Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi Żółw wlatuje na prawą za Dembusa
1
Się okaże jeszcze że żółw idzie do Nas, a wiking do Realu xD Ale se zaraz wstanę i się zejsram
0
@SinMistico O panie xD
16
Rolady dwie macie robić co chcę
4
Yyy co tu się.. Nasz Frenkie gra w tenisa pod imieniem Jesper na Boliwijskich boiskach
https://zapodaj.net/310e1de1d5ce1.jpg.html
0
@ElTomas Boras do dzikiego nie ma podjazdu
0
O kurła Rzymianie co sfrajerzyli xDD
2
I czego się dresz jak to towarzyski xD
0
@kiper09 Stoper puszcza lagę do wahadłowego, wahadłowy dośrodkowanie do Roberta i Robert z główki gol
0
@KwaK Bez zarzutów
0
Grosik ładny odbiór tera
6
@tobiasson92 Piątek oddał
4
Ło kurwa co chłop obronił, to nawet nie jest bramkarz xD
0
@xerter Do Euro jeszcze sporo czasu
3
@MarioVeB! Kohel po prostu idzie na emeryturę, tylko chciał to zrobić z klasą i pokazać jaki jest słowny, geniusz taktyczny
3
@Wilczeq Wewnętrzny patriota Nam każe, nie znaczy że nie można ponarzekać
2
Ferran Torres? To nawet nie jest on
0
@Litman Lol to jego pierwszy mecz i to towarzyski xD
0
@Barca1992 Lepiej będzie nie jechać na Mundial i za dwa lata wygrać Euro jak Włochy
2
Jeny ale jesteśmy paździerzem przykro trochę :/ No cóż, przerwa kwadrans i lecimy z tym masochizmem
0
@Katalończyk 99 Ernesto Valverde
1
Jezu i na rożny wybił jak to było spokojnie na odegranie do bramkarza xD
7
Może i mamy drewnianych zawodników, za to nie potrafimy też wyprowadzać piłki
1
@PIWOSZ89 Kierowniku zrób mi z łaski swojej mieszanego na cienkim cieście z czosnkowym
0
@Rust_Cohle Raz, dwa, trzy, wypadam z głupiej gry
0
@Rust_Cohle Sprytnie, napisałeś "kasuje" bez "ę" czyli wytypujesz gościa który ma skasować konto
1
@MesQueUnClub96 Nie oszukasz naszego rocznika, też piłeś i paliłeś po krzakach tytlko nie przyznasz się bo mama czyta Ramble
2
@DLFCB Daaaaaaaamn
2
@SamuraJack Tym czym prawdziwa włoska kawa
1
@macio_944 Messi czy to Ty