Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Cicipasa mógłby wtranżolić w finale i będzie git
1
@MesQueUnClub96 Bierze, ale Monte z lodówki
5
@AlexMQUC Rozlosowana, zagramy z Lyon/West Ham
3
@TheNekro94 Panie kolego, ależ tam się będzie kurła działo
3
@Sulimo Kto jak kto, ale że Ty dopiero odkryłeś ten kanał
9
@PatrychoO I nada maaaa, i nada maaaa, prześcieradłaaaaaa
11
@Emhyr Wstawaj nie udawaj
2
@kynio302 MLS chociażby, albo Brazylijska Serie A
1
@HighestInTheRoom City, Villarreal, Liverpool in that order
1
@Jacu327 Napisałbym Hazard, ale nie gra xD Benzema w sumie
0
@Kitek1640 W sensie bana dostaniesz za multikonto
2
@4drian0 Nie potwierdzam, nie byłem tą chorągwią
8
@MesQueUnClub96 Plus promowanie antyfutbolu :P
2
@Sensible Niech w zakonie poszuka xD
1
@OsamaDembele Nie no Tuchel weź se tabletki
1
@RomanHoffer Profil lipidowy i próby wątrobowe też możesz se zrobić, hormony od czasu do czasu też można czyli tarczyca, testosteron, panie do wyboru do koloru, ale jak nie chcesz wydawać masy siana to lipidy wystarczą
0
@Cwaniak4 To działa w dwie strony, równie dobrze mógłby zniżkę dostać :D
0
@KrystianR Pełna hala Hala dzieci
1
@IronSanHybrid Właśnie myślałem nad wypiekaczem, ale póki co inne wydatki są, kiedyś na pewno wleci, a narazie będę się bawił :D
4
@MesQueUnClub96 Ciężko się nie zgodzić, ten drugi jest tak słaby że nawet na turniej go nie chcieli wpuścić
1
@IronSanHybrid Ajen dej jakąś poradę bo też zacząłem robić chleby, ostatnio pierwszy raz robiłem to mi taki kruszący się wyszedł, ale to może przez to że z mąki razowej, teraz z 700tki będę próbował przennej. Na drożdżach robisz czy zakwas?
3
@Nano22 Padać
2
@Medium Znaczy się staranować jej przestrzeń osobistą, bynajmniej nie intymną swoim jestestwem i spędzaniem czasu na pogaduchach przy kawie w Starbucksie
1
@Medium Chciałbym ją staranować
1
O której w piątek jest losowanie dłabinki LM?
7
@Kgorecki2500 Znam lepszy cytat z wojska "W **uju mam Twojego cieknącego bobra"
1
@ZokerHmm, o ile wzrok mnie nie myli to Ty użyłeś wulgarnego określenia w stosunku do jej muzyki dodając uszczypliwie że średnia słuchaczy może oscylować w granicach 13 lat, wydaje mi się że prędzej nie jesteś w stanie zaakceptować że większość jej słucha :P Ale fakt, poczułem się urażony trochę bo jako rosły chłop jej słucham :/
6
@poskus Za to z Twoich mocnych stron można wyróżnić łapanie sarkazmu
1
@Zoker Ale o co chodzi kolego, ja tylko napisałem że trzynastolatkowie często nazywają coś co im się nie podoba gównem, dojrzalsi dżentelmeni mają bardziej wyrachowane słownictwo, nie czuj się zaatakowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28
@poskus Nie, sezon to sezon kolego, Xavi jakby był mocny to by wyciągnął potrójną