Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Makarun Tagliatelle z sosem Carbonara to jest dopiero micha i jeszcze parmezanik starty i świeża bazylia mmm
7
@marcin62 Za te wszystkie braki żółtych kartek powinien mieć dożywotniego bana na śmiech
4
Dużo więcej się trenuje bo mniej efektów się zyskuje
2
@JohnA No mimo wszystko gramy na wyjeździe, a z Eintrachtem jeszcze nigdy się nie mierzyliśmy
1
@Dzemix111 Za dwa miechy będzie Salah > Lewy
1
@Criss18Barca A bramkarza wybiera się standardowo na podstawie obwodu talii
0
@WarioWep Karim Benzema? Na następnych zawodach Cię pokonam
4
@El dominatore W zainteresowaniach ma: "Barcelona, broń palna..." Nie chcę nic sugerować, ale chłop być może naoglądał się za dużo Barcy Koemana i postanowił oddać się swojej drugiej pasji
1
@BorzyKrzys Najbardziej niemiecki to Rupert Lewandövski
1
@barcanawieki Roberd bierz nie bądź kurde faja
1
Jägermeister z Muszynianką? Może i nie Top, ale z braku laku da się wypić, smakuje jak syrop na kaszel :D
0
@IronSanHybrid Stano jednak nie da rady uchować bydlaka śmierdziela
4
@Hartge Wtedy z automatu staje się Socio
2
@tristan87 Pamiętam jak niektórzy mówili że Leo by sobie w Premier League nie poradził xD
2
@AmigoBlancos Chelsea bez szans niech się skupią na top 4 w lidze
2
@BART97 A jak strzeli z główki, sam na sam z bramkarzem, albo z dystansu i nawet z woleja to się nie liczy, bo i tak Suarez zrobiłby to dwa razy lepiej i jeszcze rozegrał w międzyczasie :/
3
4 kolejka fazy grupowej ligi mistrzów w sezonie 2021/22, Lewy strzela jakiejś tam Benfice, która obecnie pogrywa w ćwierćfinale ligi mistrzów 3 gole i dokłada asystę. W tej samej kolejce wielki karim benzyna strzela tylko 2 gole potężnemu Szachtarowi, który skończył grupę na ostatnim miejscu z dwoma punktami. xD Lewy > karim prosta sprawa
2
@kondzix2115 Bez kitu, mecz Barcy oglądany przez 90 minut, a reszta to większość czasu na Rambli i kątem oka spoglądając na telewizor xD
0
@MesQueUnClub08 Ale to Karim walnął pustaka dziś i dwie główki co Lewy napierdziela masowo, dzisiaj dał się wyszaleć karimkowi co by mu nadziei narobić na balona
1
@Kwiatek67 Na profilowym wygląda jak chłop
0
@barteq Rzekłbym że to Villarreal narazie ma problem, przy tych niewykorzystanych setach może się to mocno zemścić w rewanżu
0
@Traba727 dokładnie takich
1
Heh jakieś spusty nad Benzemą lol, dwie główki po podaniach kolegów i jedna szmata na pustą po tragicznym błędzie bramkarza, strasznie jednowymiarowy jest, bez koelgów nie istnieje. Jakby Lewy miał takich kolegów jak Real to by już 5 goli miał
0
Munsieny dzisiaj limit farta wykorzystają na parę sezonów w przód xD
0
Padnie tam dzisiaj jakaś bramka nie strzelona główką? xD
0
Walić to czelsi, grunt żeby Pepcio zezłomował prześcieradła
1
@Ojciec5tkidzieci Wszystko byle nie źródlanki typu Żywiec Zdrój ^^
5
Nie przekonacie mnie moderacjo, tylko @Muszynianka
2
@czółkovsky Chodziło mu chyba o to że ciekawe czy taki Butler wie kto to jest
2
@DaPidejpi Hohland? To jest pyszne