0

@Rust_Cohle Imo Czarnobyl zostanie zezłomowany jak Dodi

0

@Rust_Cohle Breaking Bad autostrada do finału, po prawej stronie drabinki może być ciekawiej

3

Jak to brzmiało na polski, chyba tak, przepraszam jeśli coś pokręcę:

"Niebieski to kolor, piłka to gra, dziś lidze mistrzów mówimy papa..."

1

@Janas11224 Aa no i kaszanka ligo mistrzowa :D

6

@Janas11224 Nie rozumiem nigdy fenomenu tego hymnu Liverpoolu, słabe to jakieś takie niemrawe, natomiast hymn Realu? Top

1

@masq Znany również pod pseudonimem pan maruda

2

@Sau_Ron Ja chyba obejrzę Bayern, a jak zobaczę że Chelsea nadrabia to przełączamy, jak miast tego real powiększy przewagę to Bayern zostawiam do końca xD

2

@VamosRakieta Ten pan by napisał munsien i lewus czyli z małej litery

2

@PodkarpackiKibic Tak, robi ich półfinalistami LM

1

@MesQueUnClub96 Chyba robi Realowi, ale dobrze

3

@Kapitan hawk Wątpię żeby całe Chelsea świętowało awans Realu do 1/2 LM :/

8

@Worny O jaki słodki piłkarz.. O niee, on jest upośledzony :(

11

Pierwsze słowo i już myślałem że chodzi znowu o Roberta

35

@Medium Nie, to polacyzm

5

@Gappeq Wyebało by nie tylko Kafejkę i Ramblę, ale cały internet

0

@Ghotti Ałaa

0

@Ghotti Bawię się cycuchami i psiochą bo wcześniej nie miałem

1

@norbi77 Stracić jasne że stracą, tak mi się wydaje przynajmniej, ale nie na tyle żebyśmy nawet po wygraniu 8 meczów (co będzie bardzo ciężkie) zostali mistrzem. No cóż, życzę Nam żebyś miał rację :D

0

@norbi77 Napisałeś że to bardzo możliwe i do tego się odnoszę, dla mnie to jest bardzo niemożliwe :P

1

@norbi77 No mogą pewnie że tak, ale my też możemy :P Męczyliśmy dupe przez pół meczu z przedostatnim w tabeli Levante, dlaczego mamy łatwiutko przejść chociażby Betis czy Sociedad, my również stracimy punkty moim zdaniem

3

@norbi77 Serio dziwisz się że większość nie wierzy w inny scenariusz niż Real z mistrzem? xD 7 kolejek do końca (w naszym przypadku 8), wszystkie trzeba wygrać i liczyć że Real przegra trzykrotnie lub dwa razy i dwa remisy, zejdź na ziemię człowieku to nie jest bardzo możliwa opcja tak jak ująłeś tylko graniczenie z cudem

4

@regatta52 Księga Rambli mówi jasno: Jeśli chcesz czerpać przyjemność z twitterowania, usuwaj zawsze treść po znaku zapytania

0

@Senyer Po to bo trzeba o czymś pisać

3

Najlepszy polski piłkarz w historii w mojej ukochanej drużynie? Bierę w ciemno, szkoda że to pewnie tylko próba ugrania lepszych warunków z Bawarczykami

0

@AmigoBlancos Ciężko powiedzieć, jako skrzydłowy to Marcelo z prime zjada Albę, aczkolwiek według mnie jako obrońca już trochę od niego odstawał

1

@Tomek_TF Jedyny hiszpański finał jaki chciałbym zobaczyć to El Clasico

5

@Roobo Matematyka nie kłamie

1

@Gabriell_17 Mistrzostwo Ligi Europy jak najbardziej

0

Eryk kozak szacun

0

Wyglądało to jakby Luuk mu headkicka sprzedał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?