xD

8

@Katalonbar Mentemiro zmieniłbym na Mendamiro i będzie git

0

@Zoker króóólem być

0

@Rust_Cohle W biurze na Old Trafford leży trza by się pofatygować i nie klnij do mnie ja tu miły staram się być :(

0

@Spoko_Hala_Fan Jak dla mnie możecie co roku dochodzić do finału żeby nabijać La Lidze punkty, ale pucharów już wam wystarczy :P

0

@talizmo Jedyne wyjście remontada

1

@Lionel_Messi10 Kohel jest kibicem United, a Danny solidarność łysej czachy więc za Benzemą

2

@tomek8756 Przez łzy ale za czerwonymi

1

Nie zesraj się Szpaku emerycie

2

City jesteście niesamowitymi frajerami niech real to bierze przynajmniej jedna hiszpańska drużyna w finale

0

@KrychaFCB Przysięgam zrobiłem to samo xD

1

W sumie git dłużej meczyk potrwa i większe emocje, ale jednak jak prześcieradła finalnie wygrają to na trzeźwo nie da rady

1

Idę skoczyć z balkonu, żegnam

0

@okiemtypera_lucaxx95 To był pewniak nad pewniaki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?