Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Imo Czarnobyl zostanie zezłomowany jak Dodi
0
@Rust_Cohle Breaking Bad autostrada do finału, po prawej stronie drabinki może być ciekawiej
3
Jak to brzmiało na polski, chyba tak, przepraszam jeśli coś pokręcę:
"Niebieski to kolor, piłka to gra, dziś lidze mistrzów mówimy papa..."
1
@Janas11224 Aa no i kaszanka ligo mistrzowa :D
6
@Janas11224 Nie rozumiem nigdy fenomenu tego hymnu Liverpoolu, słabe to jakieś takie niemrawe, natomiast hymn Realu? Top
1
@masq Znany również pod pseudonimem pan maruda
2
@Sau_Ron Ja chyba obejrzę Bayern, a jak zobaczę że Chelsea nadrabia to przełączamy, jak miast tego real powiększy przewagę to Bayern zostawiam do końca xD
2
@VamosRakieta Ten pan by napisał munsien i lewus czyli z małej litery
2
@PodkarpackiKibic Tak, robi ich półfinalistami LM
1
@MesQueUnClub96 Chyba robi Realowi, ale dobrze
3
@Kapitan hawk Wątpię żeby całe Chelsea świętowało awans Realu do 1/2 LM :/
8
@Worny O jaki słodki piłkarz.. O niee, on jest upośledzony :(
11
Pierwsze słowo i już myślałem że chodzi znowu o Roberta
35
@Medium Nie, to polacyzm
5
@Gappeq Wyebało by nie tylko Kafejkę i Ramblę, ale cały internet
0
@Ghotti Ałaa
0
@Ghotti Bawię się cycuchami i psiochą bo wcześniej nie miałem
1
@norbi77 Stracić jasne że stracą, tak mi się wydaje przynajmniej, ale nie na tyle żebyśmy nawet po wygraniu 8 meczów (co będzie bardzo ciężkie) zostali mistrzem. No cóż, życzę Nam żebyś miał rację :D
0
@norbi77 Napisałeś że to bardzo możliwe i do tego się odnoszę, dla mnie to jest bardzo niemożliwe :P
1
@norbi77 No mogą pewnie że tak, ale my też możemy :P Męczyliśmy dupe przez pół meczu z przedostatnim w tabeli Levante, dlaczego mamy łatwiutko przejść chociażby Betis czy Sociedad, my również stracimy punkty moim zdaniem
3
@norbi77 Serio dziwisz się że większość nie wierzy w inny scenariusz niż Real z mistrzem? xD 7 kolejek do końca (w naszym przypadku 8), wszystkie trzeba wygrać i liczyć że Real przegra trzykrotnie lub dwa razy i dwa remisy, zejdź na ziemię człowieku to nie jest bardzo możliwa opcja tak jak ująłeś tylko graniczenie z cudem
4
@regatta52 Księga Rambli mówi jasno: Jeśli chcesz czerpać przyjemność z twitterowania, usuwaj zawsze treść po znaku zapytania
0
@Senyer Po to bo trzeba o czymś pisać
3
Najlepszy polski piłkarz w historii w mojej ukochanej drużynie? Bierę w ciemno, szkoda że to pewnie tylko próba ugrania lepszych warunków z Bawarczykami
0
@AmigoBlancos Ciężko powiedzieć, jako skrzydłowy to Marcelo z prime zjada Albę, aczkolwiek według mnie jako obrońca już trochę od niego odstawał
1
@Tomek_TF Jedyny hiszpański finał jaki chciałbym zobaczyć to El Clasico
5
@Roobo Matematyka nie kłamie
1
@Gabriell_17 Mistrzostwo Ligi Europy jak najbardziej
0
Eryk kozak szacun
0
Wyglądało to jakby Luuk mu headkicka sprzedał xD