1

@MesQueUnClub_87 Makarun Tagliatelle z sosem Carbonara to jest dopiero micha i jeszcze parmezanik starty i świeża bazylia mmm

7

@marcin62 Za te wszystkie braki żółtych kartek powinien mieć dożywotniego bana na śmiech

4

Dużo więcej się trenuje bo mniej efektów się zyskuje

2

@JohnA No mimo wszystko gramy na wyjeździe, a z Eintrachtem jeszcze nigdy się nie mierzyliśmy

1

@Dzemix111 Za dwa miechy będzie Salah > Lewy

1

@Criss18Barca A bramkarza wybiera się standardowo na podstawie obwodu talii

0

@WarioWep Karim Benzema? Na następnych zawodach Cię pokonam

4

@El dominatore W zainteresowaniach ma: "Barcelona, broń palna..." Nie chcę nic sugerować, ale chłop być może naoglądał się za dużo Barcy Koemana i postanowił oddać się swojej drugiej pasji

1

@BorzyKrzys Najbardziej niemiecki to Rupert Lewandövski

1

@barcanawieki Roberd bierz nie bądź kurde faja

1

Jägermeister z Muszynianką? Może i nie Top, ale z braku laku da się wypić, smakuje jak syrop na kaszel :D

0

@IronSanHybrid Stano jednak nie da rady uchować bydlaka śmierdziela

4

@Hartge Wtedy z automatu staje się Socio

2

@tristan87 Pamiętam jak niektórzy mówili że Leo by sobie w Premier League nie poradził xD

2

@AmigoBlancos Chelsea bez szans niech się skupią na top 4 w lidze

2

@BART97 A jak strzeli z główki, sam na sam z bramkarzem, albo z dystansu i nawet z woleja to się nie liczy, bo i tak Suarez zrobiłby to dwa razy lepiej i jeszcze rozegrał w międzyczasie :/

3

4 kolejka fazy grupowej ligi mistrzów w sezonie 2021/22, Lewy strzela jakiejś tam Benfice, która obecnie pogrywa w ćwierćfinale ligi mistrzów 3 gole i dokłada asystę. W tej samej kolejce wielki karim benzyna strzela tylko 2 gole potężnemu Szachtarowi, który skończył grupę na ostatnim miejscu z dwoma punktami. xD Lewy > karim prosta sprawa

2

@kondzix2115 Bez kitu, mecz Barcy oglądany przez 90 minut, a reszta to większość czasu na Rambli i kątem oka spoglądając na telewizor xD

0

@MesQueUnClub08 Ale to Karim walnął pustaka dziś i dwie główki co Lewy napierdziela masowo, dzisiaj dał się wyszaleć karimkowi co by mu nadziei narobić na balona

1

@Kwiatek67 Na profilowym wygląda jak chłop

0

@barteq Rzekłbym że to Villarreal narazie ma problem, przy tych niewykorzystanych setach może się to mocno zemścić w rewanżu

0

@Traba727 dokładnie takich

1

Heh jakieś spusty nad Benzemą lol, dwie główki po podaniach kolegów i jedna szmata na pustą po tragicznym błędzie bramkarza, strasznie jednowymiarowy jest, bez koelgów nie istnieje. Jakby Lewy miał takich kolegów jak Real to by już 5 goli miał

0

Munsieny dzisiaj limit farta wykorzystają na parę sezonów w przód xD

0

Padnie tam dzisiaj jakaś bramka nie strzelona główką? xD

0

Walić to czelsi, grunt żeby Pepcio zezłomował prześcieradła

1

@Ojciec5tkidzieci Wszystko byle nie źródlanki typu Żywiec Zdrój ^^

5

Nie przekonacie mnie moderacjo, tylko @Muszynianka

2

@czółkovsky Chodziło mu chyba o to że ciekawe czy taki Butler wie kto to jest

2

@DaPidejpi Hohland? To jest pyszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?